Inspirála

logo
 

O OPRAVDOVÉM SMYSLU VZTAHŮ...

1. 7. 2017 Každý vztah, ať s našimi nejbližšími, ale také s neznámými lidmi, obsahuje poklad cenných informací o nás a o tom, jak se stavíme k sobě, ke světu a k životu. I ten zdánlivě nejprotivnější člověk, který nám ubližuje nejvíce, je za závojem naší pozemské reality našim velkým pomocníkem a mistrem pro naši osobní evoluci. A i když si to většinou neuvědomujeme, své vztahy si podle tohoto vnitřního nastavení také sami vybíráme a tvoříme. …To, jak se k nám chovají druzí, vždy odráží náš vztah k sobě samým a naše vnitřní postoje. Pokud tedy toužíme po klidné a pohodové realitě, vyrovnanosti a také zdraví, je důležité soustředit se na to, co nám vztahy s ostatními sdělují. Měly by být tedy spíše analyzovány pro „zprávy“ samotné, než abychom se nechali emocionálně strhávat jejich obsahem. Toto pozání přináší ESEJSKÁ ZRCADLA VZTAHŮ, jež jsou souborem poznání a principů shrnutých v programu kurzu, který se koná v Luhačovicích u přehrady ve dnech 19. a 20.08.2017. Celý článek

JE "NÁŠ" SVĚT JEDINOU REALITOU?

7. 6. 2017 Aniž bychom nad tím přemýšleli, naše postoje, úhly pohledů i reakce jsou ovlivněny dřívějšími prožitky, ať již našimi, či našich rodičů či společenství, v němž žijeme. Skrze tyto filtry vjemů se snažíme vsadit naše milostná dobrodružství, přátelství, finance nebo zdraví do rámce vytvořeného minulou zkušeností. A i když může tato hranice platit, jak dobře nám ve skutečnosti slouží? Jak často reagujeme naučeným způsobem, a ne na základě všech svých možností a potenciálu dané situace?Kolikrát jsme se zřekli bohatšího života, hlubšího vztahu či zajímavějšího zaměstnání jenom proto, že příležitost, která se nám naskytla, připomínala jinou, jež v nás zanechala nějaký nepříjemný pocit či kterou jsme kdysi zamítli?

  • Naše přesvědčení nám skvělým způsobem ukazují a zrcadlí naše vztahy a události v našich životech.
  • Jedno z důležitých mouder říká, že jediný reálný svět máme ve svém nitru a vše venku je pouhým jeho odrazem – odrazem našic h přesvědčení, vyladění, obav a vzorců chování. Klíče pro rozeznání toho, co máme ve svém nitru, ná mohou poskytnout ESEJSKÁ ZRCADLA VZTAHŮ..
  • Změníme-li sebe, změníme realitu kolem nás. To je pro naše chápání vztahů a vlastní reality velmi podstatné. O Esejských zrcadlech vztahů více ZDE

ČÍM SI TVOŘÍME NAŠE ŽIVOTY A VZTAHY - článek

15. 9. 2015 Někomu z vás následující řádky ukáží nový, hodně odlišný způsob uvažování o tom, jak věci v našich životech fungují. Dalším nabídnou shrnutí vědomostí vám již známých. Ať už však patříte k první, či druhé skupině, díky poznání existence a způsobu fungování prvotní energetické sítě spojující naše tělo, okolní svět a vše ve vesmíru se každému z vás otevřou dveře, za nimiž čekají úžasné a netušené možnosti. … Můžeme se tak stát něčím víc než jen pouhými pozorovateli, prožívajícími kratičký časový okamžik v již existujícím světě. Můžeme se tak namísto „přežívání“ života stát vědomými tvůrci vlastních životů – své vlastní reality, toho jak se cítíme, svých vztahů. Podíváme-li se na náš život– na naše duchovní i materiální bohatství, na vztahy a životní dráhy, nejhlubší vášně a největší úspěchy a také na obavy a nedostatek toho všeho – zahlédneme v něm jako v zrcadle své nejopravdovější a někdy i velice skryté nevědomé pocity, přesvědčení a hodnoty, které vyznáváme. Celý článek

KUMRÁNSKÉ SVITKY = odpovědi na všechny základní otázky...

2. 3. 2015 Po desetiletí jsou rozšiřovány tato jiskřící prozíravá moudra, údajně zachycené v kanonických evangeliích a zaznamenány v takzvaných kumránských svitcích, jež byly nalezeny v Palestině u Mrtvého moře v polovině dvacátého století (1947)… Celý článek

JAK SE NAŠE HODNOTY A MYŠLENKY ODRÁŽÍ V NAŠICH VZTAZÍCH?

2. 10. 2012 JAK ČÍST V ZRCADLECH VZTAHŮ? JAK POZNAT PŘÍČINY NAŠICH NEPŘÍJEMNÝCH STAVŮ, POCITŮ A ZÁŽITKŮ? V současné hektické době plné zvratových situací a nefungujících společenských konceptů je schopnost změny nepostradatelnou dovedností k životu v pohodě a v radosti. Dle techniky „ESEJSKÁ ZRCADLA“, kterou nám zanechali starověcí Esejci, mistři duchovních technik e léčení, odhalené v textech Svitků z Mrtvého moře, k nám vše kolem nás promlouvá. Venkovní svět je encyklopedie plná informací o nás. A pokud víme, můžeme měnit se záměrem cítit se dobře a žít lépe.. Celý článek

 

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS ESEJSKÁ ZRCADLA VZTAHŮ A UDÁLOSTÍ