Inspirála

logo

Průvodkyně ženskou transformací... MA PREM ANJALI...

..říká: „Být silnou ženou neznamená všechno vydržet… naopak.. Pochopit, že uvolnit se znamená nadechnout se a uvidět nové možnosti pro tvoření. Umět naslouchat sobě a ze svého středu a srdce komunikovat s ostatními..“

MA PREM ANJALI (občanským jménem Martina Výborná) o sobě:

Na své cestě životem jsem pochopila, že být ženou je nádherný dar. Abych mohla tento dar přinést do svého života bylo potřeba projít mnoha výzvami a začít naslouchat své ženské duši. Touha pracovat s květinami a tvořit se naplnila. 17 let jsem květinářkou…. Cítila jsem však, že to není všechno, co mám poznat a tvořit v tomto bytí.

Hledání hlubšího smyslu života mě přivedlo do mnoha zemí a učením, kde tradice předků jsou živé a spojení s vlastními kořeny přináší lidem harmonii a vnitřní mír. Ženy v těchto kulturách byly zdravé a měly úsměv na tváři, na rozdíl od žen, které jsem potkávala v ulicích měst a tkz. civilizovaných ze­mí.

Odpovědi na otázku …Proč tomu tak je? Jsem začala nacházet při studiu šamanismu, tantry, jógy a tance. Všechny tři cesty mě přivedly k aktivaci a kultivaci životní síly, která má v sobě jediný program … růst a vyvíjet se.

Začala jsem studovat tantrickou jógu pro ženy – Mohendžodáro a začala cítit opravdovou podstatu a sílu ženství se schopností sebeléčení, kterou každá žena přirozeně nosí ve svém těle. Rozpustila jsem mnoho patologických přesvědčení a programů implantovaných v dětství. Začaly se uvolňovat smutky a dlouho potlačené emoce …začala jsem více zářit.

Přijetím vlastní cyklicity jsem se navrátila k sobě …k prohloubení a komunikaci s Matkou Zemí a přírodou. Pochopila jsem, že žít naplněný život v radosti znamená hledat rovnováhu mezi tělem…myslí…duší.

Vstoupila jsem do mnoha učení a potkala se s moudroustí přesahující věky. V posledních letech jsem vstoupila do učení k tantrické mistryni Ma Ananda Sarita a studovala tantrické masáže na Bali. I dvouletý lektorský výcvik pro ženy ”Empowered Women” pod jejím vedením má obrovskou sílu a vede do samé podstaty a pochopení daru ženství, který jako ženy přinášíme tomuto světu.

Být silnou ženou však neznamená všechno vydržet… naopak. Pochopit, že uvolnit se znamená nadechnout se a uvidět nové možnosti pro tvoření. Umět naslouchat sobě a ze svého středu a srdce komunikovat s ostatními. Umění komunikace a ” Vědomé smyslnosti” mě přivedlo na Hawaii, kde jsem studovala u Roberta Silbera v jeho komunitním centru Lolia.

Cítím velkou vděčnost a požehnání za setkání se všemi průvodci, učiteli, které na své cestě potkávám. Cítím velkou vděčnost za ochotu hledat …vyvíjet se a mít odvahu prozkoumávat své hranice. Nechat se inspirovat a být inspirací. Ukazovat cestu všem, kteří neví kudy kam a přestali se radovat ze života…. ukazovat cestu z mysli do těla.

Jsem šťastná, když vidím zářivé úsměvy žen odcházející z kurzů, či seminářů. Každoročně připravuji dva tříměsíční kurzy Mohendžodára – tantra jógy pro ženy v Domě Salve v Chomutově. Pořádám workshopy a pobytové prožitkové semináře s tématem ” Ženy ve své síle ” Vědomá-smyslná-divoká. s tématem “Posvátná ženská sexualita”.

Také se věnuji tématu léčení ženské sexuality a regresním technikám. V individuálních sezeních, terapiích kombinuji techniky vědomého doteku a vědomé komunikace. Nádherné jsou i celotělové tradiční Hawaiské masáže Lomi Lomi nui, přinášející uvolnění chronického napětí v těle a mysli.

Nechat se inspirovat a být inspirací. Ukazovat cestu všem, kteří hledají svou vlastní esenci a smysl života… touží znovu rozkvést do vlastní síly a krásy…… ….. to je má cesta …

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka