Inspirála

logo

Chcete si odpočinout, osvěžit se a zároveň udělat něco pro tělo, mysl a duši?

INSPIRÁLOVÝ VÍKEND V NÁDHERNÉ PŘÍRODĚ Hostýnských vrchů – 23.-25.08.2013.. Pojďte si na pár dní odpočinout a udělat něco pro sebe i svou rodinu. Pustit vše z hlavy (můžete, bude o Vás dobře postaráno:-)). Osvěžit se do čerstvé přírody a kopců, stínu stromů, přírodní vody rybníka či příjemného koupaliště. Záměrem pobytu je uvolnění se ze stereotypu a návrat k přirozenosti a radosti – návrat k souladu se sebou, s druhými, s přírodou.. Program je bohatý: výlet na poutní místo Sv. Hostýn, cvičení (pro klouby a páteř, prvky reflexologie), work-shopy a diskuze (o vztazích, o sebehodnotě a uplatnění se v životě), masáže a terapie, tvořivá dílna, tanec a zpěv, to vše samozřejmě pod vedením zkušených lektorů a v panenské přírodě skvělého OnenessCentra s plnou vegetariánskou penzí! PRO VŠECHNY malé i velké, pro přátele, single i rodiny :-D

PROGRAM:

Výlet na poutní místo Sv. Hostýn – v pátek 23.08.2013 se můžete zúčastnit společného výletu na poutní místo Sv. Hostýn. Zájemci se setkají v 10.00hod. na parkovišti určeném pro návštěvníky Sv. Hostýna v Bystřici pod Hostýnem, návrat je do 16.00hod. Hostem naší každoroční pouti je nyní Sylva Králová, se kterou se zastavíme ve Vodní kaply pod bazilikou Nanebevzetí Panny Marie, abychom si poslechli její nádherné písně. Sylva nám také poutavě povykládá o historii potního místa Sv. Hostýn. V případě zájmu o účast nám prosím podejte zprávu telefonicky či mailem.

""Ranní cvičení.{color: green}" .{color: lime}" – protáhneme těla cvičením na páteř a klouby spolu s praktickými ukázkami reflexologie, vhodné pro všechny a pro každý den. S Mirkou Resslerovou

Večerní besedy:

Témata: – VZTAHY JAKO ZAKLAD RŮSTU aneb ŽÁDNÉ SETKÁNÍ NENÍ NÁHODNÉ Otevřeme diskusní setkání o tom, jak životní situace a vztahy odrážejí / zrcadlí naše vnitřní přesvědčení. Smyslem setkání je poznání tohoto tvůrčího principu

KDO JSME? – o praktických krocích k sobě samým, k vlastní přirozenosti a potenciálu. Smyslem setkání je odhodit iluze, které nás svazují v tom BÝT SAMI SEBOU. Skutečnosti, které díky tomu objevíme, se stanou našimi nejmocnějšími spojenci a velkou radostí.

Budeme si společně povídat také o velmi důležitém principu pro dnešní dobu – o schopnosti adaptovat se změnám a o fungování v měnících se podmínkách v tématu JAK DÁL?

Večerními work-shopy provádí Jitka Třešňáková a přátelé. V případě pěkného počasí se večerní work-shopy mohou uskutečnit venku u ohně.

ARAMEJSKÝ OTČENÁŠ – poslech, zpěv, tanec, výklad se Sylvou Královou

FAKULTATIVNÍ PROGRAM:

Muzikoterapie – léčení a vyladění se na sebe zvukem – praktický work-shop hry na tibetské mísy a bubny s Evou Krejčí

Dílna ruční výroby náramku či náhrdelníku štěstí – spolu s Martinkou Cantarella vytvoříme jemný a elegantní doplněk dle osobního vkusu a výběru každého tvůrce,krásný i jako dárek, kterým můžete udělat radost tomu, koho máte rádi, vhodné i pro děti

Masáže – různé druhy skvěle provedených masáží – s Mirkou Resslerovou (objednejte se na tel: 777 557823)

Chata OnenessCentra se nachází v kopcích panenské přírody Hostýnských vrchů. Zdejší lesy jsou plné hub, lesních plodů, lesní zvěře a zpívajících ptáků..

V blízkém okolí:

•jízda na koni – objednávky tel: 774 296 746, 724 843 249, Jezdecký klub Podhradí

•vyhřívané koupaliště Rusava, přírodní rybník

•wellness – objednávky tel: 573 392 076, hotel Rusava

•cyklo-stezky

Celý pobyt je doprovázen příjemnou hudbou a milým domácím prostředím a podpořen srdečnou přítomností rodiny Krejčích z Onenesscentra. K dispozici je Vám také čistá pramenitá voda, úžasné venkovní posezení s výhledem do údolí, dětské hřiště a příjemný čtecí koutek s krásnými knihami.

VÍCE ZDE

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..