Inspirála

logo

VĚDOMÁ PÉČE O NAŠE TĚLO JE PROJEVEM LÁSKY K SOBĚ

aneb Příběh o přirozenosti, důvěře a naslouchání…

  • „Dobře pečuj o své tělo, je to jediné místo, z nějž se nemužeš odstěhovat.“
  • Když jsem byla před lety těhotná s mou dcerou, schopnost mého vnímání se znatelně rozšířila o další kus. A tak mimo vjemy, vize a spojitosti se mi znatelně otevřelo vnímání mého těla. V té době jsem ale také bez velkého přemýšlení a poznání dělala to, co dělá mnoho lidí a své nákupy jsem dělala v supermarketu. Pro ošetření pokožky po koupeli jsem tehdy používala tělové mléko, když ke mne začaly chodit zvláštní obrazy… Vnímala jsem zvětšeninu povrchu mé kůže, jako by byla pod mikroskopem. Rozeznávala jsem jednotlivé póry na mé kůži, jež křičely, že se pod nánosem krému dusí a že musí vynaložit mnoho energie, aby to „ucpání“ zpracovaly.

Protože jsem již ze zkušenosti věděla, že mohu a mám své intuici důvěřovat, obrátila jsem se tudíž na odborníky v celostní péči o tělo, jež mi mou vizi potvrdili technicky i vědecky. Dozvěděla jsem se, že kůži po koupeli nejlépe podpoříme, nanesemeli na její ještě mokrý povrch přírodní olej. Vytvoří se tak hydrofilní emulze, jež kůži na celém těle skvěle hydratuje a nezatěžuje.

Pořídila jsem tedy ihned čistý mandlový olej, přidala do něj pár kapek esenciálního oleje levandule a začala jsem se „mastit“. Po nějaké době jsem však zjistila, že tento proces sice vyhovuje mému tělu, ale o něco méně mým oděvům, zkrátka tento typ oleje byl pro mne moc mastný. A tak jsem v italských specializovaných prodejnách hledala dále, až se mi dostala do rukou milá bílo-žlutá krabička s názvem „OLEJ ELFI“ s vyobrazením figurek přírodních mytologických bytostí. Vůně doslova kouzelná díky směsi esenciálních oleju a konzistence velmi příjemná a podstatně lehčí a méně mastná. Mé nadšení dovršila informace, že daná směs esencí harmonizuje 3. čakru a podporuje schopnost se projevit a prosadit. Olej jsem si odnesla domů a s nadšením a spokojeností jej používala. Zamilovala jsem si jej.

Po té jsem objevila modrou řadu a OLEJ ANDĚLÉ, jež uvolňuje a relaxuje a jež mi byl vřele doporučen pro masáž mé tehdy malinké dcery i pro péči o její tělíčko po koupání.
V procesu harmonizace mého ženského aspektu, čili jemnosti, citlivosti, láskyplnosti a schopnosti příjmat všechny a všechno takové jaké je, mne podporuje puvabná směs esencí zelené řady VÍLY.

Řadu ESEJCI spojenou s červenou barvou a s opět kouzelnou vůní i účinky při ošetřování pokožky těla, používám, když cítím potřebu se „uzemnit“, propojit se s mými kořeny, s hmotou, s mým instinktem a s mou živočišností.

Oleje všech řad jsou úžasné pro masáže našich blízkých doma i pro skvělý prožitek při masážích pod rukami profesionálních masérů.

Když jsem po letech používání této linie připravovala v mé pracovně první kurzy METAMORFNÍ TECHNIKY pro Česko a Slovensko, ptala jsem se sama sebe i vesmíru, jak mají být vytvořené a co má být jejich součástí a v tom byla má pozornost přitažena žluto-bílou krabičku s OLEJEM ELFI, který jsem si čerstvě přinesla. Poprvé za ta léta jeho používání jsem začala pročítat text o jeho vlastnostech, jež byl napsaný na krabičce. K mému úžasu jsem si mj. přečetla následující: „Pomáhá odstranit energetické bloky, které paralyzují prožívání života.“ což se mi ihned spojilo s tím, že je to přesně to, co dělá také stimulace reflexních zón páteře nazývaná Metamorfní technika, jež v Česku a na Slovensku šíříme. Uvědomila jsem si, že jak metoda Metamorfika, tak směs esence éterických olejů podporují stejný záměr, čili uvolňují bloky, jež nám brání být sami sebou, věřit si, respektovat se, mít se něžně rádi.

Vzala jsem tudíž jednu lahvičku OLEJE ELFI na první kurzy a s radostí a s nadšením jsem jej představila na kurze a ukázala jeho použití. Vrátila jsem se domů bez lahvičky a s papírem plným objednávek. Překvapilo mne to a zároveň potěšilo, neboť tuto linii znám a miluji a vím, jaké blaho tělesné i duševní její používání nese.

Po té se mnou již mezi Itálií, Českem a Slovenskem cestovali také ANDĚLÉ, VÍLY i ESEJCI, každý se svou specifickou kouzelnou vůní a působením na fyzické tělo, emoce, psychiku a duševní blaho.

Postupně se pak přidaly i další produkty této linie. Ti, kdo již znali oleje, toužili o svá těla i duši pečovat komplexněji a tak jsme začali tvořit most z Itálie do našich krásných zemí také pro skvělé sprchové gely, jež jsou zároveň i šamponem na vlasy a díky formě tuby jsou skvělé pro cestování.

Vonné esence směsí éterických olejů jednotlivých řad pak mohou doprovázet náš den ve formě parfému, vonných tyčinek či osvěžovače vzduchu s bambusovými tyčinkami.
V procesu transformace Inspirály z asociace, jež organizuje kurzy na platformu, jež zprostředkovává novodobý způsob žití a bytí, jež ve dvou slovech můžeme shrnout jako VĚDOMÝ ŽIVOT, neboli vím, kdo jsem a co dělám, tato linie vytvořila sekci VĚDOMÁ PÉČE O TĚLO. Vychází z poznání, co a proč dělá dobře kůži a zároveň propojuje s dalšími aspekty člověka, jimiž jsou emoce, psychika a duševní rozpoložení, jež podporuje a harmonizuje.

Tyto produkty jsou skvělé pro péči o povrch těla (a nejen), jsou vysoce ceněné pro masáže jak doma tak v profesionálních studiích a díky směsem esenciálních olejů jsou také skvělým prostředkem pro energetickou harmonizaci na jemnohmotné úrovni. Osobně jsem do svého života zakomponovala všechny tři varianty.

Od jara roku 2017 se Inspirála stala zástupcem výrobce této linie ERBORISTERIA MAGENTINA v Česku a na Slovensku.

Vnímám, že tyto produkty jsou kouzelné, žijí svým vlastním životem a protože ví, že je vnímám a rozumím jejich jemnému jazyku, používají naše aktivity k tomu, aby se dostaly všude tam, kde mohou přinést potěšení, příjemné pocity, radost, blaho a harmonii.
Touží být šířeny s láskou, potěšením a vášní, tudíž prostřednictvím „nadšenců“, nikoliv „prodejců“.

Možností jejich použití i šíření je více. Od péče o nás a naše blízké přes použití při terapiích a v masážních studiích po šíření na kurzech, přednáškách a seminářích, v centrech osobního růstu či ve studiích pro péči o tělo a wellnessech po obohacení sortimentu vlastních obchůdků, jež jsou vedeny vědomě a s radostí.
Na jaře 2017 jsme pro lepší dostupnost otevřeli první pohodlný a rychlý český a slovenský internetový obchod.

Díky těmto interaktivním produktům a pro podporu jejich použivatelů jsem na základě svého poznání a praxe a ve spolupráci s italským lektorem Silvanem Paoluccim vytvořila sestavu pro poznání a léčení člověka, zvířat i rostlin na základní, čili energetické úrovni, pro níž přišel název ENERGETICKÉ HARMONIUM. Tento program je 2 a 3 denní a má svou premiéru v termínu 28.-30.07.2017 v Modre u Bratislavy.

„Mám ráda své tělo a s láskou a vědomě se o něj starám.“

Jitka Třešňáková

www.inspirala.cz

www.inspiralashop.cz

www.inspiralashop.sk

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka