Inspirála

logo
 

NA VLNĚ ŽIVOTA

18. 7. 2015 U nakladatelství EUGENIKA právě vychází opravdový manuál pro vědomou proměnu vlastního života, kniha „NA VLNĚ ŽIVOTA“ od Anatoly Někrasova. Toto dílo je plodem třicetiletých praktických zkušeností a bádání tohoto jedinečného ruského autora a vědce. Vychází z poznání smyslu jednotlivých etap života člověka a zaměřuje se na naplnění jejich potenciálu.

  • Terapeutka a lektorka Jitka Třešňáková uvádí o knize a programu NA VLNĚ ŽIVOTA následující:
  • „Hluboce se shoduji s Anatoly na tom, že živá bytost nabývá svého plného potenciálu a schopností, pokud vzniká a vyvíjí se v optimálním prostředí lásky, přijetí bez podmínek a respektu, tam kde i vztah rodičů k sobě a mezi jimi je založen na této bázi. V realitě našich životů k tomuto ideálu teprve začínáme směrovat. Na náš charakter a na to, jak se ve svých životech cítíme v různých situacích a jak reagujeme, mají vliv prožitky získané v průběhu našeho života, v dětství, v prenatálním období. Působí na nás přesvědčení a různé myšlenkové vzorce našeho rodu, zkušenosti a vnitřní nastavení našich rodičů i v nevědomí uložené prožitky z minulých inkarnací.“
  • “Aplikací zde popsaných poznání a postupů do vlastního prožívání můžeme postupně přivést všechny důležité úseky našeho života do plného potenciálu. To nám v následku přinese schopnost žít pouze přítomný okamžik a tím si užívat toho, co jsme, toho, s kým jsme a také to, co máme bez zatěžujícího vlivu naší minulosti a minulosti našich rodičů a obav z budoucnosti. Dochází k proměně kvality života, do kterého přichází vnitřní naplnění, radost, pocit štěstí, vyrovnanost a klid. A vše to pak šíříme dále…"
Pokračování textu: Celý článek

NOVÝ POHLED NA REALITU - kniha KÓDY VĚDOMÍ Gregga Bradena

30. 7. 2013 Poutavé vysvětlení, založené na moderním vědeckém výzkumu, jak naše myšlenky a přesvědčení ovlivňují naši skutečnost. Zároveň dostáváme skvělý návod, jak se vymanit z pout starých, omezujících názorů. Impulzy našich myšlenek se šíří jako vlny na vodě a přinášejí nám buď zdraví, hojnost a spokojenost, anebo nemoci, nedostatek a utrpení. Myšlenky ale můžeme směrovat tak, aby nás vedly k tomu, co si zvolíme. V tomto vesmíru, kde se vše od atomů a buněk mění podle toho, čemu věříme, jsou naše možnosti omezeny pouze tím, jak o sobě smýšlíme. DOPORUČUJEME Celý článek

VYŠLA PRVNI KNIHA O METAMORFNI TECHNICE V CESKEM JAZYCE

1. 2. 2012 V lednu 2012 vysla v nakladatelstvi EUGENIKA kniha JEMNA MASAZ – METAMORFNI TECHNIKA od autorky Aline Gruber-Keppler s uvodem instruktorky a terapeutky MT Jitky Tresnakove. Kniha predstavuje tuto zatim malo znamou skvelou a hluboce pusobici metodu METAMORFNI TECHNIKA, jez ma schopnost trvale odstranit citove a emocionalni bloky, negativni dusevni struktury a nefunkcni zivotni vzorce. KNIHU SI MUZETE PORIDIT NA KAZDEM KURZE MT ČI SI JI MŮŽETE OBJEDNAT NAPŘ.V TOMTO E-SHOPU: http://www.pknihy.cz/…echnika.html Celý článek

CO MY JEN VÍME?! - překvapující informace, překvapující kniha

4. 7. 2011 Tato kniha nás za pomoci dvanácti vědců experimentátorů a teoretiků nás provede za zrcadlo kvantové fyziky, do světa, který je zajímavější a živější víc, než si jen umíme představit. Celý článek

NOVÉ MISTROVSKÉ DÍLO GREGGA BRADENA – EXPERTA NOVÝCH POHLEDŮ NA SVĚT

3. 12. 2010 SMYSL ZMĚN 2012 A DALŠÍ VÝVOJ ZEMĚ Celý článek

 

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Aktuálně o knihách