Inspirála

logo

VLIV MYŠLENEK A MENTÁLNÍHO ROZPOLOŽENÍ NA CELKOVÉ BLAHO ČLOVĚKA

Vnitřní komunikace a dialog se sebou samými silně ovlivňuje vývoj událostí v našem vnějším světě, hluboce působí na naše fyzické zdraví a utváří naši realitu. Myšlenka, která vyvolá emoci, již magnetizuje, a myšlenka, kterou držíme déle než 4 sec. se otiskuje do naší DNA. Uvědomění si toho, CO JE ZA KOMUNIKACÍ a pochopení SÍLY VNITŘNÍHO DIALOGU má schopnost a moc změnit naši celkovou realitu – naše zdraví, vztahy, řešení problémů – a může se to stát IHNED.

Hlavní oblast kde se stále sami nevědomě programujeme je náš vnitřní rozhovor, ta nejdůležitější oblast komunikace – sami se sebou, neboť její obsahy přímo určují jak se bude dále vyvíjet náš život. V našich geografických regionech máme navíc spoustu zlozvyků, jako např. přemýšlení ve tvaru „ne“ („hlavně aby ne“, to a to nechci..) Uspořádáme-li náš vnitřní rozhovor /není tím myšleno „pozitivní myšlení“ ale hlubší a opravdovější podstata/, změní se i náš život a situace kolem nás.

Jak přestat ztrácet energii komunikací a „reagováním“ na okolní svět? Téměř každého z nás se dotýká komunikace s okolím, kde se často nejedná v podstatě o slova ale o to, aby z nás ten druhý (a mohou to být i ti nejbližší) skrytě dostal „růžovou“ či „černou“ energii, tedy aby nás vysál po dobrém či po zlém. Nejdříve je potřeba se naučit tato schémata rozpoznávat, odkrýt. Pak začít používat techniky, které toto vysávání od ostatních silným a elegantním způsobem znemožňuje. Pravidelným efektem těchto postupů je vždy zlepšení ve vztazích s lidmi, a to někdy i ihned. Poskytuje i velice reálný postup jak vyjít z bludných kruhů nejen v komunikaci ale i v životě. Rozpoznání manipulace a situcí energetického „vysávání“ druhými a vědomá ochrana Vás dostane z role „využívaných“.

Těmito tématy a také tím, jak vyjít ze scénářů v komunikaci i v životě, jak působí energie slova a o dalších procesech i jednoduchých technikách, které věci v životě změní ihned (pokud je použijete :-)) nás provede lektor a terapeut „Petr Vladyka“ http://www.inspirala.cz/index.php?… na 3-denním kurze „CO JE ZA KOMUNIKACÍ“. Existuje mnoho knih zabývající se podvědomými procesy, jejich velkou mocí a postupy jak je využít. Zde získáte i zcela konkrétní postupy. Jednak procházíme tyto zákonitosti a dostáváte konkrétní techniky pro uvolnění a využití této energie. S tím také odkrýváme ukryté podvědomé negativní vzorce pocházející z období dětství a dospívání, které vznikly na bázi komunikace, které nás stále blokují a o kterých většinou ani nevíme. Pak v dospělosti se díky těmto scénářům opakovaně dostáváme do situací které nechceme. (Věta typu: „Proč se mi tohle pořád děje?“ vždy indikuje blokující scénář). Záměr se uskutečňuje díky tzv. volné energii Chceme-li naše záměry uskutečňovat, je vhodné začít poznávat a řídit oblast kde se programujeme a kde zároveň ztrácíme nejvíce této energie – ve všech druzích vnitřní i vnější, slovní i energetické komunikaci. Kurs se koná 21. – 23.2.2014 ve Zlíně, http://www.inspirala.cz/index.php?…

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace