Inspirála

logo

VIA NATURA - Centrum celostní a detoxikační medicíny

Centrum celostnej a detoxikačnej medicíny Via Natura sa venuje riadenej a kontrolovanej detoxikácii individuálne nastavené pre každého človeka. Na detoxikáciu tela od mikroorganizmov (parazity, plesne, baktérie, vírusy a ich toxíny), organických, anorganických a metabolických toxínov používame prírodné produkty, informačnú medicínu podľa MUDr.Jonáša, a tým pomáhame zmierniť priebeh väčšiny chorôb u ľudí. Viac informácií na www.naturdetox.sk, alebo na naturdetox@naturdetox.sk.

NAKLADATELSTVÍ METAFORA

Knihy pro radost a potěšení, pro poznání, tvoření i oddych.. www.metafora.cz

DOBRODĚJ - PŘIROZENĚ

– portál, který Vás radostně a přirozeně provede tvořením z přírodních materiálů – www.dobrodej.cz

CENTRUM ARKÁNA ZLÍN

– centrum osobního rozvoje. Pořádá akce plné smyslu pro všechny, kdo chtějí najít vlastní cestu a jít po ní – www.centrumarkana.cz

HORSKÝ RANČ - střední Slovensko

Utečte z města a relaxujte v lůně čarovné, divoké, krásné přírody – nádherné místo plné pohody, relaxu, svobody, dobrého a zdravého jídla a vína a zvířátek. O vše se srdcem a tvořivě starají majitelé Monika a David – www.horskyranc.sk

MAITREA - inspirace srdcem

Dům osobního rozvoje v Praze – kurzy, semináře, přednášky, úžasná restaurace, školka, vlastní magazín a nakladatelství – www.maitrea.cz

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

SLÁVKA HALČÁKOVÁ

Terapeutka a pracovnice Světla probouzející vědomí přes pomoc při pochopení životních situací a zdravotních problémů, milá, inspirativní a spřízněná duše a skvělá slovenská divadelní a tv herečka – http://www.slavkahalcakova.sk/

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka