Inspirála

logo

09.12.2017- BABINEC - Julia Borčinová & Jitka Třešňáková- BRATISLAVA-Hotel Tatra

Zveme vás k pravidelnému setkávání se, jež se bude konat 4× za rok v souladu se čtyřmi ročními obdobími a jež vychází z ženám přirozeného propojení s přírodou a jejími rytmy Tématem tohoto BABINCE je ZIMA, jež je dobou pro zvolnění, zklidnění, zvnitřnění. Je prostorem pro zpracování toho, co jsme v průběhu roku zasadily a sklidily. Necháváme odejít vše již nepotřebné a zatěžující.

Srdečně Vás zveme na smysluplné a naplňující ženské setkání

ZIMNÍ

BABINEC

Setkáním Vás provedou

Júlia Borčinová

&

Jitka Třešňáková

Kdy: 09.12.2017

Kde: BRATISLAVA, Hotel TATRA****, Nám. 1.mája 5, 15.00 – 19.00hod.

Vytváříme žensky přirozené vyživující prostředí sdílení a sesterského spojení naplněné pochopením, přijetím a láskyplností.

Pojďte s touto podporou otevřít své nitro ženství, jeho léčivé láskyplné síle a propojení se se sebou, se svou tvořivostí, divokostí, se svým vnitřním vedením, zkrátka se svou hlubokou ženskou přirozeností.

Pojďte si dopřát prostor pro sebe a dovolit si projevit se.

V tomto bezpečném a něžném prostředí budete mít prostor pro zastavení se, objevení a projevení lásky a respektu k sobě samé, své vlastní krásy a svého potenciálu.

Budeme se zabývat nejen ženskou duší, ale také praktickými ženskými záležitostmi jako je péče o tělo, výživa, móda, výchova dětí, hormonální procesy v ženském těle..

Budeme tančit i tvořit.

Spojení se základní ženskou esencí přináší vnitřní soulad, vyživení a radost ženě samotné a v následku jejímu partnerovi, rodině a celé společnosti.

PŘEDNÁŠKA: VÝJMEČNOST DNEŠNÍ DOBY A JEJÍ PŮSOBENÍ NA NAŠE ZDRAVÍ, EMOCE, POCITY A VZTAHY

Témata:

 • Proč je v dnešní době tolik nemocí a nemocných
 • Proč jsou dnes mnohé vztahy v krizi
 • Jak být v dnešní době zdraví a jak mít dobré a naplňující vztahy
 • Současná doba jako velká příležitost. Krize jako dar.
 • Jak využít současné dynamiky ve svůj prospěch
 • Jak nasednout na vlnu života a žensky plynout

– …

PŘIROZENÁ PEČE O TĚLO**

Témata:

 • Vnitřní – Jak působí strava na naše zdraví, pocity a emoce?
 • Vnější – Jak pečovat o své tělo a tvář?
 • Praktická ukázka harmonického líčení pro běžný den
 • Praktická ukázka péče o tělo

ODĚV JAKO PROJEVENÍ SEBE SAMÉ

„Móda dokáže odhalovat nejniternější lidské pocity. Proto mnoho lidí má lidé tendenci módu odstrkovat a maskovat se tak, aby zapadli a byli neviditelní. Poněvač móda je opravdu moc blízko k jejich duši. Mít svůj styl znamená naslouchat si a mít odvahu ukázat se světu..
(Jitka Třešňáková)

Témata:

 • Kouzlo dlouhé sukně
 • Ženská energie ukrytá v sukni
 • Jak nosit sukně
 • Co si obléct k dlouhé sukni

PROSTOR PRO TANEC, SPOLEČNÉ ZKOUŠENÍ SUKNÍ, MÓDNÍ PŘEHLÍDKU I TVOŘENÍ OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

MOŽNOST POŘÍZENÍ A VÝROBU DÁRKŮ PRO SEBE I PRO DRUHÉ.

........

Příspěvek : €. 15,00 či Kč 390,– k úhradě předem na účet Rezervace Vaší účasti je platná ode dne obdržení úhrady kurzovného.

ČLENKY KLUBU INSPIRÁLY MAJÍ SLEVU 5% Z CENY KURZOVNÉHO.

Informace zde:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 944 482007

IT – 0039 3382218605

.........

Julia Borčinová

Jitka Třešňáková – je hledačkou a průvodkyní na cestě k vnitřní svobodě a světlu, k vědomému bytí, do nitra srdce, k vlastní duši, k ženské esenci. Deset let byla módní návrhářkou předních českých a slovenských zpěváků, byla majitelkou módního salónu. Se svými kolekcemi se zúčastnila mnoha módních přehlídek. Přes dvacet let vědomě bádá a studuje vnitřní svět a jeho propojení se světem vnějším. Propojuje s energií srdce a radosti a pomáhá objevovat vnitřní krásu a Boha uvnitř v nás. S tímto záměrem provádí uvolňováním bloků, strachů a starých schémat a vzorců, ať již na kurzech a work-shopech či při individuálních setkáních. Je lektorkou Metamorfní techniky a dalších sebe-rozvíjejících programů. Založila holistickou organizaci Inspirála, spolupracuje s italskou asociací a školou Devachan, kde několik let studovala. Organizuje, píše, léčí a přednáší v Česku, na Slovensku a v Itálii, kde žije.

K dispozici budou italské aromaterapeutické produkty linie VÍLY – ELFI – ANDĚLÉ – ESEJCI: italská aromaterapeutická linie pro přirozenou a něžnou PŘEDÁVÁME VLASTNÍ PROŽITEK www.inspirala.cz

péči o tělo: ŘADA, JEŽ KOMUNIKUJE a nese ve svém nitru informaci a dlouhé ženskost podporující sukně zn. InspiralaModa

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY