Inspirála

logo

NÁVRAT K SOBĚ V DNEŠNÍ DOBĚ - Jak nastavit vnitřní proces na vlny současné evoluce? - SETKÁNÍ V LISTOPADU V PRAZE

Mnozí z nás vnitřně cítíme, jak je v tomto období důležité vyjít ven z kruhu zvyků a schémat, najít vlastní podstatu a vnitřní sílu a radost. Srdečně Vás zveme k setkání s cyklem, který krok za krokem provádí NÁVRATEM K SOBĚ V DNEŠNÍ DOBĚ – Jak nastavit vnitřní proces na vlny současné evoluce? O praktických krocích při cestě k vlastní celistvosti od sebepoznání a sebepřijetí, uvolnění vnitřních bloků, opracování vlastního ega ke ztotožnění se s vlastní božskostí.

Připravili jsme pro Vás několik setkání v záměru UVĚDOMĚNÍ SI a VNITŘNÍHO POSUNU na úrovni mysli, duše a srdce.

Neformální přátelské setkání o praktických krocích při cestě k vlastní celistvosti od sebepoznání a sebepřijetí, uvolnění vnitřních bloků, o vztazích a opracování vlastního ega ke ztotožnění se s vlastní božskostí. Večerem provádí Jitka Třešňáková s přáteli. Vstup volný.

09.-11.11.2012 – prostory DRUNA, Praha1 – 3– denní cyklus NÁVRAT K SOBĚ V TÉTO DOBĚ – workshop, setkání a semináře s italským lektorem Silvanem Paoluccim.

3 postupné kroky.

Pouze nalezením vlastní vnitřní čistoty, lásky k sobě a v sobě a ryzosti přeplujeme velké moře bolesti a strádání a otevřou se nám nekonečné prostory radosti nad rámec toho, co známe, místa ryzího světla, pravdy a lásky poznáme svou podstatu a vlastní vnitřní Božství. (Silvano Paolucci)

**Kurzovné Kč 350,– (€. 15,00) **

Setkáme se se svým vnitřním dítětem, které je na úrovni lidské bytosti nejblíže k nevinnosti duše člověka. Sebepřijetí a láska k sobě jsou základem pro další cestu v našem růstu, pro rozvoj vlastní schopnosti prožívat nesobeckou lásku, milovat. Navázání kontaktu s vnitřním dítětem je stejné jako dostat se do kontaktu s čistotou novorozeněte: jednoduše nádherné!

Kurzovné Kč 1.490,– (€. 60,00)

Strážce prahu je ten, kdo stojí v cestě našemu vývoji směrem k celistvosti – integritě, kdo drží od sebe nás a naši duši a srdce a zamezuje tomuto propojení. Je tudíž třeba naše ego rozpoznat a vypořádat se s ním tak, že vytrvale zmenšujeme jeho aktivitu a láskyplně přeměníme jeho nízkou energii na energii radosti a lásky. Jak zvládnout tlak současné doby, strachy a stres.

Kurzovné Kč 650,– (€. 25,00)

Praktický průvodce v cestě k bytí v přítomnosti v neduálním stavu vědomí. Setkání pro všechny, kteří si chtějí uvědomit, co omezuje vlastní růst a kteří se chtějí nastartovat a rychle a bezpečně posunout na své cestě. Naučíme se techniky a meditace pro zvýšení vlastních vibrací, které závisí na našem vnitřním stavu a které vedou k vnitřnímu kvantovému skoku na úrovni vnímání a prožitku.

ÚČAST NA VŠECH 3 AKCÍCH 09. – 11.11.2012 JE CENOVĚ ZVÝHODNĚNA CELKOVOU CENOU KČ 1990,– (€. 80,00) OPROTI KČ 2490,– (€.100,00).

  • 4. setkání – sobota + neděle 24.-25.11.2012 – Centrum SVĚTLO SLUNCE, Praha8, kurz METAMORFNÍ TECHNIKA – uvolnění bloků

Základní kurz MT – základy teorie a praxe pro aplikaci MT pro osobní i terapeutické použití.

Kurzovné 1390,– vč. certifikátu a skript / základní kurz 24.11.2012.

Kurz MT 2– UVĚDOMĚNÍ – prohlubuje znalosti a dovednosti v tématu uvolnění bloků, otevírá vědomí. O vlivech působících na prenatální vývoj a kvalitu života.

Kurzovné 1390,– vč. certifikátu a skript / prohlubovací kurz 25.11.2012.

Základní kurz MT a kurz MT II-UVĚDOMĚNÍ jsou 2 na sobě nezávislé kurzy, které je možno absolvovat samostatně nebo také oba dva.

JEMNÝ DOTEK MOCNÉ TRANSFORMAČNÍ SÍLY

Příjemná, relaxační, jemná a velmi účinná metoda pro uvolnění traumat a schémat (energetických bloků) utvořených v období prenatálního vývoje, které se v praktickém životě člověka projevují na úrovni fyzických nemocí, psychické a citové nerovnováhy a různých stresů, duševních bloků a poruch v chování.

Aplikace MT vede k přeměně životních vzorců a plynulému toku životní energie pro získání zdraví, síly, pohody a plné využití vlastních schopností a tvořivosti. Metodu se mohou naučit všichni a použít ji jak pro sebe samé, tak pro druhé.

Základním a prohlubovacím kurzem provádí akreditovaná instruktorka MT žijící v Itálii Jitka Třešňáková

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace