Inspirála

logo

Průkopník nové vědy propojující analogickou vědu se spiritualitou a odkazy dávných předků a Bradenovi knihy v českém/slovenském

Gregg Braden je díky své pozici vědeckého experta zkoumajícího roli spirituality v technologii a vědě hostem mnoha významných mezinárodních konferencí a speciálních TV pořadů po celém světě. Své mezinárodní popularity dosáhl díky své průkopnické práci spočívající ve vytvoření mostu mezi vědou a spiritualitou. Jako jeden z prvních vědců ofociálně vědecky měřitelně dokazuje existenci a interakci „energetického pole srdce“.

V minulosti nabyl zkušenosti jako projektant a odborný poradce počítačových systémů (Martin Marietta Aerospace), počítačový expert – geolog (Phillips Petroleum) a operační technický dozorce (Cisco Systems). Nyní je Gregg Braden považován za autoritu v propojení antických znalostí minulosti s poznatky vědy, medicíny a míru naší budoucnosti.

Více než 20 let soustředí své výzkumy do vysokých hor a do pouští. Jeho cesty do odlehlých horských vesnic, klášterů a starověkých chrámů v kombinaci s jeho vzděláním a zkušenostmi v mechanických vědách, jej jedinečně kvalifikují ve schopnosti identifikovat prospěch a užitek starověkých tradic a moudrostí minulosti ve prospěch současného života.

Samota hor Nového Mexika (Santa Fe) a jižního pobřeží Floridy jsou pro Bradena inspiračně nejplodnějšími místy, kde připravuje své práce a kam se přestěhoval se svou rodinou.

Jeho studia vedly k publikaci řady titulů majících schopnost vyvrátit mnoho zažitých vzorců a nepravdivých přesvědčení. Počínaje svým prvním a zároveň inovačním dílem Awakening to zero Point, přes průkopnické Between the Worlds, až ke kontroverznímu Isaiah Effec, Gregg Braden pracuje a bádá za hranicemi naší současné vědy a spirituality, nabízejíc smysluplná řešení toho, jak zvítězit nad problémy a výzvami naší doby.

Jeho knihy jsou každoročně zařazovány na seznam bestsellerů New York Times, kterýmiž byly Bradenovi tituly v r. 2012 vyhlášeny za nejprodávanější knihy v oblasti vědeckých bestsellerů.

První u nás vydanou Bradenovou knihou je jeho světový bestseller Matrix – Božský zdroj (v ČR vydán v r. 2009 u Metafory, v SR u Columbusu) – Průkopník kvantové teorie, Max Planck, kdysi šokoval celý svět tvrzením, že existuje jakýsi zdroj, v němž se rodí úplně vše, co tvoří náš svět. Autor této knihy pátral více než dvacet let po prastarých znalostech a nacházel tajemství onoho Božského zdroje zašifrované v posvátných spisech z odlehlých egyptských, peruánských či tibetských klášterů a v zapomenutých textech. A co je nejpřekvapivější – současná věda jejich odkaz potvrzuje! Kniha, kterou máte před sebou, boří mnohé zavedené názory. Seznámí nás s dvaceti klíči vědomého tvoření, s jejichž pomocí lze proměnit zázraky imaginace v životní realitu. Srozumitelně podanými vědeckými poznatky a vylíčením skutečných lidských příběhů nás dovede k přesvědčení, že to jediné, co nás omezuje, je jen a jen naše mysl. Staňme se tedy vědci ve své soukromé laboratoři a stvořiteli svého vlastního vzrušujícího světa. (most mezi časem, prostorem, zázraky a vírou)


V r.2010 vyšel v nakladatelství Eugenika, poprvé v co-edici s italským nakladatelstvím Macro Edizioni, tehdy velmi aktuální a očekávaný titul Smysl změn 2012 a další vývoj Země (Fractal Time), ve světě již známý jako převratný ve smyslu chápání budoucích událostí, kde nám Braden nabízí jasnou a podrobnou vizi závěrů, ke kterým došli vědci v různých oblastech a oborech vzhledem k osudově důležitému období změn, které spolu s naší planetou prožíváme. Braden osvětluje v knize novým pohledem minulost naší civilizace a vnáší světlo do naší budoucnosti.


V r. 2012 vyšel v co-edici Eugenika/Macro­Edizioni Bradenův titul Kódy vědomí/Kódy vedomia – jakmile se poprvé nadechneme, začne v nás proudit nejmocnější síla v celém vesmíru – schopnost proměnit myšlenky ve skutečnost. Pokud však v sobě chceme tuto sílu plně rozvinout, je třeba změnit to, jak o sobě smýšlíme a čemu věříme. V tomto vesmíru, kde se vše od atomů a buněk mění podle toho, čemu věříme, jsou naše možnosti omezeny pouze tím, jak o sobě smýšlíme.


V nakladatelství Metafora vyšel v r. 2012 další Bradenův titul Hluboká pravda – Téměř každý z nás cítí, že se světem není všechno v pořádku a že by se s tím něco mělo udělat. A to dřív, než se zničíme v krvavých konfliktech a vydrancujeme veškeré bohatství naší planety. Dokud ale neporozumíme tomu, co a proč je špatně, nedokážeme se tomu ani postavit. Pro odpovědi musíme ovšem hluboko do minulosti, daleko před zmapovanou historii, kde nás čekají ohromující zjištění. Napadlo vás někdy, že civilizace je mnohem starší, než se nám předkládá ve školách? Nebo že válčení není lidstvu tak vlastní, jak se domníváme? Gregga Bradena ano, a protože je to vědec a žádný fantasta, vyplatí se mu naslouchat.
Zdá se, že historie se v obrovských cyklech opakuje a že právě teď se ke konci jednoho takového „světového věku“ rychle blížíme.


V nakladatelství Pragma vyšel v r. 2012 Bradenův příběh Propojení – Dvojčata Charlie a Jack Franklinovi byli vždy navzájem záhadně spojeni. Jako děti byli schopni vytušit, co ten druhý cítí – nezáleželo na vzdálenosti, jakou od sebe byli odloučeni. Cesty, kterými se ubíraly jejich životy, nemohly být odlišnější: dlouhovlasý potetovaný Jack se zapsal na uměleckou školu, zatímco Charlie se připojil k americké armádě v Afghánistánu. Tématem novely je teorie kvantového provázání – neviditelného energetického spojení, které sjednocuje všechny bytosti ve větší univerzální jednotě. Podaří se Jackovi změnit Charlieho osud a zachránit ho?

Knihy Gregga Bradena a mnoho dalších najdete na www.eugenika.sk a na www.eugenika.cz

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Gregg Braden