Inspirála

logo

PODPOŘTE RELAX A UVOLNĚNÍ MYSLI I TĚLA S ANDĚLI..

„InspiralaBODY – vědomá péče o tělo“ přichází opět s milými akcemi s kouzelnými (doslova!) italskými aromaterapeutickými produkty linie ANDĚLÉ – ELFI – VÍLY – ESEJCI. Prázdniny zkončily a vše se dostává do jakéhosi „kolotoče“.. A my vás zveme na Andělský týden. Od 17.9. do 23.9.2018 můžete na našem Inspiralashopu pořídit všechny produkty řady Andělé s cenou výhodnější o celých 20%!

 • Získejte výhodněji masážní oleje vhodné i pro ošetření těla po každé koupeli, parfémy, osvěžovače vzduchu, sprchové gely nebo vonné tyčinky.
 • Všechny produkty linie ANDĚLÉ díky použité směsi esenciálních olejů přináší uvolnění, harmonii a ochranu. Linie je specificky vhodná pro „křehká období“: pro napnuté a stresované lidi, pro staré lidi, pro děti.
 • Přijďte se podívat na inspiralashop.cz či inspiralashop.sk

Působí na 5. a 6. čakru (energetické centrum v těle), podporuje uvolnění a relaxaci mysli, propojuje s duchovními aspekty v nás.

 • Linie nese pocit lehkosti a je jemná jako mávnutí křídel.
 • Linie ANDĚLÉ v sobě spojuje tyto esenciální oleje: Pomeranč, Mandarínka, Bergamot, Neroli, Kadidlo, Heřmánek, Meduňka, Řebříček, Jasmín.

Andělský olej změkčuje pokožku, nemastí a díky řebříčku uvolňuje svalstvo. Je vhodný pro masáže, je skvělý pro navození tělesné pohody a duševního blaha. Výtažky z mandarinky, pomeranče, neroli a heřmánku působí na pátou a šestou čakru, uvolňují tělo a osvobozují mysli od negativních myšlenek, smutku a melancholie. Podporují nalezení koncentrace a správných slov, stimulují duchovní aspekt v člověku a uvolňují stres a napětí. Aromaterapeutická směs je určena pro stresované, nesmělé a váhavé osoby, pro všechny, kdo mají problémy s usínáním, seniory i pro děti. NEMASTÍ.

DUHOVÉ OLEJE

Právě se rozrostla linie novodobých kouzelných italských produktů pro blaho těla i duše ELFI – VÍLY – ANDĚLÉ – ESEJCI, jež jsou již v Česku a na Slovensku známé, o zajímavý terapeutický nástroj pro použití doma, v terapeutických i masážních studiích, kosmetice, wellnessech, ordinacích celostní medicíny…

.

DUHOVÉ OLEJE – SKVĚLÝ ORIGINÁLNÍ NÁSTROJ PRO DIAGNOSTIKU A HARMONIZACI ENERGETICKÝCH CENTER – ČAKER

DUHOVÉ OLEJE vycházejí z intuitivního propojení energie barev s blahodárnými účinky éterických olejů a olejových extraktů rostlin. Vibrační vlny tohoto propojení podporují duchovní uzdravení, jež je vždy základem uzdravení fyzického.

 • DUHOVÉ OLEJE a práce s nimi jsou součástí nově připravovaného programu ENERGETICKÉ HARMONIUM, jež má svou premiéru na jaře 2018 v Bratis­lavě.**
 • V DUHOVÝCH OLEJÍCH se setkává několik terapeutických konceptů v jediném produktu, jednoduchém při svém použití i výběru.
 • POUŽITÍ DUHOVÝCH OLEJŮ
 • Produkt můžete použít pro diagnostiku a harmonizaci čaker pro sebe samé i terapeuticky při práci s druhými, ať již v rodině, s dětmi a přáteli či při vlastní terapeutické aktivitě. Můžete je také šířit dále..
 • Je velmi snadné a příjemné: Diagnostikovaný člověk si ze sady intuitivně a bez přemýšlení vybere dva flakony v barvách, jež jej nejvíce přitahují.

PRVNÍ BARVA ve výběru ukazuje na pozitivní a silné stránky člověka. Ukazuje na smysl a záměr života a potencionální schopnosti, jež máme k dispozici pro vlastní evoluci.

Výběr DRUHÉ BARVY ukazuje na to, co potřebujeme do svého spektra doplnit. Poukazuje na naše energetické nevyrovnanosti, na naše základní těžkosti, predispozice k nemocem. Dává nám tak možnost tyto části zharmonizovat pro znovuzískání rovnováhy.

DUHOVÉ OLEJE se svou energií barev, esenciálních plejů a rostlin nabízí mimořádnou pomoc a podporu při obnově toku životní energie a jejímu harmonickému proudění. Tím tudíž oživují fyzické tělo, mysl i duši a my máme pocit přísunu blahodárné pozitivní energie.

DUHOVÉ OLEJE specificky působí na konkrétní energetická centra – čakry a v následku na tělesné orgány, jež s nimi souvisejí.

V konfekci nejdete soubor 7 voňavých flakonů v barvách čaker, s aplikátorem roll-on, čili s kuličkou. Obsah jednoho flakonu je12ml.

JAK POUŽÍVAT DUHOVÉ OLEJE:

 • ŘÍZENÁ VIZUALIZACE: je velmi rozšířenou relaxační technikou, jež harmonizujeme konkrétní čakru prostřednictvím vizualizace barvy, jež jí náleží. Dívat se na vybraný duhový olej tento proces urychlí a prohloubí.
 • CHROMOTERAPIE neboli TERAPIE BARVAMI: DUHOVÉ OLEJE jsou skvělým doplňkem postupů používaných při chromoterapii prováděné na profesionální úrovni.

  Působení barev na člověka může léčit tělo i duši.

 • MEDITACE: vybraný DUHOVÝ OLEJ umístíme před světelný zdroj a soustředíme se na sledování barevné rozptýlené aury kolem něj. Meditace se bude vyvíjet v různých úrovních daných barvou oleje, jenž jsme si vybrali.
 • VAPORIZACE neboli ROZPRAŠOVÁNÍ: pro harmonizaci aury a jednotlivých čaker můžeme DUHOVÝ OLEJ, jenž jsme vybrali pro danou situaci, nastříkat přímo do interiéru prostoru.
 • MASÁŽ RUKOU: DUHOVÝ OLEJ vybraný jako druhý může být použit pro masáž dlaní. Podpoří tak vyvážení jemnohmotných energií.
 • MASÁŽ ČAKER: na místa jednotlivých čaker aplikujeme vždy odpovídající DUHOVÝ OLEJ. Pro navýšení energie v dané čakře masírujeme ve směru odstředivém, tj. ze středu ven, pro ubrání a snížení energie masírujeme směrem z vnějšku do středu.

  Tuto techniku můžeme při terapii použít pro harmonizaci všech čaker nebo jen těch, jež identifikujeme jako v nerovnováze.

 • MASÁŽ AKUPUNKTURNÍCH BODŮ: DUHOVÉ OLEJE mohou být použity tak, aby vibrace jednotlivých barev působila na akupunkturní body.

PSYCHICKO-EMOCIONÁLNÍ PODPORA A ENERGETICKÁ FUNKČNOST PROCESU SAMOUZDRAVENÍ: všechny zde popsané postupy můžeme použít pro podporu v těžkých momentech způsobených fyzickým nebo psychicko-emocionálním problémem, protože DUHOVÉ OLEJE harmonizují plynutí toku životní energie.

DOPLNĚK MASÁŽE JAKÉHOKOLIV TYPU: zakončení masáže aplikací jednoho z DUHOVÝCH OLEJŮ činí ošetření kompletnějším a uspokojivějším.

KONCEPTY CHROMOTERAPIE
CHROMOTERAPIE je metodou, jež používá barvy pro získání rovnováhy těla a ducha potřebné pro udržení zdraví.

Všechny starověkké kultury znaly blahodárné účinky, jež přináší barvy na fyzickéi psychické úrovni.

Bílé světlo se rozštěpí do duhového spektra barev, jež přechází jedna do druhé.
Pro soulad s magickou symbolikou jich bylo identifikováno sedm: 7 dní v týdnu, 7 nocí, 7 planet, 7 čaker atd.

Barva je formou, v níž je člověk schopen vnímat konkrétní specifickou vibraci. Každá barva má svou konkrétní frekvenci.

Známe mnoho druhů barevných záření používaných pro působení na lidské tělo:
infračervené, ultrafialové, ultrazvukové, magnetoterapie, radioterapie apod.
Barva je formou aktivní energie na úrovni fyzické, mentální, emocionální i duchovní.

TEPLÉ BARVY: červená, oranžová, žlutá.
Stimulačný účinek, sympatický nervový systém.

STUDENÉ BARVY: modrá, indigo, fialová.
Utišující účinek, parasympatický nervový systém.

NEUTRÁLNÍ BARVA: zelená

ČERVENÁ:
Zvyšuje frekvenci dýchání a srdce, tlak krve; zvyšuje činnost nervů a žláz. Uvoľňuje stav bolesti. Je užitečná pri liečení otoků, opuchnutí, při lymfy stagnaci.

ORANŽOVÁ:
Stimuluje štítnou žlázu, uvoľňuje svalové kontrakce, nezvyšuje krevní tlak, ale stimuluje srdeční tep, funkci plic a aktivitu sleziny. Používá se jako antianorektikum.

ŽLTÁ:
Zvyšuje svalové napětí a reflexy. Stimuluje trávení. Aktivujte lymfatický systém, očistí játra, střeva, pokožku a krev.

ZELENÁ:
Podporuje vnitřní rovnováhu. Užitečná při nervovém vypětí – stres, nespavost, úzkost. Působí na trávící systém (střevní a trávicí poruchy). Má antibakteriální účinky.

MODRÁ:
Snižuje krevní tlak, rychlost dýchání a srdeční frekvenci.
Má uvolňovací a utišující účinky. Doporučuje se při problémech s krkem a ústy.
Všeobecně je vhodná při svědění a zarudnutí.

INDIGOVÁ:
Poruchy smyslových orgánů: oči, nos, uši. Zrychluje činnosť
štítné žlázy a stimuluje příštitná tělíska. Má anestetický efekt a čistí krv.

FIALOVÁ:
Snižuje srdeční frekvenci a podporuje činnosť mozku. Účinná proti neuralgiím a ischiasu, při ekzémech a psoriáze. Stimuluje slezinu a čistí krev.
Další informace najdete na www.inspiralashop.cz a pro Slovensko www.inspiralashop.sk

VŠE SE MĚNÍ, VŠE SE VYVÍJÍ...

Za párt ýdnů oslavíme rok plného otevření spolupráce s italskou ERBORISTERIA MAGENTINA, výrobcem kouzelných produktů pro blaho těla, duše i mysli Česku a na Slovensku.

.

Po pěti letech, kdy jsem z Itálie vozila produkty v kufrech a pouze na objednávku, jsme díky spolupráci s Radek Cink a Júlia Borčinová otevřeli pro pohodlí všech zamilovaných do olejů a dalších výrobků linií ELFI – ANDĚLÉ – VÍLY – ESEJCI skvěle fungující eshopy s expresními dodacími lhůtami a dalším servisem. Otevřeli jsme také možnost pro velkoobchodní spolupráce tak, aby produkty mohly dělat radost a přinášet blaho stále více lidem.

.

V příštích dnech chystáme uvedení nového velmi zajímavého produktu – sady sedmi DUHOVÝCH OLEJŮ pro diagnostiku a harmonizaci energetických center – čaker, více prozradíme již brzy ;-)

Postupně budou přibývat další skvělé výrobky, jako kosmetické řady z růže a arganového oleje s krémy i olejem pro obličej i vlasy..

Až při mých návštěvách sídla firmy a jejich výroby jsem pochopila, odkud plyne kouzlo těchto produktů.

Praktická aplikace základních energetických principů do všech procesů od výroby až do prodeje dělá z této firmy výrobce nové generace, či nové éry…

Velmi podobně si představuji vědomou výrobu i fungování…Pří­rodní školka pro děti zaměstnanců v budově firmy, vědomá výroba produktů s relaxační hudbou a s aplikovanými postupy účinků energie barev a slov při kontaktu s vodou, firemní wellness přímo v budově firmy s výhodným programem pro zaměstnance, samozřejmě s použitím linií kouzelných produktů vlastní výroby, specificky ELFI – ANDĚLÉ – VÍLY – ESEJCI, vědomé ekologické přístupy ke krajině.. .

Těším se na mou brzkou další návštěvu, kde zdokumentuji tyto vědomé přístupy i na další rozvíjení této spolupráce jak s výrobcem v Itálii, tak s mými spolupracovníky a třeba s Vámi v Česku a na Slovensku…

Jitka Třešňáková

www.inspiralashop.cz

www.inspiralashop.sk

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO HÝČKÁNÍ SEBE I DRUHÝCH ...

Již od zítřka skvělá příležitost pro všechny, jež milujete italské kouzelné voňavé rozmazlovací produkty linie VÍLY – ANDĚLÉ – ELFI a ESEJCI pro blaho těla i duše tak, jako my…

 • V rámci našeho nového InspiralaShopu.CZ i .SK jsme připravili milou AKCI 3+1 JIŽ TENTO STÁVAJÍCÍ TÝDEN!

Od zítřejšího pondělí do další neděle si tak můžete objednat tři produkty a čtvrtý dostanete od nás jako dárek.

Využijte tuto možnost ve stávajícím týdnu a získejte tak např. kompletní řadu masážních olejů Andělé – Elfové – Esejci – Víly za vyjímečnou cenu.

Tato akce bude na www.inspiralashop.cz nebo www.inspiralashop.sk jedinou pravidelně se opakující akcí, vždy první týden v měsíci.

 • A JAK AKCE BUDE FUNGOVAT PRAKTICKY?

Například: objednáte 3 ks Masážního oleje objemu 150 ml jakékoliv linie či v kombinací linií – čtvrtý olej stejného objemu bude pro Vás zdarma dle Vašeho výběru linie, který uvedete do poznámky ve formuláři objednávky.

Stejný způsob získání čtvrtého produktu zdarma platí i pro parfémy, sprchové gely, osvěžovače vzduchu a vonné tyčinky nebo i sady produktů.

TŘI STEJNÉ PRODUKTY I V RŮZNÝCH LINIÍCH = 3+1 ZDARMA DLE VAŠEHO VÝBĚRU LINIE

Skvělá možnost jak získat např. dárek pro sebe i své blízké ;-) <3 . Spolu s mými super rychlími a šikovnými spolupracovníky se na vás těšíme a zároveň přejeme všem, jež tyto něžné produkty používají, mnoho příjemných rozmazlovacích se zážitků či radosti z obdarování :-) <3 .

VĚDOMÁ PÉČE O NAŠE TĚLO JE PROJEVEM LÁSKY K SOBĚ

aneb Příběh o přirozenosti, důvěře a naslouchání…

 • „Dobře pečuj o své tělo, je to jediné místo, z nějž se nemužeš odstěhovat.“
 • Když jsem byla před lety těhotná s mou dcerou, schopnost mého vnímání se znatelně rozšířila o další kus. A tak mimo vjemy, vize a spojitosti se mi znatelně otevřelo vnímání mého těla. V té době jsem ale také bez velkého přemýšlení a poznání dělala to, co dělá mnoho lidí a své nákupy jsem dělala v supermarketu. Pro ošetření pokožky po koupeli jsem tehdy používala tělové mléko, když ke mne začaly chodit zvláštní obrazy… Vnímala jsem zvětšeninu povrchu mé kůže, jako by byla pod mikroskopem. Rozeznávala jsem jednotlivé póry na mé kůži, jež křičely, že se pod nánosem krému dusí a že musí vynaložit mnoho energie, aby to „ucpání“ zpracovaly.

Protože jsem již ze zkušenosti věděla, že mohu a mám své intuici důvěřovat, obrátila jsem se tudíž na odborníky v celostní péči o tělo, jež mi mou vizi potvrdili technicky i vědecky. Dozvěděla jsem se, že kůži po koupeli nejlépe podpoříme, nanesemeli na její ještě mokrý povrch přírodní olej. Vytvoří se tak hydrofilní emulze, jež kůži na celém těle skvěle hydratuje a nezatěžuje.

Pořídila jsem tedy ihned čistý mandlový olej, přidala do něj pár kapek esenciálního oleje levandule a začala jsem se „mastit“. Po nějaké době jsem však zjistila, že tento proces sice vyhovuje mému tělu, ale o něco méně mým oděvům, zkrátka tento typ oleje byl pro mne moc mastný. A tak jsem v italských specializovaných prodejnách hledala dále, až se mi dostala do rukou milá bílo-žlutá krabička s názvem „OLEJ ELFI“ s vyobrazením figurek přírodních mytologických bytostí. Vůně doslova kouzelná díky směsi esenciálních oleju a konzistence velmi příjemná a podstatně lehčí a méně mastná. Mé nadšení dovršila informace, že daná směs esencí harmonizuje 3. čakru a podporuje schopnost se projevit a prosadit. Olej jsem si odnesla domů a s nadšením a spokojeností jej používala. Zamilovala jsem si jej.

Po té jsem objevila modrou řadu a OLEJ ANDĚLÉ, jež uvolňuje a relaxuje a jež mi byl vřele doporučen pro masáž mé tehdy malinké dcery i pro péči o její tělíčko po koupání.
V procesu harmonizace mého ženského aspektu, čili jemnosti, citlivosti, láskyplnosti a schopnosti příjmat všechny a všechno takové jaké je, mne podporuje puvabná směs esencí zelené řady VÍLY.

Řadu ESEJCI spojenou s červenou barvou a s opět kouzelnou vůní i účinky při ošetřování pokožky těla, používám, když cítím potřebu se „uzemnit“, propojit se s mými kořeny, s hmotou, s mým instinktem a s mou živočišností.

Oleje všech řad jsou úžasné pro masáže našich blízkých doma i pro skvělý prožitek při masážích pod rukami profesionálních masérů.

Když jsem po letech používání této linie připravovala v mé pracovně první kurzy METAMORFNÍ TECHNIKY pro Česko a Slovensko, ptala jsem se sama sebe i vesmíru, jak mají být vytvořené a co má být jejich součástí a v tom byla má pozornost přitažena žluto-bílou krabičku s OLEJEM ELFI, který jsem si čerstvě přinesla. Poprvé za ta léta jeho používání jsem začala pročítat text o jeho vlastnostech, jež byl napsaný na krabičce. K mému úžasu jsem si mj. přečetla následující: „Pomáhá odstranit energetické bloky, které paralyzují prožívání života.“ což se mi ihned spojilo s tím, že je to přesně to, co dělá také stimulace reflexních zón páteře nazývaná Metamorfní technika, jež v Česku a na Slovensku šíříme. Uvědomila jsem si, že jak metoda Metamorfika, tak směs esence éterických olejů podporují stejný záměr, čili uvolňují bloky, jež nám brání být sami sebou, věřit si, respektovat se, mít se něžně rádi.

Vzala jsem tudíž jednu lahvičku OLEJE ELFI na první kurzy a s radostí a s nadšením jsem jej představila na kurze a ukázala jeho použití. Vrátila jsem se domů bez lahvičky a s papírem plným objednávek. Překvapilo mne to a zároveň potěšilo, neboť tuto linii znám a miluji a vím, jaké blaho tělesné i duševní její používání nese.

Po té se mnou již mezi Itálií, Českem a Slovenskem cestovali také ANDĚLÉ, VÍLY i ESEJCI, každý se svou specifickou kouzelnou vůní a působením na fyzické tělo, emoce, psychiku a duševní blaho.

Postupně se pak přidaly i další produkty této linie. Ti, kdo již znali oleje, toužili o svá těla i duši pečovat komplexněji a tak jsme začali tvořit most z Itálie do našich krásných zemí také pro skvělé sprchové gely, jež jsou zároveň i šamponem na vlasy a díky formě tuby jsou skvělé pro cestování.

Vonné esence směsí éterických olejů jednotlivých řad pak mohou doprovázet náš den ve formě parfému, vonných tyčinek či osvěžovače vzduchu s bambusovými tyčinkami.
V procesu transformace Inspirály z asociace, jež organizuje kurzy na platformu, jež zprostředkovává novodobý způsob žití a bytí, jež ve dvou slovech můžeme shrnout jako VĚDOMÝ ŽIVOT, neboli vím, kdo jsem a co dělám, tato linie vytvořila sekci VĚDOMÁ PÉČE O TĚLO. Vychází z poznání, co a proč dělá dobře kůži a zároveň propojuje s dalšími aspekty člověka, jimiž jsou emoce, psychika a duševní rozpoložení, jež podporuje a harmonizuje.

Tyto produkty jsou skvělé pro péči o povrch těla (a nejen), jsou vysoce ceněné pro masáže jak doma tak v profesionálních studiích a díky směsem esenciálních olejů jsou také skvělým prostředkem pro energetickou harmonizaci na jemnohmotné úrovni. Osobně jsem do svého života zakomponovala všechny tři varianty.

Od jara roku 2017 se Inspirála stala zástupcem výrobce této linie ERBORISTERIA MAGENTINA v Česku a na Slovensku.

Vnímám, že tyto produkty jsou kouzelné, žijí svým vlastním životem a protože ví, že je vnímám a rozumím jejich jemnému jazyku, používají naše aktivity k tomu, aby se dostaly všude tam, kde mohou přinést potěšení, příjemné pocity, radost, blaho a harmonii.
Touží být šířeny s láskou, potěšením a vášní, tudíž prostřednictvím „nadšenců“, nikoliv „prodejců“.

Možností jejich použití i šíření je více. Od péče o nás a naše blízké přes použití při terapiích a v masážních studiích po šíření na kurzech, přednáškách a seminářích, v centrech osobního růstu či ve studiích pro péči o tělo a wellnessech po obohacení sortimentu vlastních obchůdků, jež jsou vedeny vědomě a s radostí.
Na jaře 2017 jsme pro lepší dostupnost otevřeli první pohodlný a rychlý český a slovenský internetový obchod.

Díky těmto interaktivním produktům a pro podporu jejich použivatelů jsem na základě svého poznání a praxe a ve spolupráci s italským lektorem Silvanem Paoluccim vytvořila sestavu pro poznání a léčení člověka, zvířat i rostlin na základní, čili energetické úrovni, pro níž přišel název ENERGETICKÉ HARMONIUM. Tento program je 2 a 3 denní a má svou premiéru v termínu 28.-30.07.2017 v Modre u Bratislavy.

„Mám ráda své tělo a s láskou a vědomě se o něj starám.“

Jitka Třešňáková

www.inspirala.cz

www.inspiralashop.cz

www.inspiralashop.sk

MÁTE SBALENO?

VÍLY, ANDĚLÉ, ELFI i ESEJCI nás mohou příjemně a prakticky doprovodit a podpořit na letních cestách ;-)…

„Jsou to malé věci a pocity, prožívané trochu jinak, než jsme zvyklí, jež nám dávají opravdový pocit uvolnění, relaxu a dovolené..“

 • Vnímat teplo slunce a jemný vánek na kůži, ať již na horách, u moře a oceánů či v přírodě u řek a na loukách…
 • Slyšet zvuk mořských vln, zpěv ptáků, zurčení horského potoka či koncert cikád… Cítit vůni země a zralého obilí a ovoce, slaného moře, lesa a zelené tráv…
 • Dívat se do modrého nebe, na barevné květiny, žluté slunce..
 • Omýt kůži i vlasy šetrným mýdlovým gelem s jemně se při tom nechat pohladit vůní i účinky esenciálních olejů v něm obsažených…
 • Nanést na ještě mokrou kůži trochu tělového oleje a pomalým jemným rozetřením hydratovat a přírodně provonět pokožku celého těla..
 • Při přípravě na večerní drink přáteli či na procházku vytáhnout ze skříně či z kufru čisté šaty a díky esenciálnímu parfému si dopřát smyslně ženský (linie VÍLY), relaxačně uvolňující (ANDĚLÉ), perlivě radostný (ELFI) či vášnivý (ESEJCI) závan příjemné vůně…
 • Přichází prázdniny a dovolené, balení kufrů, cestování.. A právě pro tento moment máme pro vás praktickou a smysluplnou věc: přírodní kosmetickou sadu s esenciálními oleji a tím i aromaterape­utickými účinky, jež se postará o váš konfort na cestách:
 • Sprchový gel a šampon v praktické tubě 250ml
 • Tělový olej v dobře uzaviratelné plastové lahvičče 150ml – pro ošetření pokožky těla i pleti obličeje i pro masáž
 • Tělový parfém 50ml

V týdnu od 26.06. do 02.07.2017 jsou tyto produkty ve výhodných sadách za opravdu super ceny v akci „MÁTE SBALENO?“ – prakticky dostanete jeden produkt navíc!.. podívejte se na www.inspiralashop.cz či na Slovensku na www.inspiralashop.sk či přímo ZDE …

Jak a na co působí jednotlivé řady:

ELFI – 2 a 3.čakra

 • Element: OHEŇ
 • Žlutá barva
 • Vjemy: radost, sebedůvěra asebejistota, rozhodnost
 • Obrazy: Slunce, sluncem zalitá příroda, oheň

VÍLY – 4.čakra

 • Element: VODA
 • Zelená barva
 • Vjemy: jemná ženskost, ženská smyslnost, radostné ženství, průzračnost, city a láskyplnost
 • Obrazy: Moře, řeky, čistá zeleno-modrá barva vody

ANDĚLÉ – 5. a 6.čakra

 • Element: VZDUCH
 • Modrá barva
 • Vjemy: uvolnění, čerstvost, vyprázdnění mysli, hluboký relax
 • Obrazy: modré nebe, vysoké hory a nebe, pohled z vysokých hor…

ESEJCI – 1.čakra

 • Element: ZEMĚ
 • Červená barva
 • Vjemy: teplo, vášeň, živočišnost
 • Obrazy: země s kořeny stromů, ornice, příroda, louky, země s lány zralého obilí

AROMATERAPEUTICKÁ LINIE pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší. Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.

Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.

Záměrem je vytvořit produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.

Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

 • PARFÉM
 • SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON
 • OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI
 • VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku tvoříme spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod.. Těšíme se na vás…

.


.

POPIS PRODUKTŮ

ELFI

 • ELFI TĚLOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ

PODPORUJE OSOBNOST

 • Aktívní principy – Sezam, mandle, sója

Esenciální oleje – Smil, Mandarínka, Pepř, Celer, Skořice, Pomeranč

 • Působí na 3. čakru, tudíž na fyzickou rovinu, ovlivňuje trávicí ústrojí, které uvolňuje a harmonizuje
 • Zlepšuje komunikaci mezi myslí a srdcem. Pomáhá odstranit energetické bloky, které paralyzují život a jeho projevy.

Olej Elfů podporuje osobnost, projevení vlastních schopností a tvořivosti i osobní růst a zlepšuje komunikaci mezi myslí a srdcem. Esence slaměnky, mandarinky, pepře, celeru a skořice působí na 3° čakru umístěnou v oblasti solárního plexu, která je spojena s emotivitou, s projevením své osobnosti a s vlastním místem ve vesmíru a ve společnosti. Olej Elfů je určen pro emotivní osoby, které mají sklony přenášet vlastní nepříjemné pocity do oblasti žaludku a k uvolnění paralizujících energetických blo­ků.

 • ELFI PARFÉM

EMOTIVITA

PODPORUJE OSOBNOST

Ve všech starověkých lidových tradicích jsou přítomni vlídní duchové, kteří pomáhají lidem. Parfém Elfů je spojen se třetí čakrou, která produkuje emotivní síly určující projevení osobnosti ve společnosi. Esenciální oleje slaměnky, mandarinky, pepře, celeru a skořice udržují energie v rovnováze a podporují prosazení se, sebepřijetí, spokojenost se sebou samými a osobní expanzi zlepšujíc také vztahy s ostatními lidmi.

 • ELFI SPRCHOVÝ GEL A ŠAMPON

POVZBUZUJÍCÍ

PODPORUJE VITALITU

Sprchový šampon Elfi pomáhá smýt negativní emoce nasbírané v průběhu dne. Esenciální oleje slaměnky, mandarinky, pepře, celeru a skořice laskají naše tělo svým jemným očistným působením a příjemnou vůní, která se šíří do všech místností. Teplá žlutá barva slunce do nás vlévá radostnou energii v každém ročním období. Z koupelny odcházíme posíleni, s hebkou a šetrně ošetřenou pokožkou a duševně připraveni na pohodu a harmonii. Pomáhá probouzet naše vnitřní dítě.

 • ELFÍ MAGIE OSVĚŽOVAČ VZDUCHU S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

PROMĚNÍ VAŠE PROSTŘEDÍ V MÍSTO ELFŮ.

Prostupující aromaterapeutická směs elfů nepřetržitě šíří svou vůni z tyčinek ponořených do tekutiny podporujíc chuť komunikovat s ostatními. Parfém Elfů je spojen se třetí čakrou, která produkuje emotivní síly určující projevení osobnosti ve společnosi. Jsou použity esenciální oleje slaměnky, mandarinky, pepře, celeru, skořice a sladkého pomeranče. Výdrž při použití až 4 týdny v prostorech do 30m2.

 • ELFI VONNÉ TYČINKY

UVĚDOMĚNÍ

PODPORUJE VE VYJÁDŘENÍ SEBE SAMA A SVÝCH VLASTNÍCH EMOTIVNÍCH ENERGIÍ.

Lidé odedávna zapalovali ohně ze dřev, vzácných pryskyřic a vosků, aby se účastnili velkého objetí nebe a země, kosmického spojení lásky a hojnosti. Uvolňující se dým dával vědět nebi o naší přítomnosti. Zapalování vonných tyčinek je součástí starodávného rituálu přinášejícího klid a pohodu. Zapálené vonné tyčinky se ponechají chvíli hořet a po uhašení doutnají dalších více než 40 minut, čistí prostředí a zanechávají ve vzduchu stopy linoucí se vůně přetrvávající několik hodin. Naše vonné tyčinky jsou složeny ze směsi zvané Masala z čistých přísad jako je med, santalové dřevo, vonné pryskyřice a bambus. Zhotovují se v Indii podle starodávného receptu. Hmota se zpracovává ručně a díky tomu si vonné pryskyřice stále uchovávají svou měkkost, čerstvost a intenzitu.

NA BÁZI PŘÍRODNÍCH ESENCÍ ČISTÁ HMOTNOST 14 g Obsah 8 tyčinek.

.


.

ESEJCI

 • ESEJCI TĚLOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ

DODÁVÁ SÍLU A TĚLESNOU I DUŠEVNÍ POHODU

 • Aktívní princípy – Sezam, mandle, sója

Esenciální oleje – Pačuli, Heřmánek, Rozmarýn, Yzop, Máta, Jalovec, Kadidlo, Kardamon

 • Působí na 1. a 2. čakru vytvářejíc příjemné pocity a harmonii v těle
 • Starodávný recept pro mírnění bolesti a uvolnění těla. Směs esenciálních olejů v něm obsažená tonifikuje a přináší vitalitu.

Je optimální pro fyzioterapeutické masáže, jako balzámový a pro masáže před a po sportovním výkonu. Je to olej síly a vitality pro uvolnění bolesti ve svalech a kloubech.

Masáž je znamenitou kůrou pro tělesnou a duševní pohodu. Olej Esejců zjemňuje pokožku aniž by ji mastil a díky arnice uvolňuje svalstvo. Aromaterapeutická směs Esejců působí na 1° a 2° čakru, jež nás propojují se zemí a se životní energií, aby posílili tělo a povzbudili sílu a fyzickou pohodu. Tento olej je určen pro osoby, které chtějí najít radost a nadšení žít a podpořit důvěru ve schopnost postarat se o své zabezpečení a budoucnost. Pro sportovce je to rychlý nápravný prostředek pro uvolnění svalů a kloubů.

 • ESEJCI PARFÉM

TĚLESNÁ A DUŠEVNÍ POHODA

PODPORUJE ŽIVOTNÍ SÍLU

Vznikl dle starodávného receptu národa Esejců. Tato řada působí na 1°a 2° čakru a podporuje sílu a vitalitu fyzického těla. Esenciální oleje z jalovce, kadidla a yzopu lékařského pročišťují tělo od negativních energií všech úrovní a harmonizují jej. Aby se parfém dostal do aury, nastříkněte jej na dlaně rukou a pohybujte jimi okolo fyzického těla sestupujíc dolů, až se dotknete země.

 • ESEJCI SPRCHOVÝ GEL A ŠAMPON

TONIZUJE

DODÁVÁ SÍLU A ENERGII

Sprchový šampon Esejců je ideální pro osoby, které potřebují pozornost a teplo pro unavené a rozbolavěné tělo. Jeho aktivní principy poskytují úlevu těm, kteří jsou oslabeni přepracováním, sezónními nemocemi, zimou a vlhkem. Je obohacen esencemi heřmánku, kadidla, jalovce, yzopu lékařského a máty peprné, je užitečný pro sportovce k odstranění námahy a svalového napětí. Linie Esejců je spojena s prvními dvěma čakrami a přispívá k tělesné pohodě a podporuje sílu a vitalitu.

 • MAGIE ESEJCŮ OSVĚŽOVAČ VZDUCHU PRO INTERIERY S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

Nese v sobě vzpomínku na epochu, kdy energie lásky byla silná a po níž dnes více jako kdy jindy potřebujeme toužit. Promění vaše prostředí v prostor Esejců. Prostupující aromaterapeutická směs Esejců plynule šíří svou vůni prostřednictvím tyčinek ponořených do tekutiny. Tato vůně zesiluje vnímání malých i velkých každodenních věcí, které běžně prožíváme, aniž jsme si toho vědomi. Tato linie působí na 1° a 2° čakru a podporuje sílu, harmonii a krásu fyzického těla. Esenciální oleje jsou z patchouli, jalovce, rozmarýnu, kadidla, heřmánku, yzopu lékařského a máty. Výdrž při použití až 4 týdny v prostorech do 30 m2

 • ESEJCI VONNÉ TYČINKY

BLAHOBYT

DODÁVÁ SÍLU A OPTIMISMUS

POMÁHÁ HARMONIZOVAT DUCHA A HMOTU

Lidé odedávna zapalovali ohně ze dřev, vzácných pryskyřic a vosků, aby se účastnili velkého objetí nebe a země, kosmického spojení lásky a hojnosti. Uvolňující se dým dával vědět nebi o naší přítomnosti. Zapalování vonných tyčinek je součástí starodávného rituálu přinášejícího klid a pohodu. Zapálené vonné tyčinky se ponechají chvíli hořet a po uhašení doutnají dalších více než 40 minut, čistí prostředí a zanechávají ve vzduchu stopy linoucí se vůně přetrvávající několik hodin. Naše vonné tyčinky jsou složeny ze směsi zvané Masala z čistých přísad jako je med, santalové dřevo, vonné pryskyřice a bambus. Zhotovují se v Indii podle starodávného receptu. Hmota se zpracovává ručně a díky tomu si vonné pryskyřice stále uchovávají svou měkkost, čerstvost a intenzitu. NA BÁZI PŘÍRODNÍCH ESENCÍ ČISTÁ HMOTNOST 14 g Obsahuje 8 tyčinek.

.


.

VÍLY

 • VÍLY TĚLOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ

PODPORUJE ŽENSKOST

 • Aktívní princípy – Sezam, mandle, sója

Esenciální oleje – Jasním, Ylang Ylang, Citrón, Skořice, Růže, Hořký pomeranč

 • Působí na 4. čakru, otevírá srdce a nové city.

Vytvořen pro ženy. Pomáhá při celulitidě, drenážuje lymfatické bloky, zjemňuje předmenstruační syndrom. Esence růže a jasmínu doprovází ženu ve všech jejich životních etapách, od puberty po menopauzu a dále. Optimální po opalování.

 • Pomáhá řešit ženské problémy – celulitidu, hormonální problémy, depresi, problémy s kůží, citové problémy. Probouzí vílu schovanou v každé ženě.

Masáž je vynikající procedurou pro blahobyt těla i duše. Vílí olej změkčuje pokožku, nemastí a díky mimóze zlepšuje nedokonalosti pokožky. Vílí aromaterapeutická směs působí na 4° čakru spojenou se srdcem, s city a citovými vazbami. Vílí olej je určen pro osoby, které se touží otevřít vuztahům a schopnosti milovat. Směs oleje skvěle podporuje ženu v důležitých životních mometech a prožitcích a dává vyniknout její ženskosti a smyslnosti.

 • VÍLY PARFÉM

PODPORUJE ŽENSKOST A KRÁSU

Je kouzelné znovu objevevit tu část ženskosti tak trochu divokou, instinktivní a naivní, která sahá k nejjemnější části duše. Takové vnímání pomáhá nalézt prostotu, která nás dovede do souladu se stvořením země, nebe, přírody a kouzelnými bytostmi, které čekají, aby s námi navázaly kontakt. Vílí parfém působí na 4° čakru spojenou se srdcem a city a zejména s ženským aspektem.

 • VÍLY SPRCHOVÝ GEL A ŠAMPON

JEMNÝ

PODPORUJE ŽENSKOST

Vílí sprchový šampon napomáhá ženské energii probudit se a projevit se. Je bohatý na esence jasmínu, ylang ylangu, skořice a růže, jež uvolňují smyslné, sladké, uvolňující a afrodiziakální vůně a zaplavují prostředí vytvářejíc tak vhodnouatmosféru pro znovu objevení ráje, jež žije uvnitř každé ženy. Olej Petit Grain pročišťuje, uvolňuje a dodává správný tonus pro zahájení dne ve znamení optimismu a smysluplnosti. Působí na 4° čakru spojenou se srdcem a s city, jichž je žena královnou.

 • VÍLÍ MAGIE OSVĚŽOVAČ VZDUCHU S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

PROMĚNÍ VAŠE PROSTŘEDÍ V MÍSTO VÍL

Prostupující aromaterapeutická směs Víly šíří nepřetržitě svou vůni z tyčinek ponořených do tekutiny a přenáší smyslnost a euforii těchto magických lesních bytostí. Zvýrazňuje krásu, podporuje svůdnost a může nám otevřít úrovně bytí odlišné od běžné reality. Vílí osvěžovač působí na 4° čakru spojenou se srdcem a s city a obzvláště na ženské tělo díky esenciálním olejům jasmínu, ylang ylangu, citrónu, skořice, růže a Petit Grainu. Výdrž při použití až 4 týdny v prostorech do 30 m2.

 • VÍLY VONNÉ TYČINKY

ŽENSKÝ ASPEKT

POVZBUZUJE PŘEDSTAVIVOST

VYTVÁŘÍ SMYSLNOU ATMOSFÉRU

Lidé odedávna zapalovali ohně ze dřev, vzácných pryskyřic a vosků, aby se účastnili velkého objetí nebe a země, kosmického spojení lásky a hojnosti. Uvolňující se dým dával vědět nebi o naší přítomnosti. Zapalování vonných tyčinek je součástí starodávného rituálu přinášejícího klid a pohodu. Zapálené vonné tyčinky se ponechají chvíli hořet a po uhašení doutnají dalších více než 40 minut, čistí prostředí a zanechávají ve vzduchu stopy linoucí se vůně přetrvávající několik hodin. Naše vonné tyčinky jsou složeny ze směsi zvané Masala z čistých přísad jako je med, santalové dřevo, vonné pryskyřice a bambus. Zhotovují se v Indii podle starodávného receptu. Hmota se zpracovává ručně a díky tomu si vonné pryskyřice stále uchovávají svou měkkost, čerstvost a intenzitu. NA BÁZI PŘÍRODNÍCH ESENCÍ ČISTÁ HMOTNOST 14 g Obsah 8 tyčinek.

.


.

ANDĚLÉ

 • ANDĚLÉ – TĚLOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ

PODPORUJE DUCHOVNÍ ASPEKT

 • Aktívní princípy – Sezam, mandle, sója

Esenciální oleje – Pomeranč, Mandarínka, Bergamot, Neroli, Kadidlo, Heřmánek,
Meduňka, Řebříček, Jasmín.

 • Působí na 5. a 6. čakru, podporuje duchovní rozvoj.

Přináší uvolnění, harmonii a ochranu. Je specificky vhodný pro „křehká období“: pro napnuté a stresované lidi, pro staré lidi, pro děti.

 • Ideální pro večerní masáž dětí, osob ve stresu, starých lidí. Lehký a jemný jako mávnutí křídel.

Andělský olej změkčuje pokožku, nemastí a díky řebříčku uvolňuje svalstvo. Je vhodný zejména pro masáže, je skvělý pro navození tělesné pohody a duševního blaha. Výtažky z mandarinky, pomeranče, neroli a heřmánku působí na pátou a šestou čakru, uvolňují tělo a osvobozují mysli od negativních myšlenek, smutku a melancholie. Podporují nalezení koncentrace a správných slov, stimulují duchovní aspekt v člověku a uvolňují stres a napětí. Aromaterapeutická směs je určena pro stresované, nesmělé a váhavé osoby, pro všechny, kdo mají problémy s usínáním, seniory i pro děti. NEMASTÍ.

 • ANDĚLÉ PARFÉM

VNITŘNÍ KLID

PODPORUJE UVOLNĚNOST A DUCHOVNÍ ASPEKT

Z míst, kde vládne světlo, konají andělé svou práci pro omoc a podporu lidstva. Podle tradice k nám andělé přicházejí prostřednictvím vůně květin. Tento parfém šíří duchovní energii andělů, pročišťuje, vytváří harmonii a podporuje stav pohody. Působí na pátou a šestou čakru, čili na energetický moment evoluce směrem k duchovnosti.

 • ANDĚLÉ SPRCHOVÝ GEL A ŠAMPON

UVOLŇUJE

PODPORUJE ODPOČINEK A POHODU

Čistota těla je nezbytná pro každodenní hygienu a se sprchovým šamponem andělů se přemění na opravdovou a skutečnou očistu od negativit vstřebaných během dne. Jemnost rostlinných povrchově aktivních látek společně s aloe jemně očistí i tu nejcitlivější pokožku. Aromaterapeutická směs andělů spojená s pátou a šestou čakrou, spolu s andělikou lékařskou a olší lepkavou působí na snížení zánětlivých stavů, bolestí ze stresu, nervozity, úzkosti a pro znovu nalezení pohody.

 • MAGIE ANDĚLŮ OSVĚŽOVAČ VZDUCHU S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

Promění vaše prostředí na andělské místo. Prostupující aromaterapeutická směs andělů se stále šíří z tyčinek ponořených do tekutiny a přenáší klid našich nebeských strážců. Toto aroma působí na 5° a 6°čakru, čili na evoluční energetický moment směrem k duchovnosti. Esenciální oleje z mandarinek, nerolové silice, kadidla, heřmánku, meduňky, jasmínu a pomerančů.

Výdrž při použití až 4 týdny v prostorech do 30 m2.

 • ANDĚLÉ – VONNÉ TYČINKY

DOPORUČENO PRO: JÓGU, MEDITACE, SPIRITUALITU

Lidé odedávna zapalovali ohně ze dřev, vzácných pryskyřic a vosků, aby se účastnili velkého objetí nebe a země, kosmického spojení lásky a hojnosti. Uvolňující se dým dával vědět nebi o naší přítomnosti. Zapalování vonných tyčinek je součástí starodávného rituálu přinášejícího klid a pohodu. Zapálené vonné tyčinky se ponechají chvíli hořet a po uhašení doutnají dalších více než 40 minut, čistí prostředí a zanechávají ve vzduchu stopy linoucí se vůně přetrvávající několik hodin. Naše vonné tyčinky jsou složeny ze směsi zvané Masala z čistých přísad jako je med, santalové dřevo, vonné pryskyřice a bambus. Zhotovují se v Indii podle starodávného receptu. Hmota se zpracovává ručně a díky tomu si vonné pryskyřice stále uchovávají svou měkkost, čerstvost a intenzitu.

NA BÁZI PŘÍRODNÍCH ESENCÍ ČISTÁ HMOTNOST 14 g Obsah: 8 tyčinek.

.


.

Produkty jsou dermatologicky testovány v Kosmetologickém středisku Univerzity ve Ferraře. BEZ PARABENŮ, BARVIV, SLS, BHA, BHT A TEKUTÉHO PARAFINU Výrobky jsou mikrobiologicky testovány. Nickel Tested (<0,0001%). Netestováno na zvířatech.


CENY PRODUKTŮ MO a VO v Kč a v €.:

Cena 1ks oleje 150ml je Kč 430,– nebo €. 16,00 (VO cena Kč 350,– nebo €. 13,00)

Cena 1ks oleje 500ml je Kč 990,– nebo €. 36,00 (VO cena Kč 800,– nebo €. 30,00)

Cena 1ks oleje Víly 75ml je Kč 250,– nebo €. 9,00 (VO cena Kč 210,– nebo €. 7,50)

Cena 1 ks parfém 50ml je Kč 790,– nebo €. 29,00 (VO cena Kč 670,– nebo €. 24,00)

Cena 1 ks sprchový gel/šampon 200ml (praktická tuba skvělá i pro cestování) je Kč 320,– nebo €. 12,00 (VO cena Kč 270,– nebo €. 10,00)

Cena 1 ks osvěžovače vzduchu Magic pro interiéry s bambusovými tyčinkami 250ml je Kč 770,– nebo €. 28,00 (VO cena Kč 650,– nebo €. 23,00)

Cena 1 balení vonné tyčinky je Kč 190,– nebo €. 7,00 (VO cena Kč 150,– nebo €. 5,50)

 • VŠECHNY UVEDENÉ PRODUKTY JSOU K DISPOZICI VE VŠECH ČTYŘECH TYPOLOGIÍCH.
 • VELKOOBCHODNÍ CENY – poskytujeme při minimálním odběru Kč 4.000,– (€. 160,00). Pro odběr s VO cenami nám mailem zašlete kopii živnostenského listu, IČO, DIČ, přesný název podnikatelského subjektu a adresu.

PRODUKTY SI MŮŽETE POHODLNĚ OBJEDNAT V NAŠEM INSPIRALA SHOPU

Pro informace a objednávky ze Slovenska:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 944 482007


Výhradní dovozce pro CZ:

INSPIRÁLA

MaschA AA, s.r.o., Kudlov 456, 760 01 Zlín, CZ

Složení a exspirace na spodní straně obalu.

Bez konzervačních látek a barviv.

Vyrobeno v Itálii

.

Výhradný dovozca pro SK:

INSPIRÁLA

MaschA AA, s.r.o., Kudlov 456, 760 01 Zlín, CZ

Zloženie a dátum výroby na spodnej strane obalu.

Bez konzervačních látok a farbív.

Vyrobené v Taliansku

.

Miluj sama sebe, miluj svůj život a zázraky se budou dít.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka