Inspirála

logo

JAROSLAV POCHOP - výživový, nutriční a detox specialista, fitness a lifestyle kouč

Dlouholetý zastánce a propagátor zdravého životního stylu, chef kuchař a milovník pohybu ve všech možných podobách.

INSPIRALA představuje:

Jarda Pochop se narodil na úpatí českých hor, v Krkonoších.

Absolvoval základní a pokročilý kurz technik práce s myslí u** Silva mind Control USA**.

Je certifikovaný u Ekaya Institut of Living Foods USA a certifikovaným terapeutem Metamorfní techniky.

Zúčastnil se intenzivního kurzu přípravy živé stravy u světoznámého Russela Jamese v Londýně, kurzů funkčního cvičení pro zdravé tělo a kurzů technik práce s myslí u předních odborníků ve světě v daném oboru.

Pracoval jako šéfkuchař pražské raw restaurace RAWKA.

Je lektorem kurzů přípravy raw/živých jídel nejen ve známé pražské škole vaření Laboratorio, ale i na různých pobytových a workshopových akcích.

Spolupracoval s klinikou ESTHESIA v Praze, kde pracoval s klienty v programech změny životního stylu, redukce váhy a očisty organismu. Tyto služby poskytuje také privátně svým klientům, jímž pomáhá klientům s trvalou redukcí váhy, řešením obezity a očistou těla. Těmto tématům se věnuje také na svých kurzech a ve svých "balíčcích redukce váhy”.

.

Provádí tím, jak správně cvičit a jaké techniky používat pro práci s tělem i myslí, protože všechny tyto oblasti spolu úzce spolupracují a určují konečný výsledek. Vše sám spoustu let “žije" a proto ví, že věci, které své klienty učí v dlouhodobém měřítku fungují.

Neučí "dietu na pár měsíců” (i když i tak lze použít), ale životní styl pro zbytek vašeho života.

.

Z důvodů shodných pohledů na rozšiřování možností člověka a jeho život spolupracuje od r. 2018 s Jitkou Třešňákovou a asociací INSPIRALA na přípravě a realizace workshopů, kurzů a pobytů.

.

JARDŮV OSOBNÍ PŘÍBĚH:

V roce 2009 se mé zdraví dostalo do fáze, kdy jsem jsem se musel rozhodnout, jestli prožít zbytek života s tabletkami a lékařskou péčí v „přežívajícím“ těle nebo se dát cestou změny celkového životního stylu a věřit, že to pomůže.

Zvolil jsem druhou variantu a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života! Nacházel jsem se v tomto stavu – cca 35kg nadváhy (oproti současnosti) s diagnózami vysokého krevního tlaku a cholesterolu, zvýšeného cukru v krvi s předpokladem pozdější cukrovky, alergie s náběhem na astma, začínající dnou, nespavostí a chronickou únavou, zácpou a mohl bych pokračovat.

Začal jsem se tedy intenzivně zabývat a studovat různé typy výžívových směrů a souvisejících očist organismu, které jsem postupně zkoušel a kombinoval, abych zjistil, co mi funguje a vyhovuje nejlépe. Nedílnou součástí celku a mé denní rutiny se také staly speciální, ale jednoduchá cvičení pro zdravé, pružné a funkční tělo a techniky pro „správné“ nastavení mysli.

Důležitost vzájemného propojení všech těchto oblastí dohromady jako celku, jsem zjistil o něco později a otevřelo mi to další netušené možnosti a zlepšení!

Více se o něm, jeho raw tvoření a všech jeho nabízených službách dozvíte na jeho webových stránkách.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka