Inspirála

logo

PROMĚNA POSTOJŮ DÍTĚTE PO APLIKACI METAMORFIKY

U dětí jsou procesy harmonizace celé jejich struktury a systému prostřednictvím aplikace METAMORFNÍ TECHNIKY poměrně rychlejší, než u dospělých, kteří již mají vyvinutý mentální aspekt. .

Děkujeme absolventce kurzů a terapeutce Metamorfní techniky Lence Poborské za její nadšené sdílení z procesu aplikace METAMORFNÍ TECHNIKY malému klientovi: „Ráda bych se s vámi podělila o příběh jednoho klučiny, který je v předškolním věku. Je to pro mě tak silný zážitek, že i teď, když to píši, jsem velmi dojatá ❤.“

Dále Lenka sdílí: "Rodiče malého Dominika se na mě obrátili v zoufalství. Pět let řešily problém, kdy Dominik odmítal chodit na toaletu. Veškerou potřebu dělal do oblečení, do vany. Jen ne na záchodě.

Za ty roky podstoupili různá vyšetření v nemocnicích, chodili k psychologům a bohužel jim vůbec nic nepomohlo. Vše se samozřejmě podepsalo ve školce, kdy si s ním děti nechtěly hrát.Rodiče chodili skoro denně na kobereček, že tohle není možné. Umíte si představit, jaký stres to musel být. Hlavně pro Dominika.

S Dominikem pracuji druhý týden, kdy jsme se po dohodě s rodiči shodli na intenzivních Metamorfních masážích a to 3× týdně.

A teď, druhý týden, po čtvrté aplikaci? Maminka mi napsala, že byla dojatá, když přišla do školky a učitelka ji chválila Dominika. Že si řekl, že potřebuje na toaletu a potřebu tam opravdu udělal. Nyní je to tři dny, kdy je jak vyměněný. Doslova se jim proměňuje před očima a prožívají nádherné chvíle ❤️. V masážích budeme pokračovat, ale již ne v takové intenzitě.

Velká poklona patří i úžasným rodičům, že se nevzdali a našli tuto cestu. Obzvlášť pak tatínkovi, který byl těmto věcem spíše skeptický❤️"..

ZPĚTNÉ OHLASY A VAŠE ZKUŠENOSTI S METAMORFNÍ TECHNIKOU...

O vašich prožitcích a poznání toho, že nejmocnější transformační síla je v jemnosti, v přijetí, v respektu a láskyplnosti…

Zveřejnili jsme zpětné ohlasy účastníků kurzů MT, maminek, partnerů, terapeutů i jejich klientů…

Od r. 2011, kdy byly v Česku a na Slovensku zorganizovány první kurzy METAMORFIKY, prošlo základním kurzem více než 2.000 účastníků. Asociace Inspirála podporuje její další šíření tak, aby se dostala všude tam, kde může podpořit a pomoci.

Umožňujeme kompletní vzdělání v tématu METAMORFNÍ TECHNIKY od základu, přes prohlubovací kurzy až po terapeutickou a lektorskou přípravu.

  • MOŽNOSTI POUŽITÍ METODY:
  • Pro SOBE SAMÉ
  • Pro RODINU – děti, partnery, BLÍZKÉ, PŘÁTELE
  • Pro KLIENTY – možnost otevření vlastní terapeutické praxe či rozšíření služeb pro klienty..
  • Velmi vhodné pro pracovníky v SOCIÁLNÍ A ZDRAVOTNÍ OBLASTI – školky, školy, domovy, instituty

Zkušenosti s aplikací MT klientům i sobě po absolvování kurzu MT v Brně:

„Absolvovala jsem základní kurz Metamorfní techniky v Brně. Píšu Metamorfní s velkým „M“, a myslím právem. Mám s ní výborné, úžasné kouzelné zkušenosti..

MT má na mé klienty vliv už od prvního sezení, myslím tím pocítitelný účinek. U jedné klientky se hned po prvním sezení upravil vztah se synem (spravil se v podstatě problém, s kterým za mnou přišla). Další měla stav vyhoření a pocit špatného plynutí v životě, deprese atd., po prvním sezení byla jak sluníčko a hned chtěla za týden další „dávku“ . U jedné pacientky se dostavila dokonce docela převratná změna – více na mých stránkách: http://www.terapiebolesti.cz/…ni-technika/ Dokonce i u jednoho muže nastala hned po první aplikaci velká změna. A to jsem si myslela, že to nezafunguje – pán podnikatel, stále bolesti páteře, astma. Ani tu aplikaci si moc nevychutnal, pořád se nemohl zklidnit, cítila jsem to reflexně i na sobě. Tak jsem si říkala, ten že asi nepřijde znovu. A on mi pak po 10 dnech volal, že je mu hrozně fajn a po dlouhé době ho nebolí záda! U každého klienta vidím velký posun již po první aplikaci – že bych měla nějaký turbo efekt?

Já sama jsem si prošla od září minulého roku několika aplikacemi. První terapie mně ovšem dostaly až na dno a a asi po 3 aplikacích se vše začalo spravovat a já nyní vidím, jak mně MT posunula hooodně dopředu. Asi jsem měla v sobě hodně bloků. Takový negativní účinek v prvních fázích aplikace u svých pacientů nevidím, hned je obrat k lepšímu – tak snad to není špatně :-) Už se moc těším na prohlubovací kurz MT 2 a moc si přeju, aby byl brzy opět v Brně a myslím, že nejsme sama.

Moc ráda sleduju Vaše příspěvky na FB. A těším se opět na shledání na MT!“

/Simona Kvačková, fyzioterapeut, celostní přístup, Brno/


Som vdacna za kurz MT, len na rychlo tolko, ze po piatej aplikacii MT sa mi zlepsil zrak tak, ze nepotrebujem okuliare na citanie, a je toho viac, tuzim tuto techniku sirit medzi ludi.

/Alena Barszczova, Slovensko/


„Bola som na kurze Metamorfky v Bratislave. Keď mi organizátorka kurzu zavolala či idem, vôbec neviem prečo, ale bez slova som povedala, že prídem, aj keď to bolo po noci na plese… Keď si hovorila a hovorila, stále som si myslela, že si rozšírim vedomosti a použijem ich pre svojich klientov. A zrazu to prišlo: Bola som tam hlavne kvôli svojmu 13 ročnému synovi Jurajovi, ktorý mimochodom prepadol v škole – na 8.ročnom gymn. z 2 predmetov. Veľmi nás to s manželom trápilo a myslím, že to dosť zasiahlo aj Juraja. On je našim 4 tým dieťaťom. V tehotenstve pri kontrole hodnôt alfafetaprote­inových testov to vyšlo zle. Robili ich opakovane a znova zle… Mladý lekár mal obrovské ego a ja som to teda veľmi nezvládla a doma som plakala 4 dni. Podpísala som mu 6 reverzov a odfrčala som domov, vôbec neviem ako…Bola som rozhodnutá, že dieťa sa narodí. Bolo to krátko pred Vianocami, ktoré sú mojou srdcovkou. Nakoniec mi manžel dohovoril a povedal, že to budeme riešiť, keď sa stane, že na svet príde postihnuté dieta. Teraz som pocítila obrovské pochopenie a hlbokú vďačnosť, že môžem napraviť to čo som Jurajovi urobila…Pochopila som, že on si svoj boj už vyhral v mojom bruchu a všetko čo prichádza teraz je preňho prechádzka ružovým sadom. Urobila som mu skrátenú 1/2 hodinovú terapiu minulý týždeň, lebo mal pred sebou 2 zápasy v Prahe a chcela som zistiť ako to bude fungovať aj v škole. Juraj v Prahe exceloval a z 5 víťazných gólov dal 4. A v škole sa začal učiť a pani profesorka sa ho včera na Slovenčine pýtala, keď sa prihlásil na odpoveď, či má horúčku, lebo ešte nikdy neodpovedal tak dobre, dostal 2. Chcem ti poďakovať za tvoju jemnosť a zároveň obrovskú silu, ktorú odovzdávaš a za možnosť takto krásne riešiť zranenia, ktoré nám boli spôsobené a ktoré aj my spôsobujeme. Zatiaľ s láskou..“

/Júlia Borčinová, Bratislava/


„Veliké díky za tu metamorfiku – je to fantastická věc!!!!! Hned na začátku mě rozbolely obě chodidla, úplně jsem v nich cítila mravenčení a tlak. Pak skutečně nejdříve na pravé noze, hlavně po straně pod malíčkem až k patě – dost silná bolest ale jakoby uvnitř nohy, tak zvláštně – ani ne kost, ale jako svaly zevnitř, pak se to trochu zmírnilo a pak zase silná bolest, zase uvnitř nohy pod palcem, ten kloub a pak zase po celé straně až k patě., to trvalo asi těch 10 minut, pak se vše zklidnilo a cítila jsem jen jako chladný vánek na celém chodidle. A máš pravdu, i na kotníku jsem cítila bolest, jako kdyby mi za něj někdo tahal – jak kdyby za něj tahali při porodu. Pak se bolest přestěhovala do levé nohy, ale skutečně byla menší – a zase nejdříve uvnitř nohy, pak jen vánek. Na rukou to bylo jen jemné, pouze zápěstí mne pak rozbolelo, pravé. A hlava byla úplně OK – to jsem byla jakoby mimo sebe, takový příjemný stav, jako omámená. A po skončení jsem měla nádherný pocit uvolnění, radosti, pohody, ale byla jsem strašně unavená, hned jsem si šla lehnout a spala až do rána úplně tvrdě.

A ještě důležitá věc – ráno hned po probuzení jsem najednou měla takový radostný pocit, že jsem na světě!!!!! Uvědomila jsem si jak je tady hezky, jaká je Země krásná a jak mi je dobře, – a tento pocit trvá. Píšu o tom proto, že je to u mne něco nového – já vlastně nikdy nebyla nějak ráda na světě, moc mě tady nic nebavilo – a najednou je to úplně jinak!!!!!

A ještě k tomu porodu – nechtělo se mi na svět, narodila jsem se císařským řezem a vím, že jsem sem fakt nechtěla, že jsem se bála – měla jsem ten pocit v sobě, ale po včerejšku se najednou cítím na Zemi v pohodě!!!!! Takže skutečně veliké díky!!!!!

A ještě jsem tě chtěla poprosit, zda by bylo možné udělat metamorfiku i synovi – vím, že by mu to ohromně prospělo!!! Ani jeho početí nebylo plánované a ani jsem ho nechtěla, žádné nadšení v době těhotenství jsem necítila, proto je v něm tolik smutku. Při narození také byly nějaké potíže, chvíli se dusil, takže i to na něj působí dodnes. A metamorfika by ho krásně uvolnila – vidím to sama na sobě!!!!!. Je to skutečně fantastická metoda!!!!!“

/Zdenka, Praha/


Co mi dala Metamorfní technika?

MT mi přinesla do života obrovský nekonečný pocit důvěry…

A to jak důvěru v sebe sama, tak i v to, co mi život přináší. Naučila mě důvěřovat v druhé lidi a celkově ve svět tam venku…

Cítím jak situace a bloky, které jsem dlouho a těžko uvolňovala pomocí jiných metod a technik, se pomocí MT velice jemně a zároveň velice hluboce vyčistily.

Byla jsem člověkem, který se bál důvěřovat i přesto, že jsem absolvovala roky kurzů osobního rozvoje.

Můj život rozkvetl….cítím, že jsem vyrostla a probudila se ve mně vnitřní důvěra a klid. A jak se to projevuje v praktickém životě? V mém každodenním životě, v mé rodině a okolí se ve vtazích rozvinula harmonie, klid a mír.

Situace, které byly dříve náročné, rozčilovaly mě a takzvaně mě rozhodily, dnes řeším v naprostém klidu a uvědomuji si, že se vlastně , už ani v mém životě nevyskytují…

Rozhodování, které mi dříve činilo problémy a dlouho jsem přemýšlela jak se rozhodnout a zda bude rozhodnutí správné….teď se rozhoduji velice snadno bez problému a vím, co mám udělat….

Prostě se rozhodnu, udělám to a mám z toho dobrý pocit.

Můj život se stal velice příjemným, lehkým a jednoduchým. Vnímám to tak, že jsem se naladila na vesmírný boží řád a dostala jsem křídla.

S MT jsem prožila mnoho krásných prožitků a zkušeností a stále prožívám jak sama se sebou, tak s druhými lidmi, kterým MT aplikuji.

Každý den prožívám hlubokou vděčnost, za to, že mi MT přišla do života a já ji mohu předávat dále.

Z celého srdce přeji každému prožitek této změny, kterou můžete prožít díky Metamorfní technice….

/Ilona Bruckdorferová, Jižní Čechy, www.tajemstvi-zeny.cz/


Milá Haničko!

Veliké díky za tu metamorfiku – je to fantastická věc a na dálku funguje zcela bez problémů!!!!!

Hned jak jsi začala, tak mě rozbolely obě chodidla, úplně jsem v nich cítila mravenčení a tlak. Pak skutečně nejdříve na pravé noze, hlavně po straně pod malíčkem až k patě – dost silná bolest ale jakoby uvnitř nohy, tak zvláštně – ani ne kost, ale jako svaly zevnitř, pak se to trochu zmírnilo a pak zase silná bolest, zase uvnitř nohy pod palcem, ten kloub a pak zase po celé straně až k patě., to trvalo asi těch 10 minut, pak se vše zklidnilo a cítila jsem jen jako chladný vánek na celém chodidle. A máš pravdu, i na kotníku jsem cítila bolest, jako kdyby mi za něj někdo tahal – jak kdyby za něj tahali při porodu. Pak se bolest přestěhovala do levé nohy, ale skutečně byla menší – a zase nejdříve uvnitř nohy, pak jen vánek. Na rukou to bylo jen jemné, pouze zápěstí mne pak rozbolelo, pravé. A hlava byla úplně OK – to jsem byla jakoby mimo sebe, takový příjemný stav, jako omámená. A po skončení jsem měla nádherný pocit uvolnění, radosti, pohody, ale byla jsem strašně unavená, hned jsem si šla lehnout a spala až do rána úplně tvrdě.

A ještě důležitá věc – ráno hned po probuzení jsem najednou měla takový radostný pocit, že jsem na světě!!!!! Uvědomila jsem si jak je tady hezky, jaká je Země krásná a jak mi je dobře, – a tento pocit trvá. Píšu o tom proto, že je to u mne něco nového – já vlastně nikdy nebyla nějak ráda na světě, moc mě tady nic nebavilo – a najednou je to úplně jinak!!!!!

A ještě k tomu porodu – nechtělo se mi na svět, narodila jsem se císařským řezem a vím, že jsem sem fakt nechtěla, že jsem se bála – měla jsem ten pocit v sobě, ale po včerejšku se najednou cítím na Zemi v pohodě!!!!!

Takže skutečně veliké díky!!!!!

Mé dojmy můžeš klidně použít pro své klienty, skutečně všem ráda potvrdím, že to na dálku skvěle funguje!!!!!

A ještě jsem tě chtěla poprosit, zda by bylo možné udělat metamorfiku i synovi – vím, že by mu to ohromně prospělo!!! Ani jeho početí nebylo plánované a ani jsem ho nechtěla, žádné nadšení v době těhotenství jsem necítila, proto je v něm tolik smutku. Při narození také byly nějaké potíže, chvíli se dusil, takže i to na něj působí dodnes. A metamorfika by ho krásně uvolnila – vidím to sama na sobě!!!!!. Je to skutečně fantastická metoda!!!!!

Měj se moc hezky, užij si pohodový víkend, Zdenka

/Zdenka, Praha, na dálku, 29.03.2012/


Ohlasy z kurzu MT v Praze a z aplikací MT sobě samé a partnerem, červen 2015:

Ahoj Jituš, Leni,

děkuji za krásný email – povzbuzující, inspirativní, v tomto období, které zrovna prožívám po absolvování kurzu MT 1, v květnu na Karlíně. Jsem moc vděčná za to, že jsem měla dovoleno setkat se s Metam. technikou. Kurz byl naprosto úžasný. Přišla ke mě nová láska – tuto techniku miluju :-).

Určitě se uvidíme v červenci na Vyšehradě – mám zájem pokračovat. Chci se s vámi holky podělit o období, které jsem prožila od absolvování kurzu do dneška.....moje zkušenosti můžete zveřejnit pouze s kř. jménem.

Pro niformaci: jsem rozená jako 13. dítě – poslední dítě ( všichni sourozenci vlastní, tedy jeden otec, jedna matka). Byl by to zajímavý příběh na vyprávění. Dítě zrovna né už chtěné, několik sourozenců bylo již při mém narození dospělých......jak píšu, zajímavý příběh na vyprávění.

Píšu si o aplikacích deník, abych nic nepřehlédla, nezapomněla na provázející pocity a změny.

23.5.2015 základní kurz Mt 1 Karlín

1. aplikace: meditace, uvolnění, práce ve dvojicích. Pocit výstupu z vlastního vězení. Při práci na pravé ruce samovolné spuštění slz. Pláču, hlavu pokládám do polštáře. Prosím Radušku o objetí. Objímá mě, je mi smutno, a zároveň mám pocit, jakobych se setkala s dávno ztraceným přítelem – sama se sebou. Začínám se cítit lehce, uvolněně. Nastává klid. Po ukončení kurzu se cítím zvláštně, nějak jinak. Jako když se vzbudíte z hlubokého spánku, a chvíli nevíte, kde jste se to probudili. Po cestě domů v metru ztrácím na chvíli orientaci. Mince zasouvám do turniketu, a nechápu, proč je nechce vzít. Jedna slečna mě upozorňuje, že tam se strká lístek. Já zase nechápu jaký lístek, a kde ho mám vzít.. Náhle mi to docvakne, tady je něco jinak. Směju se sama sobě. Po chvíli jsem zpět, a vím co mám dělat. Úsměv na tváři mi zůstává. Zbytek cesty domů se střídají různé pocity, ale s pevným ukotvením ve svém středu. Této noci spím krásným, hlubokým spánkem. Celý další týden se střídají zvláštní nálady. Mám spoustu sil dokončovat svoje rozdělané projekty. Zajímavé je, že po hodině cvičení, které vedu pro ženy, zažívám vždy pocit euforie – tentokrát mi je špatně, na zvracení, absolutní útlum – asi moc energie najednou. Brzy to přechází. Dva dny po sobě dochází k výbuchu emocí, když cítím, že se mě určitá situace opět hodně dotýká, a připomene mi něco z minulosti, kdy mě někdo chtěl ovlivnit, potlačit moje cítění. Tímto výbuchem emocí to odnáší můj muž. Vzduch se pročistil, a další dny plynou krásně a příjemně.

.

31.5.2015

2. aplikace (aplikaci mi provádí můj muž)

po hodině jemné masáže se cítím nádherně, ospale, uspokojeně. Celý týden řeším vše jinak. S klidem, porozumněním, a hlavně srdcem. Všímám si, že se zlepšují vztahy s okolím. Jsou to takové malé zázraky. Lidé kolem mě se chovají jinak – lépe. Zřejmě se měním já, a tak vidím jiný obraz Stále se mi chce spontánně tancovat a zpívat Několik lidí mi říká, že zářím, že jsem určitě zamilovaná. Ano jsem zamilovaná – sama do sebe. Mám víc a víc jasněji ve svých projektech. Víc a víc se odpoutávám od činnosti, s kterou se téměř rok nedokážu rozloučit na 100%. A přitom vím, že mám. Je mi opravdu dobře. Vnímám život jako zázrak.

.

6.6.2015

3. aplikace (aplikaci mi provádí můj muž)

Hned po masáži se cítím naprosto báječně. Plná síly a vitality. V noci mám hodně divoké sny. Prožívám v nich staré traumatizující věci. Budím se jakoby mimo tělo, paralizovaná. Nemohu tělem pohnout. Něco mi šeptá, máš dost vnitřní síly, máš vnitřní sílu, dej do toho vše, a dokážeš zase tělo rozhýbat. Povedlo se. Ve chvíli mám v sobě spoustu energie. Opět chci tančit. Pouštím muziku, a hodinu tančím spontánní tance. Jak osvobozující. Chce se mi smát. Jsem šťastná. S radostí se vrhám na nedodělané věci. Zbytek dne je v divném rozpoložení. V noci opět divoké sny. Následující den se mi udělá špatně, sevření žaludku, pocit na zvracení, tupá bolest uprostřed zad – přepadne mě panický strach. Všeho se bojím – přichází průjem. Tento stav trvá cca hodinu. Vrací se mi síla, dobrá nálada. Směju se – víc z hloubky. Opět s radostí dodělávám odložené věci, i 2 roky staré. Následují den mám opravdu dobrou náladu. Prožívám radost i bez znatelného důvodu. Žádné divoké sny, Hluboký spánek. Budím se brzy, a s velikou chutí do nového dne..........DEN ODE DNE JSEM ŠŤASTNĚJŠÍ.

Tak toto je zatím můj příběh. Již se těším na další aplikaci, a naše společné setkání. Mějte krásné dny Jana


Ahoj Hanko, posilam ten audio zaznam tve „procedury“ Metaformni techniky. S tim prenaltalnim obdobim jsi mela pravdu, ted jsem mluvil s mamou a ty mesice sedeli presne. Celkem ji to i zaskocilo, ale zvladla to :) V audio zaznamu mas popsany moje pocity z bezprostredni zkusenosti s celou hodinou. Ty energie byly krasne citit, aktivace jednotlivych caker, k tomu pozdeji prisly obrazy dulezitych zivotnich situaci, odstraneni kousku ega. Citil jsem to urcite intenzivneji nez treba SRT. Kazdopadne se citim zase o pekny kus vice otevreny dulezitym zivotnim energiim. Nekdo treba neni tak citlivy na energie, ale to je jedno, protoze to funguje urcite, ikdyz clovek treba nic neciti. No tak si to poslechni a uvidis… ahoj a hodně stesti Petr /Petr, Německo na dálku, 01.04.2012/


Ahoj Jitko,

z celého srdce ještě jednou děkuji, že JSI a že jsem byla dovedena na Tvůj kurz. Byl to úžasný víkend plný lásky – každá z nás si něco ve svém životě řešíme (jinak to ani nejde :-) ), a Ty jsi nám ukázala cestu – lehkou jak motýlí křídla a zároveň složitou, než zapadne na své místo poslední dílek skládačky a člověk řekne ......aha...... :-). Děkuji i za noc, kdy jsem mohla vnímat sílu všech energií, které na Vyšehradě jsou – nepopsatelné…!!!

Hned druhý den po kurzu jsem začala pracovat a pracuji téměř každý den a sbírám první zkušenosti.

Reakce jsou různé – od velké bolesti hlavy, emocí, někdo žádnou změnu necítí. Vím, že tato technika rozpouští a očišťuje všechny bloky na základě práce a síly vlastního těla…ale mám dotaz.

Je tělo schopno se tímto způsobem očistit i od nízkých energií, entit a přivtělených duší?

Moc děkuji za odpověď a přeji krásné sluníčkové dny plné lásky.

/Marie Málková, Tábor, 01.04.2017/


Dobrý večer paní Hanko,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za MT, kterou jste mi dělala na dálku…

Bezprostředně po tom, co jste začala, jsem cítila tlak, mravenčení a bolest v chodidlech – spíše na vnitřní straně nohy. Intenzita těchto pocitů byla podle mě na obou nohách stejná, střídala se v jednotlivých silnějších a slabších vlnách, které vždy směřovaly od shora dolů, k chodidlům – jakoby vše chodidly odcházelo ven… Cítila jsem také v celých nohách velkou „zimnici“ a tíhu a bolest v lýtkách. Na rukou nebyly moje pocity tak intenzivní – bolelo mě zápěstí a předloktí a ke konci se dostavila opět „zimnice“ v celých rukách.

Hlava byla velmi intenzivní – velký tlak v týlní oblasti, v oblasti korunní čakry… „zimnice“, která opakovaně projížděla celým fyzickým tělem od shora dolů. Dostavilo se celkem silné motání hlavy – pocit jako bych byla „na lodi“ a na chvíli se objevil pocit žaludeční nevolnosti – ten ale během chvíle vymizel. V poslední fázi se dostavila velká únava a ospalost – asi jsem možná na 5 minut i tvrdě usnula… pak to vše najednou odeznělo, já se probrala a cítila se velmi odpočatě s načerpanou energií. Po celé MT jsem cítila pak mírný tlak v týlní oblasti a těžká lýtka. Spíše než unavená jsem byla ale plná energie. Mé pocity doznívaly ještě ráno – při vstávání, kdy jsem musela asi 5 minut zůstat sedět a mít zavřené oči pro dost silné motání hlavy – to se ale po této chvíli upravilo a pak už bylo vše v pohodě! :-) teď se cítím velmi dobře… svobodnější, lehčí a mám více energie…

Celá MT byla pro mě neopakovatelným zážitkem a prožitkem a určitě mohu každému, kdo by to chtěl také vyzkoušet, jen doporučit!

Mějte se hezky, Jitka

/Jitka, Mladá Boleslav, 04.04.2012, na dálku/


Milá Haninko,

chci se připojit i já s poděkováním za MT na dálku.

Byl to pro mě mimořádný zážitek. Už třeba v tom, jak naše napojení začalo – může se to pro někoho zdát lehce záhadné či humorné, ale pocity máme každý jiné a já popisuji ty své.

Tedy zaujala jsem polohu vleže s tím, že si to chci opravdu užít v plném relaxu. A právě v samém začátku jsem měla pocit, jak by mě něco malinko nadzvedlo z podložky. Vnímala jsem stále polohu vleže, ale jakoby tak o 10 cm nad podložkou. Měla jsem zavřené oči a vnímala lehké vlnky – jakoby houpání na moři. Ale jen občas. Vlnka proplula a zklidnění a po chvilce znovu.

Mravenčení se dostavila až po delší době a jen v rukou. Lehounké mravenčení, drobounké, příjemné a zase zklidnění a pak se stalo něco nádherného. Tedy alespoň pro mě nádherného.

Oči jsem měla stále zavřené, vlastně jinak to ani nešlo, protože já byla v takové jakoby hypnóze až na pokraji snění, přesto jsem plně vnímala, co se vše venku a v domě dělo za zvuku, takže jsem pravděpodobně úplně nespala.

A v té chvíli jsem vnímala krásně fialovou barvu. Jakoby se vlnila kolem mé hlavy, mého vnímání a já tu barvu úplně obdivovala a byla jsem z ní úplně fascinovaná. Ta barva byla zřejmě energie, kterou jsem úplně hltala a byla jsem v tu chvíli tak spokojená. To bylo pro mě úžasné.

Pak vše postupně jakoby odeznívalo a mě přemáhala tak sladká únava.........hned by bývala usnula, ale povinnosti mi nedaly plně usnout. Tak jsem chvíli odpočívala s tím, že snad najdu sílu na večerní postarání se o rodinku a najednou jsem si přišla tak svěží, odpočatá, plná energie a takového šťastného pocitu..........ani to plně nejde popsat, to se snad musí jen zažít.

A proto myslím, že je třeba, aby se o této metodě dozvědělo co nejvíce lidí a mohli sami posoudit. Je to nádherný zážitek a když ještě člověk ví, že mu to i pomáhá, tak je to prostě skvělé. A za to moc děkuji.

Vše dobré a mějte se hezky, Renča

/Renata, severní Čechy, 22.04.2012/


Milá Jitko a Lenko,

ještě jednou moc děkuji za úžasný víkendový kurz MT a též za zajímavé odkazy a spoustu informací.

Jsem nadšená, to je přesně to slovo, které vše vystihuje :-). Prvně ve svém životě zažívám tak silnou emoci vnitřního štěstí, stav ve kterém jsem přijela z víkendového semináře, až jsem se musela vědomě krotit :-). Dostala jsem od Tebe odpovědi na své hluboké ,vnitřní otázky a za to Ti velice děkuji.

Již jsem to aplikovala na kamarádkách, své rodině, dokonce i moji skoro osmdesátiletí rodiče, si vše zapisovali a MT praktikují. Aplikace je všem příjemná a pak přichází reakce buď únavy a po něm zlepšení, nebo přísun energie, jen můj muž již při hodinové masáži nemohl vydržet, hlavně levá ruka a noha byla pro něj náročná a po masáži měl pocit, že má tělo plné jehliček, obrovkou únavu a v noci velice hluboký, ale zvláštní spanek. Ráno byl v pohodě, ale další masáž byla již jen půl hodiny a i to měl problém. Je to zvláštní, protože on miluje masáže a doteky, ale myslím, že se brání, možná nevědomě, jít ke svému středu. Ale důležité je, že chce pokračovat :-).

Jituš, mám na Tebe prosím pár dotazů. Zda je možná aplikace na hočičku, která je přechodně u mé kamarádky v pěstounské péči, je jí 4,5 roku a prožila si dost traumat. Má kamarádka má obavu, by se jí nezačalo něco otvírat. Má jí u sebe na dobu, než jí najdou adoptivní rodiče. Momentálně se jeví velice klidná a přítulná.

Další dotaz se týká dětí které mají třeba cukrovku a k tomu nesociální chování a nebo jsou autisti, zda máš zkušenost, zda dochází ke stabilizaci a sklidnění.

Pak bych se Tě ještě chtěla zeptat, zda v létě plánuješ v Praze opáčko MT 2, ráda bych se na něj znovu přihlásila a nechala vše sednout.

Olejíček žlutý na třetí čakru je úžasný :-)

Moc děkuji

Mějte se báječně :-))).

S láskou Daniela Kolářová


Mila Jitka, som vdacna ze si sa ozvala a som vdacna za kurz MT. Len na rychlo tolko, ze po piatej aplikacii mt sa mi zlepsil zrak tak, ze nepotrebujem okuliare na citanie, a je toho viac, tuzim tuto techniku sirit medzi ludi. Objimam ta.

Alena Barszczova, Slovensko


Dobrý večer Hanko, píši kvůli právě proběhlé MT. Masáž jsem pocit´ovala hlavně na začátku a opět nejsilněji na pravé noze jako pulzy , předevčím na patě. Střídaly se i psychické pocity-hodně lítost, strach i vztek. Na levé noze jsem to vnímala jemněji, nejvíc v klenbě . Přicházela zase lítost, strach o mamku a touhu se obětovat. Na rukou jsem vše cítila o hodně slaběji. Na masáž hlavy už jsem se poslední minuty neuměla moc soustředit. Pokud to srovnám s masáží přímo na těle s masáží na dálku, tak je to dost podobné . Jen při přímé masáži byla hlava cítit velmi příjemně, relaxačně,dnes jsem ji necítila vůbec. Děkuji. Přeji pěkný večer. Yvona /Yvona, Říčany, 23.04.2012 MT na dálku i osobně/


Celá rodina, 3 malé děti a rodiče, na dálku:

Dobrý večer paní Hanko, teď je nám dobře, i já jsem se konečně jaksi vyklidnila, dny předtím jsem byla tak nepříjemná, že lituji své okolí, ale dneska jsem i já i holky byly po dlouhé době v pohodě. Vláďovi je taky líp, přeposlala jsem mu modlitby, moc Vám děkuji, vypadá to, že nejvíc bude potřebovat Vaši pomoc on. Zítra můžete Eli udělat jak budete mít čas, ráno jdeme akorát na odběry na alergologii a na ORL kvůli mandli. Co se u holek zlepšilo, hlavně u Elenky je spaní, dřív bývala vzhůru o půl šesté, teď nás dokáže překvapit spaním i do sedmi hodin až půl osmé, celkově se zklidňuje. Jestli nebude spát odpoledne, což asi nebude, tak už by mohla spát kolem půl osmé, zavolám Vám. Pěkný zbytek večera /Eva, Brno/


Reakce po aplikaci MT:

Už se teď večer začínám Jitko mátořit z reakce po MT nebo snad po návštěvě kostela na Vyšehradě ?… To nedokážu posoudit. Když jsem šla od Vás z léčby byla jsem velmi aktivní a bylo mi krásně, za 5 minut jsem byla na Vyšehradě, v kostele nikdo (pršelo), tak jsem se usilovně modlila o zdraví , pak odešla. Už v kostele po modlitbách se rozjížděly energie, až to se mnou hýbalo (ještě že tam pak přišli jen 2 turisté). Reakce -spavost a otupění přišla až ve vlaku domů. Doma jsem usnula jak po odvaru z máku….

Dnes 2. den opět únava a otupělost, ale už se to vytrácí. Zatím zdravím,

Zdenka B.


Ahoj Hani,

cítila jsem brnění v nohách a chvílemi bolest v lýtkách, ze začátku jsem byla trochu napjatá, ale pak jsem se uvolnila a bylo mně fajn a jen jsem si to užívala, na konci jsem uviděla (jen takový záblesk) pár, jak se vede kolem ramen a jde ode mne. To beru jako hodně pozitivní, asi mně dávají volnost, nebo jsem je já propustila. To je asi tak vše.

Děkuji Ti . Uvidím, jak se budu cítit další dny.

Věra

/Věrka, na dálku, Třebotov, 16.04.2012/


Zdenka a Honza, Praha, na dálku, květen 2012:

Ahojky Haničko!

Tak moc děkuji za mt pro syna – tentokrát prý cítil nějaký jemný tlak v hlavě, jinak vše v pořádku – ale ono se to možná ještě rozjede.

Ale zapůsobilo to na mne – nemohla jsem v noci spát, stále jsem se budila, měla jsem nějaké divoké sny, nepamatuji si je, ale bylo to jako kdyby mě někdo pořád pronásledoval, bylo mi těžko od žaludku a bolela mě hlava, ještě ráno jsem nějak nebyla ve své kůži, nedokázala jsem se na nic soustředit, ale už je to teď dobré. myslím, že to tentokrát zapůsobilo nějak hlouběji:-), a to je moc dobře – zřejmě se tam čistily nějaké magie. Tak jsem zvědavá co se ukáže dnes u mne:-). Zdenka

.

Ahojky Haničko! no bylo to včera náročné, asi se fakt čistily nějaké magie – nejdříve to bylo chvilku příjemné, byla jsem jako příjemně omámená, ale pak se mě hrozně rozbolely nohy, bolely mě záda (hlavně hrudní páteř) a točila se mi hlava a byla jsem hrozně unavená. Musela jsem si jít lehnout – chvíli jsem se převalovala, ale pak jsem usnula a spala hluboce až do rána. Ráno už to bylo dobré, jen se mi vůbec nechtělo vstávat. Po kávě a sprše jsem se probrala, ale stále cítím jakoby omámení, ale teď už příjemné:-). Ale únava pořád, ještě že máme pátek:-). Ale už od rána se cítím docela uvolněně, zase jako kdybych odhodila nějaké břemeno – mám pocit nadhledu a hlavně důvěry, že je vše tak jak má být:-). Tak moc děkuji !!!

Měj se moc hezky Zdenka

.

Po týdnu: Honza i Zdenka jen pocity

Ahojky Haničko! Ta MT od tebe mi udělala velmi dobře , ale jinak mám pocit, že teď chvíli ponechám čas všem energiím, aby se v tělech mohly usadit a vyčistit co je potřeba. Ale cítím se dobře, zcela v pohodě. A ještě ti musím napsat, že u syna to MT divoce působí – ne fyzicky, ale má nějakou depresi, že ho nic nebaví, z ničeho nemá radost – taky se to u něj čistí, zase jinak, já tam ty energie přímo vidím – a aby se to mohlo nerušeně čistit, tak je unavený a do ničeho se mu nechce. Měj se krásně Zdenka


Ohlas z kurzu MT:

Milá Jíťo,

musím říct, že jsem z MT úplně nadšená. Až zpětně mi došlo, jak jsem si podvědomě vybrala zkušenost, která má co do činění i s těhotenstvím. Mám období, kdy hodně řeším svoji ženskou stránku, těhotenství, porod..ne že bych se aktuálně chystala mít miminko, ale asi je přirozené, že žena do tohoto stadia automaticky přijde, takže čerpám hodně informací ze všech stran:) a MT do toho krásně zapadla. Jsem vděčná i za setkání s Vámi, jste krásná bytost:) Doufám, že se ještě někdy naše cesty prolnou. Včera jsem zkoušela MT sama na sobě a přesně jak se řeklo i na kurzu – cítila jsem obrovskou pokoru a lásku. Prsty mi jely přesně tam, kde měly-hodně jsem se zastavovala na bodu porodu. A vůbec jsem nepřemýšlela, jestli se držím správné „páteřní“:) linky, věděla jsem, že jedu dobře:) Bylo mi líto, že jsme s maminkou odešly dříve, než jste kurz ukončila. Ale tentokrát to za potřebí bylo, tělo si prostě řeklo dost, už nemůžu dál:) Já jsem ta bolehlavka, co ještě měla řídit až za Zlín..mám pocit, že k té hustoenergetické atmosféře přispěl i úplněk. Byl to pro mě náročný den, možná i proto, že se přirozeně začal čistit náš vztah s maminkou. Hodně změn, zážitků a dojmů v jednom dni:) Ještě jenou moc děkuji za skvělý kurz, za mimořádné informace a za Vás:) Krásný den!

Tereza Lhotská, 25.01.2016


Apikace MT rodině na dálku – holky 6, 2,5 a 1,5 roku, 2 dospělí:

Dobrý večer paní Hano, moc Vám děkuji za mt pro Vláďu – manžel a tatínek – a pro Elenku. Vaši pomoci si hodně cením, pro mě je to nevyčíslitelné, protože kolikrát si s holkama nevím rady. S Elčou jsme byly na psychologickém vyšetření, kvůli odkladu, Elenka byla naprosto ukázková (dělala jste ji tři dny předtím mt) a paní psycholožka byla z ní nadšená. A holky byly taky úplně vyklidněné, takže pro paní to byl úkaz :-))) A je pravda, jak se vyklidnil Vláďa, uklidnila se i Laduška a je zase miloučká.Já jsem dá se říci po dlouhé době v pohodě, přijde mi, že se zase ve mně oživil oheň, tak jsem ráda, doufám, že to vydrží. Vláďa je akorát trochu podrážděný v souvislosti s holkama, znervózňuje ho, že po něm pořád něco chtějí a to co dělají, mně už to kolikrát nepřijde, protože jsem s nimi pořád.

Mějte se moc hezky Eva


Dobrý den Hanko, mám dobré zprávy,jáchym se tři noci po sobě nepočural :) první noc jsem do něj nalila hodně vody,ve čtvrtek večer ho bolely nohy,rozumoval,v no­ci spal u mě a takhle klidně už dlouho nespal.od našeho hovoru je jako vyměněný,když po něm něco chci,bez odmlouvání poslechne,vnímá mně,je dost mazlivý.ne,že by nezlobil,ale nechá si říct,jen s tou agresí vůči prostřední sestře to chce ještě doladit.o víkendu jsem tu měla kamarádku a sama mi řekla,jak je jáchym hodný.dnes šel po 14ti dnech do školky,tak jsem zvědavá,jestli bude zase zlobit jako vždycky,když tam delší dobu není. Mám velkou radost,že s tím jáchymem je to dobré,moc bych si přála,aby to vydrželo. Jen to počůrávání ještě, hlavně když jde do školky.

Přeji vám pěkný den a díky! Svatava


Ohlas z kurzu MT v Luhačovicích, 06.09.2015:

Milá Jitko a milá Lenko,

děkuji vám za krásný včerejší kurz motýlího doteku a uvědomění.

Děkuji za krásnou atmosféru a předání pro mě tak důležitých informací. Vzpomínám si na to, jak jsem ještě před pár dny seděla na pláži, četla jsem si knížku o MMT a pak se hladila po noze, koukala do moře a plakala. Intuitivně jsem cítila to bolavé, co v sobě stále mám, dala jsem mu prostor a včera jsem si potvrdila, že není potřeba dělat nic. Prostě přijmout, pozorovat, prodýchávat…a věci se dějí, tak jak mají.

Určitě se ještě setkáme, ráda přijedu na některý z dalších kurzů a těším se. Terapii nabídnu ve svém studiu, protože mě velmi oslovila a vnímám ji jako vzájemnou léčbu. Mohu doprovázet a přitom se stále učím něco nového…třeba nespěchat, netlačit, nehodnotit, nepomáhat, nekomentovat…a tak podobně :-).

Moc zdravím a děkuji, s láskou a úctou Jarmila V.


Autista Jakub, 25 let, nemluví, na dálku:

….Vlastně jsem Vám zapomněla říct jeden velký úspěch : Dříve Kuba v cizím prostředí křičíval,bál se,utíkal.

Teď mne následuje a vše pozoruje,jako by to byla zase nová a zajímavá divadelní hra. Jak jsme byli celé dny spolu,vymýšlela jsem akce jako zábavu pro něj,ale také jsem ho brala sebou tam,kam jsem šla-třeba účast na kursu šití mne překvapila – vším se celkem bavil. To je základní obrat: z odmítání nového jako potencionálního nebezpečí přešel na postoj: „podíváme se,bude to zajímavé“. Těším se,že od 22.4. spolu půjdeme na koně – fyzicky to prospěje nám oběma. Pokud by v USP nepozorovali Kubovo zlepšení, hippoterapii by nenabídli – měli ji už dříve. Děkuji moc,včerejší terapie mi dala naději, že to půjde.

Zdravím Hana Š.


Kristýnka, na dálku, problémy s učením, 12 let:

Ahoj Haničko,

Pásek je zpátky, paní učitelka to oznámila celé třídě a spolužák ji ho přinesl v polední přestávku. Kristýnka se zatím učí, i s přípravou do školy je to lepší i ta pomalost už není taková.

Krásný den,

s láskou objímám, Anička


Na dálku Patrik, 14 let:

dobry , kluk – zda se mi klidnejsi a vyrovnanejsi, to me tesi, ze uz tam nic neni , tam je i porod, on sel opacne , bude vhodne pokracovat v tehle technice mozna u mne, aby byl ukoncen ten prenatal a pak jinou tech. moc dekuji Jana M.


Ema 6let, vývojová vada, menší vzrůst, na dálku:

Dobrý večer paní Dočkalová, děkuji za zprávu. Emince je po sobotní terapii dobře. V sobotu večer mi říkala, že se cítí velmi uvolněná, že chce skákat, ale že se jí podlamují nohy a pořád padá. Teplota se neobjevila a nachlazení také zvolna odchází. Děkuji Vám moc, paní Dočkalová a přeji dobrou noc. Martina v.


Krista osobně, Davidek 3,5 roku na dálku:

Dobrý den,
posílám slíbené postřehy. U autistů bývá problém s tím že utíkají, Dáda sice začne utíkat, ale nyní na výzvu vrať se, se vrátí což je úžasné. Začal skákat z gauče z postele, prostě všude (autisti neskáčou). Venku si sám sundá trenky a čůrá na chlapečka. Na logopedii začal řadit předměty k obrázkům. Jablko dá na fotku jablíčka… Začal ukazovat prstíčkem sice nesměle, ale náznak tam je (autisti neukazují). Zvětšená agresivita. Jo a po MT se v noci vzbudil o půl druhé začal se chechtat a měl tak obrovská světýlka v očích, že to bylo neuvěřitelné. Často se z ničeho nic chechtá. Světýlka má v očích i moje babička, cítím že jí to přineslo klid, když se na ní podívám jako by mi říkala děkuji Ti, má v očích pohlazení, je to krásné. To je zatím vše co jsem si vzpomněla. Budu pozorovat a pošlu další.

Představte si co dnes řekl Dáda mamce, „ešče buchtu“ a byl u bábovky tak asi to byla pravda, strašně mu chutnala, snědl jí za dva dny skoro celou sám. Strašně mě mrzí, že jsem to neslyšela. Že by první vlaštovka?… :-) včera byl ve školce vzteklý a dnes taky chtěli mi volat ať si ho vyzvednu. Je to potom MTéčku, já myslím, že se to uklidní jde to z něj asi ven.

tak Davídek si dneska přispal do půl deváté. Včera před usnutím, pořád syčel sss a foukal, což vlastně doteď neuměl když chtěl zfouknout svíčku tak foukal nosem. malý vstal a šel dolů a pak do předsíně a řekl ťáá ťáá. A já jsem řekla táta? Ten je v práci, on zopakoval: vprcí .Není to úžasný? Doteď táta neuměl. . Co se týká Chorvatska tak Davídek zvládl cestu tam i zpět úplně perfektně, což jsme všichni koukali, hlavně manžel. Naučil se plavat, lízat zmrzlinu. Byl tam moc spokojený, blbnul v moři byl tam šťastný. Dokonce nosil poslušně klobouček. Doma začal řezat příborovým nožem sice oplatky jako si hrál, jsou vidět pokroky. Samozřejmě že ještě agresivita byla hlavně na začátku dovolené, než jsme vychytali spaní. Ale už je o hodně klidnější. Hezký den Kristýna k.


Ohlas z kurzu, 09.08.2015, Zlín:

Ahoj Jiti, byla jsem u Tebe na kurzu metamorfiky, jsem tak ráda, že jsem tam jela. Chci moc poděkovat, moje Barunka si už sama o masáž říká a nastala u ní taková krásná proměna, to je nepopsatelné. Přestala se všeho bát, vody, lidí, je společenská, tak snadno navazuje kontakt s ostatníma dětma, tak jemné a přitom tak silné. ještě jednou děkuji. Krásné léto,

Ivanka Juříková ze Zlína


Dobrý večer,

ráda bych se s Vámi podělila o své první dojmy. Páteční večer jsem proplakala. Přesně jsem cítila, jak mamce muselo být. Tátova rodina byla studená, zvláštní a ona neměla maminku, která by ji utěšila a povzbudila. Já jsem prý byla uplakané mimino. Aby ne…
To, že hledám celý život tatínka, pro kterého bych byla princeznou, jsem pochopila už dřív. Jen mi to dosud nevycházelo.

V sobotu jsem se s mamkou viděla. Neví nic, ale chovala se zvláštně. Cítila jsem, že chce něco říct, nebo se na něco zeptat. Já jsem spěchala a zároveň jsem se bála toho, co řekne. Byla jiná, taková něžná.

Celou pravdu ví jen moje mladší sestra. Nejprve se pochybovačně smála, ale když jsem jí řekla Váš závěr, plakala také.

A teď to lepší. Od včera mi partner nesčetněkrát zopakoval, že mě miluje a jsem to nejlepší, co v životě poznal. Řekl mi samozřejmě i dřív, ale teď je to jiné, častější, upřímnější. Prostě v megadávkách.

Také jsem dnes byla s Verčou nakupovat. Jindy nosí věci z regálů a všechno chce. Dnes poprvé ne. Po návratu domů sama navrhla procházku a zcela bez řečí si nechala umýt vlasy, což jindy končí pláčem na její straně a křikem na mé. Děkuji a těším se na úterý.

Jana, 22.7.2013, na dálku


Ohlas po kurze i z aplikací MT ve školce i doma:

Drahá Jitko,

děkuji za Tvůj mail a zasílám moc pozdravů ze slunečných Loun. Kurz s Tebou byl úžasný, inspirující a pro mě velmi obohacující. Díky za tebe a veškeré informace, byla jsem ve správný čas na správném místě. tato technika mě chytla za srdce a vím, že ona je právě tím, co má smysl a čemu se chci věnovat. vypadá tak nevinně, ale její hloubku, sílu, si asi mnoho lidí ani neumí představit. díky za ni. Je prostě úžasná!

Metamorfní techniku aplikuji pravidelně ve školce na dětech, zatím jsem ji aplikovala u 7 dětiček, u některých z nich již 3×, reakce jsou různé, ale jinak všeobecně děti odevzdaně drží, často při ní někteří usnou.
Doma ji aplikuji dceři, které je také velmi příjemná, mé mamince, té 3× a již po druhé aplikaci měla reakci – dva dny ji bolela hlava, tak jako kdysi před mnoha lety. Jedna kamarádka již po první aplikaci cítila druhý den zvláštní klid a další pocity jí neznámé.

Já sama jsem si ji aplikovala 4× a také se cítím klidnější než dřív a ozývají se mi i různé zdravotní problémy.

Přeji Ti krásné léto, plné pohody, lásky, slunce, ať se Ti vše daří, jak si přeješ. zdravím a děkuji i Leničce, která se o nás vzorně a mile starala. Mějte se krásně a věřím, že brzy AHOJ

Eva Beránková z Loun


Dobrý den,

Martin je po aplikaci zlatý! Zklidnil se, neubližuje holkám. Je pozorný slušný,… Takový ještě nikdy nebyl. Dnes jedeme do ZOO: Bude to tedy zatěžkávací zkouška. Večer Vám povím, jak dopadla. Hezký den J.


MT na dálku, celé rodině:

Dobrý den, chci Vám v první řadě poděkovat. Setkání s Vámi mi doslova změnilo život. Vždycky jsem v hloubi duše věřila, že jsou věci mezi nebem a zemí. Přiznávám však, že bych Vaše webovky nečetla a maximálně se shovívavě usmála. Ovšem kontakt na ně jsem dostala od racionální, inteligentní mámy tří velmi akčních dětiček. Jednou přišla s dětmi … a byl klid. Nebyly vyměněné, ač to tak vypadalo, byly v kontaktu s Vámi. Proto jsem Vám napsala a doufala, že zklidníte i mou rodinu. Mám děti čtyři. Dvě slečny v pubertě, ta starší řešící problém, který je z jejího hlediska pro život podstatný, pro mně velmi ožehavý. Druhá typicky rozevlátá puberťačka. Další v pořadí je 11.letý syn s diagnozou ADHD. Čtyři roky bere léky na utlumení hyperaktivity, bez kterých ve škole není schopen fungovat. Poslední holčička je chuděrka, které jsem připravila těžký život výběrem tatínka. Je to majetnický, psychopatický člověk, lidmi neoblíbený. Dceru nemá téměř nikdo rád, spolužáci, učitelé ani příbuzní. Jen proto, že kopíruje otcovo chování. Nepomohl mi ani soud ani sociální pracovnice. Prý má dítě právo na otce…

Můj život je samozřejmě mnohem složitější, ale já chci hlavně napsat, co se dělo poté-tj. po několika MT a SRT. U syna téměř zázrak. Funguje bez tlumidel, není agresivní, …obrat o 180 stupňů. Nejstarší dcera vyřešila minulost, našla chybějící část svého života. Nejmladší už není tak smutná a začíná chápat, proč na ni ostatní nereagují podle jejího očekávání. Na ní ještě musíme společně zapracovat. Největší změna nastala ale u mně. Prvních pár MT jsem proplakala a byla jsem velmi unavená. Postupně jsem se zklidňovala a cítila se lépe. Pak jsem za Vámi přijela do Brna a podstoupila cestu k Radě starších, či jak přesně se to jmenuje. Bylo to psychicky velmi,velmi náročné. Ale téměř okamžitě jsem cítila obrovskou úlevu. Pochopila jsem, kdo jsem, proč se mi děly věci, které jsem tenkrát brala jako nespravedlivý trest. Proč jsem potkala určité lidi a došlo mi, že musím všem odpustit-v první řadě sobě. Šlo to těžce, nebylo to hned. Zvládla jsem to! V mém životě se teď děje spousta nových věcí, každý den je hezčí a hezčí. Nejsem už unavená a protivná, netrpím zimomřivostí, mám energii na rozdávání. Takhle dobře mi nikdy nebylo. Nevím jak Vám vyjádřit svou vděčnost, opravila jste život celé mojí rodině. Děkuji, děkuji, děkuji.

Jana s dětmi


ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka