Inspirála

logo
 

OBROVSKÁ SÍLA NĚŽNOSTI A JEDNODUCHOSTI...

14. 6. 2017 Nic není tvrdší než kámen a nic není poddajnější než voda. A stejně i tak poddajná voda vymílá tvrdý kámen.. Je to skvělá metafora pro základní energetický princip… čím jemnější, trpělivejší a nenápadnější, tím silnější, hlubší a trvalejší. Z tohoto principu vychází také METAMORFNÍ (motýlí) TECHNIKA, která je nesmírně jemná a něžná při svém provádění a její účinky působí v nejhlubších vrstvách člověka. Uvolňováním stresem a traumaty zablokované životní energie proměňuje stav jemnohmotných těl, v následku toho dochází ke změnám na buněčné úrovni a po té v celém emocionálním, psychickém a fyzickém nastavení. Člověk tak postupně mění své postoje a životní vzorce a navrací ke svému prvotnímu plnému potenciálu zdraví, životní síly, sebe-vědomí a přirozenému uplatnění svých talentů.

 • Nejbližší kurzy metody METAMORFNÍ TECHNIKA:
 • 02.- 04.08.2019 – RUSAVA, OnenessCentrum
 • 16.- 18.08.2019 – KRKONOŠE, Lánov u Vrchlabí, Zahrada živlů a Energeticke lázně
 • 18.- 20.10.2019 – VYSOKÉ TATRY, Malý Smokovec, horská vila Zvonica
 • 25.- 27.10..2019 – MODRA – Harmonia u Bratislavy, Penzion Harmónia
 • 23.- 24.11.2019 – PRAHA – Acentrum
Prohlubovací kurz METAMORFNÍ TECHNIKA III.- VĚDOMÉ BYTÍ:
 • 23.- 25.08.2019 – KRKONOŠE, Lánov u Vrchlabí, Zahrada živlů a Energeticke lázně
Lektor kurzů: Jitka Třešňáková

METAMORFNÍ TECHNIKA V ČR a SR

10. 2. 2017 Metoda METAMORFNÍ TECHNIKA V ČECHÁCH, NA MORAVĚ A NA SLOVENSKU oslavila na podzim 2016 pět let svého šíření a působení.

 • Metamorfika nebo také motýlí masáž je v této transformační době návratu k podstatě vyhledávána a používána jako skvělý nástroj pro uvolnění bloků a tím osobního potenciálu a pro harmonizaci úrovně emocionální, psychické i fyzického tělesného zdraví.
 • U nás v asociaci Inspirála se množí zpětné ohlasy o proměněných postojích a životech, o uzdraveních, o vnitřním přerodu.
 • Metamorfika je čím dál více používána jako nástroj pro uvolnění bloků a jako prostředek cesty ke zdraví, k harmonizaci a k radosti v rodinách.
 • MT v našich zemích také úspěšně rozšiřuje nabídku služeb terapeutů a masérů, kteří stále více vnímají, že opravdová síla trvalého uzdravení a vnitřní harmonie je skrytá v jemnosti a v hloubce základního nastavení člověka.
 • Pro další šíření tohoto skvělého nástroje uvolnění a na základě vývoje, ohlasů a praktických možností připravuje asociace Inspirála následující:
 • Kurzy MT – JARO – LÉTO 2017:
 • 11.03.2017 – PRAHA – základní kurz METAMORFNÍ TECHNIKA
 • 12.03.2017 – PRAHA -prohlubovací kurz METAMORFNÍ TECHNIKA II. – Uvědomění
 • 01.- 04.2017 – BRATISLAVA – základní kurz METAMORFNÍ TECHNIKA
 • 02.04.2017 – BRATISLAVA – prohlubovací kurz METAMORFNÍ TECHNIKA II. – Uvědomění
 • 21.- 23.04.2017 – LUHAČOVICE – prohlubovací kurz METAMORFNÍ TECHNIKA III. – Vědomé bytí
 • 28.04.- 01.05.2017 – MODRA – HARMONIA u Bratislavy – prohlubovací kurz METAMORFNÍ TECHNIKA IV.- Vesmírné principy
PŘÍPRAVA INSTRUKTORŮ MT Celý článek

METAMORFIKA UVOLŇUJE A PROMĚŇUJE STARÉ PROGRAMY

3. 1. 2016 Více než polovinu tohoto života vnímám a pozoruji na spoustě konkrétních příkladů všedního života, jak jemnohmotné (pocity, přesvědčení..) tvoří to hrubohmotné – fyzické (tělesné zdraví, životní situace a to, co k nám přichází, vztahy, hmotné zabezpečení…). Prostřednictvím desítek příběhů vlastních i z okolí odpozorovaných jsem tento princip poměrně důsledně poznala a zamilovala se do něj. Na jeho základě tvoříme, i když většinou nevědomě, naši „realitu života“ a můžeme tak také uvolnit staré a nefunkční programy. Celý článek

CO SE DĚJE PŘI UVOLŇOVÁNÍ BLOKŮ? JAK PŮSOBÍ APLIKACE METAMORFNÍ TECHNIKY V PRAXI?

12. 7. 2014 Od konce r. 2013 docházela ke mne na aplikaci MT 37 letá žena se silnými pocity méněcennosti a vlastní nedostatečnosti, s častými zdravotními problémy s plícemi (několikrát do roka léčená antibiotiky a kortisonem) a se silně vybočenými palci (haluxy), specificky na pravé noze, která měla po celý dosavadní život velké problémy ve vztazích a to jak osobních, tak pracovních – původ problému se nachází v 8.-10.týdnu těhotenství, kdy matka klientky zjistila, že je v jiném stavu. Protože však matka byla velmi mladá a otce dítěte téméř neznala, silně tuto realitu nepříjmala. Několikrát se tajně, ale neúspěšně pokoušela o potrat a celé těhotenství psychicky odmítala. Embryo toto vše vnímá, matčiny strachy a obavy se jej dotýkají a v následku těchto okolností se necítí vítané a akceptované. Matčinu paniku vnímá naprosto stejně jako sama matka a vytváří si vzorec: „NEJSEM ZDE VÍTÁNA, NEJSEM MILOVÁNA.“ Celý článek

MŮŽEME LEHCE A PŘÍJEMNĚ ZMĚNIT NAŠE HLUBOKÁ SCHÉMATA A UVOLNIT OMEZUJÍCI BLOKY.. Pokud chceme..

26. 6. 2014 V době mezi početím a zrozením, v takzvaném prenatálním období, je duše nejtěsněji spjata s matkou. Všechno, co matka cítí a zažívá, se bez jakéhokoliv filtrování přenáší přímo na nenarozené dítě – které se, vysoce citlivé a bez jakékoliv ochrany, vyvíjí v jejím břiše. Během devíti měsíců v těle matky se u dítěte vyvíjí jak páteř, tak i všechny ostatní orgány. V tomto období, vždy v příslušném stadiu prenatálního vývoje dítěte, se ukládají v jeho těle a v buněčné struktuře všechna emocionální rozpoložení matky – takříkajíc jako základní informace, jako základ pro celý budoucí lidský život. Nejedná se pouze o emocionální rozpoložení – jako informace se přímo zde ukládají i matčiny radostné či traumatizující prožitky a tělesné pocity. Později, až dítě vyroste, je možné tuto základní informaci vyčíst z jeho ŽIVOTNÍCH VZORCŮ. Trpí-li například matka v průběhu těhotenství depresemi, odrazí se to v základním životním pocitu dítěte. Protože nás základní životní pocity provázejí neustále, ale bývají spíše nevědomé, byly již starými Egypťany užívány metody rozšiřující vědomí, které dovedly vynést do vědomí nepřátelské vzorce z již dávno minulých dob v matčině těle. Pomocí těchto metod dokázali Egypťané přeměňovat zastaralé životní vzorce a struktury. V moderní době se těmto prenatálním vlivům na nenarozený život zevrubně věnoval Robert St. John. Je zakladatelem metamorfózy a ve své knize „Metamorfóza – učebnice prenatální terapie“ ji systematizoval a popsal. Prostřednictvím přítele a spolupracovníka R.S.Johna Gastona Saint-Pierra se metoda zrodila jako METAMORFNÍ TECHNIKA Celý článek

 

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS METAMORFNÍ (MOTÝLÍ) TECHNIKA proměny