Inspirála

logo

JITKA TŘEŠŇÁKOVÁ

Jitka miluje Život. Ve svých činnostech je terapeutkou, lektorkou, publicistkou a šiřitelkou informací týkajících se poznání. 25 let vědomě bádá a studuje oblasti rozvoje osobního potenciálu, vesmírných principů a souladu s nimi a energetiky člověka. Specializuje se na vliv prenatálního období na kvalitu života po narození, zabývá se uvolněním bloků a účinky elektromagnetického pole srdce.

Častý, pro ni přirozený stav rozšířeného vědomí, ji mimo jiné vede jakoby prstem po vizuální mapě k rozpoznání příčiny problému (zdravotního, vztahového, životního), rozkrytí jeho podstaty, k uvolnění bloků a k uvědomění.

Od raného dětství ji velmi přitahují vesmírné zákony, lidský potenciál a čisté vědomí a jeo evoluce. Je hledačkou a průvodkyní na cestě k vědomému bytí, k srdci, k vlastní duši, k Bohu v sobě. V r. 2009 založila holistickou asociaci Inspirála, jejímž posláním je podporovat, spojovat, sdílet, zprostředkovávat, spolupracovat a šířit v rámci principů Vědomého Bytí.**

Jitka je původem z Moravy, žije u italského Milána a často pobývá v Čechách a na Slovensku.

Od dětství vnímala neviditelné spojitosti mikrokosmu a makrokosmu a energie. V dorůstajícím věku začala hledat odpovědi na to, co se děje po životě, naučila se numerologii, práci s Reiki, s rozšířenými stavy vědomí.

Byla hudební manažerkou a módní návrhářkou.

Pro lásku ke zvířatům studovala zootechniku a z vášně pro mezilidský kontakt a marketing vystudovala obor komunikace Institutu Dale Carnegiho v Praze, základy neurolinguistického programování (NLP) a Terapii hlubokého jádra u Phdr. Stefano Boschi.

Prošla kurzem Terapie alergií a autoimunitních onemocnění, studovala práci s jemnohmotnými energiemi v Egyptské škole a teosofii a duchovní učení prostřednictvím asociace Devachan v Itálii.

V Miláně také vystudovala metodu Metamorfní Technika u Isabelly Tavilla a spoluzakladatele MT Gastona Saint-Pierra.

Spolupracuje s lektorem a terapeutem Silvanem Paoluccim, zakladatelem asociace Devachan a s dalšími vědci a terapeuty (Gregg Braden – USA, Anatolij Někrasov – Rusko,Petr Vladyka – Česko). V Itálii vystudovala metodu Metamorfní Technika u jejího spoluzakladatele Gastona Saint-Pierra a Isabelly Tavilla.

Organizuje work-shopy a kurzy, publikuje texty o zdraví, mysli, duši a těle (v časopisech, na webech a blozích), spolupracuje s knižními nakladatelstvími (italským MACRO EDIZIONI – www.macroedizioni.it a se slovenským nakladatelstvím EUGENIKA – www.eugenika.sk, www.eugenika.cz).

Zabývá se rozšiřováním povědomí o vnitřních možnostech člověka a jeho interakci s vnějším světem, o knihách a dalších nosičích, vědcích, terapiích a způsobech směřujících k dosažení vědomého života v každém jeho aspektu: od VĚDOMÉHO vztahu k sobě samému, partnerství, ženství, početí a porodu, rodičovství, vědomé práci a smrti. Organizuje také akce spojené s prezentacemi knih, spolupracuje s centry osobního rozvoje v ČR, SR a v Itálii a spolupodílí se na organizaci konferencí národního i internacionálního charakteru.

Často cestuje a navštěvuje místa a lidi specifické svou energií a vibrací lásky a vysokého vědomí.

Připravuje rozhovory s vědci, osobnostmi, badateli, terapeuty a reportáže z cest za poznáním, jako např. opakované cesty do Moskvy – „Za moudrostí východu“, kde navštívila centra osobního rozvoje, duchovní školy, osobnosti – světově známé autory, vědce, lékaře a psychology.

Již několik let podniká cesty za poznáním Sardinie, které nazvala „Duch Sardinie“ a ze kterých přináší velmi zajímavé rozhovory s tamními osobnostmi a reportáže o duchovní historii a tradicích Sardinie. Spolu s dalšími spolupracovníky-terapeuty připravuje také pobytové semináře, dovolené a holistické léčebné pobyty.

V roce 2009 založila organizaci Inspirála, jejímž smyslem je přinášet lidem informace různými způsoby (organizací aktivit, rozšiřováním povědomí o knihách, články v tisku, na webech) a na různých úrovních za účelem uvědomění si svých možností a božské podstaty a za účelem uvolnění schémat, bloků a přesvědčení tak, aby každý, kdo bude chtít, mohl rozvinout celý svůj osobní potenciál a žít život svobodně, soběstačně, ve zdraví, tvořivě, v lásce a v radosti.

Přístupem, ke kterému se životem dopracovala a který miluje je otevřenost, průzračnost, spolupráce, láska k lidem a ke všemu živému i neživému, profesionalita, čestnost a koerence – konání dle toho, co říká, rozšiřuje a prohlašuje. Smyslem je spoluúčast a spolupráce na proměně způsobu žití našich životů prostřednictvím uvědomění, respektu, soucitu a lásky srdce ve formujícím se společenství s vědomím jednoty.

iconBIOGRAFIE JITKA TŘEŠŇÁKOVÁ

Jitka s dcerou Martinkou, americkým vědcem Greggem Bradenem a jeho přítelkyní Marthou
Jitka a Gregg Braden poprvé prezentují české a slovenské vydání Greggovi knihy Smysl změn 2012 a další vývoj Země, vydané v koedici nakladatelstvím Eugenika a MacroEdizioni.
Zleva: Alex (nakl.Eugenika), Jitka, Blanka(centrum Arkána), Silvano Paolucci
Jitka a Silvano Paolucci při přednášce na veletrhu ESOTERIKA 2011 v Praze (foto poskytla spol. Felicius)
Ruský psycholog, terapeut, expert na problematiku vztahů (k sobě samým, v rodině, v partnerství..)Anatolij Někrasov s Jitkou při návštěvě jeho studia v Moskvě. Jeho skvělé knihy v ČR a SR vydává nakl. Eugenika.
V Moskvě v největším ruském centru osobního rozvoje \
S přáteli na výletě na Sv. Hostýně
S Martinkou a přítelkyní a spolupracovnicí Mirkou Resslerovou
OnenessCentrum na Rusavě - s přáteli a spolupracovníky
S kamarádem a spolupracovníkem Petrem Vladykou
Na kurze Metamorfní techniky

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka