Inspirála

logo

OTEVŘEN PRVNÍ INSPIRALA SHOP

PRO POHODLNÉ OBJEDNÁNÍ SI JE OD DUBNA r.2017 PRO VÁS OTEVŘEN NOVÝ INSPIRALA SHOP …

Vědomá péče o tělo, čili „vím, co a proč používám pro ošetření a podporu svého těla“ je součástí vědomého způsobu života. Šetrně, přírodně a příjemně omýt, ošetřit a navonět naši kůži a zároveň díky konkrétním směsím esenciálních olejů použitých pro každou linii harmonizovat naše emoce, pocity i fyzický stav může být revolučním posunem v kompletní péči o sebe, své blízké i své klienty…

Díky uzavření dohody o distribuci těchto kouzelných aromaterapeutických čakrových produktů linie ELFI (žlutá – 3. čakra) – ANDĚLÉ(modrá- 5. a 6. čakra) – ESEJCI (červená – 1. čakra) – VÍLY (zelená – 4. čakra) s jejich italským výrobcem Erboristeria Magentina zde najdete kompletní řady každé této linie, čili olej po koupeli a pro masáž těla, sprchový gel a šampon, tělový parfém, osvěžovač vzduchu i vonné tyčinky…

JAK OBJEDNAT?

OD DUBNA r.2017 JE PRO VÁS OTEVŘEN PRO POHODLNÉ OBJEDNÁŃÍ SI NOVÝ E-SHOP INSPIRALASHOP

 • PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“:
 • TĚLOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ
 • PARFÉM
 • SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON
 • OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI
 • VONNÉ TYČINKY

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku utváříme spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu.

Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod.. Těšíme se na vás…

CENY PRODUKTŮ MO a VO v Kč a v €.:

Cena 1ks oleje 150ml je Kč 430,– nebo €. 16,00 (VO cena Kč 350,– nebo €. 13,00)

Cena 1ks oleje 500ml je Kč 990,– nebo €. 36,00 (VO cena Kč 800,– nebo €. 30,00)

Cena 1ks oleje Víly 75ml je Kč 250,– nebo €. 9,00 (VO cena Kč 210,– nebo €. 7,50)

Cena 1 ks parfém 50ml je Kč 790,– nebo €. 29,00 (VO cena Kč 670,– nebo €. 24,00)

Cena 1 ks sprchový gel/šampon 200ml (praktická tuba skvělá i pro cestování) je Kč 320,– nebo €. 12,00 (VO cena Kč 270,– nebo €. 10,00)

Cena 1 ks osvěžovače vzduchu Magic pro interiéry s bambusovými tyčinkami 250ml je Kč 770,– nebo €. 28,00 (VO cena Kč 650,– nebo €. 23,00)

Cena 1 balení vonné tyčinky je Kč 190,– nebo €. 7,00 (VO cena Kč 150,– nebo €. 5,50)

 • VŠECHNY UVEDENÉ PRODUKTY JSOU K DISPOZICI VE VŠECH ČTYŘECH TYPOLOGIÍCH.
 • VELKOOBCHODNÍ CENY – jsou určeny pro minimální objednávku nad Kč 4.000,– (€. 160,00).

Pro objednání olejů nám prosím pošlete mail či sms s uvedením počtu a typu produktů, o které máte zájem a adresu, kam Vám můžeme zásilku s produkty poštou zaslat.

Poštovné a balné činí Kč 150,– (€. 6,00) při objednávce do celkové částky Kč 2.000,– (€. 80,00). Poštovné připočítejte k celkové částce za oleje.

Při celkové objednávce nad Kč 2.000,– (€.80,00) je poštovné zdarma.

Po obdržení úhrady oleje odejdou poštou na uvedenou adresu jako normální balík pojištěný na hodnotu objednávky.

KONTAKT PRO DALŠÍ INFORMACE A PRO OBJEDNÁVKY ZE SLOVENSKA:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 944 482007


Výhradní dovozce pro CZ:

INSPIRÁLA

MaschA AA, s.r.o., Kudlov 456, 760 01 Zlín, CZ

Složení a datum výroby viz spodní strana obalu.

Bez konzervačních látek a barviv.

Vyrobeno v Itálii

.

Výhradný dovozca pro SK:

INSPIRÁLA

MaschA AA, s.r.o., Kudlov 456, 760 01 Zlín, CZ

Zloženie a dárum výroby viď spodná strana obalu.

Bez konzervačních látok a farbív.

Vyrobené v Taliansku

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka