Inspirála

logo

Časopis MEDUŇKA č. 11/2011 - článek METAMORFNÍ TECHNIKA - Cesta proměny

Metamorfní techniku neboli Cestu proměny by bylo možné charakterizovat jako jemný dotek mocné transformační síly. Představuje výjimečný prostředek pro uvolnění starých citových bloků, strachů a stresů pro získání zdraví, síly, pohody a pro plné využití vlastních schopností a tvořivosti. Tuto metodu se mohou naučit všichni a použít ji jak pro sebe samé, tak pro druhé.

Období změn

Současná doba se vyznačuje velkými a velmi rychlými změnami, odehrávajícími se zde na Zemi i ve Vesmíru. Tento silný pohyb energie vyvolává v člověku strach, změnu vnitřní rovnováhy a chaos. Takový stav chaosu uvnitř i mimo nás je, jak bylo zmíněno, následkem velmi silných pohybů energie a hlubokých změn. Připomeňme si slavný výrok Herma Trismegista: „To, co jest dole, jest jako to, co jest nahoře a to, co jest nahoře, jest jako to, co jest dole“, což vyjadřuje spojení materiálního a duchovního světa, vztah mezi mikrokosmem a makrokosmem. V posledních letech se objevilo mnoho technik osobního růstu a vnitřního poznání. Tyto externí „nástroje“ nám umožňují najít nebo spíše znovu objevit naši vlastní cestu a naši vnitřní rovnováhu, nezbytnou pro vědomé žití našich životů. Život sám znamená nepřetržitou proměnu a je důležité, ba dokonce nezbytné se jí poddat, protože jen tak se můžeme dostat ke svému tvůrčímu potenciálu a odkrýt své vědomí, čímž vytváříme jednotu mezi tělem a duší, hmotou a duchem, zemí a nebem.

iconMEDUŇKA Č.11/2011 - TITUL

iconMETAMORFIKA NA STR. 30 A 31

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě