Inspirála

logo

SILVANO PAOLUCCI - Průvodce na cestě proměny vědomí

Charismatický italský badatel, terapeut, lektor, teosof a organizátor konferencí (s Greggem Bradenem, Masaru Emotem, Bruce Liptonem)a kurzů, zakladatel mnoha holistických center – esence propojení moudrosti Západu, Východu, Severu i Jihu

INSPIRÁLA představuje:

Silvano Paolucci žije u italského Milána.

Díky svým hlubokým znalostem v oblasti společenských věd (filozofie, historie, sociologie, ekonomie, teosofie…) a díky kapacitě fakta nejen shromažďovat, ale také je zasazovat do širších souvislostí, má schopnost nahlížet na události a situace v holistickém kontextu a po té je srozumitelným a jednoduchým způsobem komunikovat. Specificky se věnuje práci s duší, studiu pradávné moudrosti a dynamické teosofie.

Silvana na jeho cestě doprovází Mistři nanebevzatí, se kterými komunikuje a jeho věrný přítel – vlastní duše.

Jeho životním posláním je šíření poznání, které nabízí možnost zbavit se bloků, schémat a strachu z neznámého, a tím získat zpět svobodu svobodně rozhodovat o svém životě. Díky tomu, že se Silvano živě zajímá o celosvětové dění, spolupracuje s dalšími badateli (Masaru Emotem, Brucem Liptonem či Greggem Bradenem) a čerpá z kulturních tradic Západu, Severu, Východu i Jihu, dává účastníkům svých přednášek a praktických seminářů možnost vybrat si ze široké škály informací: „Mým úkolem není soudit a hodnotit – shromažďuji vědecká a duchovní fakta a principy, osobně je sleduji a žiji jimi a umožňuji lidem je chápat a nalézat mezi nimi nové souvislosti,“ říká Silvano.

Jeho aktivní cesta duchovního hledání začala více než před pětadvaceti lety, kdy se pohyboval jako prodejní manager ve světě obchodu. Od té doby prochází cestou nenáboženského poznání a hledání hlubokého filozoficko-duchovního smyslu, který bravurně propojuje s hmotou.

Šíří poznání prostřednictvím své přednáškové činnosti po celém světě. Žije poblíž Milána v Itálii, je zakladatelem mnoha holistických center s názvem DEVACHAN zabývajících se duchovním rozvojem a je také organizátorem konferencí s mezinárodní účastí a kurzů.

V dnešní době funguje v Itálii 14 „KRUHŮ SVĚTLA“ DEVACHAN. V ČR vznikl jeden „KRUH“ a další se formují. Členové KRUHU se vzdělávají prostřednictvím lektorů a prostřednictvím práce mezi sebou ve skupinách na základě programů vedoucích k osvobození se od karmy a schémat s cílem sjednocení se s vlastní Duší a přípravy na vytvoření světelného těla.

Specializuje se na léčivé energie (krystaloterapie, starodávné esejské terapie, šamanské učení a další), je dlouholetým znalcem metody esejských zrcadel, učitelem meditace Mer-Ka-Ba Turbina a Mer-Ka-Ba Duše. Specificky se věnuje práci s duší, studiu pradávné moudrosti a dynamické teosofie. Sám je tvůrcem a průvodcem kurzů Cesta k Mistrovi, Kontakt s Duší, Esejská zrcadla, Mer-ka-Ba Turbina, Mer-Ka-Ba srdce, Strážce prahu – práce s vlastním egem a strachy a mnoha konferencí (např. Smysl změn 2012, Tvorba vlastní reality, Transformace vědomí a další)

„Mám velkou víru v člověka, v lidstvo a v život jako takový. Je pro mne úžasným dobrodružstvím sdílet s lidmi cestu poznání sama sebe, třeba prostřednictvím jednoduchých nástrojů, kterými jsou sny a řízené meditace či prostřednictvím jednotlivých kurzů .Velmi mne těší vidět, jak informace, které jsou přese mne předávány, umožňují lidem žít takový život, jaký si vždy přáli žít,“ dodává Silvano.

SILVANO A INSPIRÁLA SE S VÁMI RÁDI PODĚLÍ O VĚDOMOSTI, INFORMACE, PROŽITKY A ANTICKÉ I NEJNOVĚJŠÍ POZNATKY VE SVÝCH PROGRAMECH

INSPIRÁLA ZASTUPUJE SILVANA PAOLUCCIHO V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE. ZPRACOVÁVÁME INFORMAČNÍ TEXTY, MATERIÁLY A ČLÁNKY; ZAJIŠŤUJEME ROZŠÍŘENÍ INFORMACÍ, TLUMOČENÍ A PŘEKLADY; SPOLUPODÍLÍME SE NA ORGANIZACI A ORGANIZUJEME EVENTY SE SILVÁNEM, SPOLUPRACUJEME S ORGANIZACEMI, ORGANIZÁTORY A CENTRY. NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO INFORMACE.

PRO INFORMACE:

INSPIRALA

Jitka Třešňáková

e-mail: jitka.t@libero.it

info@inspirala.cz

skype: jitka.t.it

Silvano s vědci Greggem Bradenem a Brucem Liptonem

Vložit nový příspěvek

Kód

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka