Inspirála

logo

O OPRAVDOVÉM SMYSLU VZTAHŮ...

Každý vztah, ať s našimi nejbližšími, ale také s neznámými lidmi, obsahuje poklad cenných informací o nás a o tom, jak se stavíme k sobě, ke světu a k životu. I ten zdánlivě nejprotivnější člověk, který nám ubližuje nejvíce, je za závojem naší pozemské reality našim velkým pomocníkem a mistrem pro naši osobní evoluci. A i když si to většinou neuvědomujeme, své vztahy si podle tohoto vnitřního nastavení také sami vybíráme a tvoříme. …To, jak se k nám chovají druzí, vždy odráží náš vztah k sobě samým a naše vnitřní postoje. Pokud tedy toužíme po klidné a pohodové realitě, vyrovnanosti a také zdraví, je důležité soustředit se na to, co nám vztahy s ostatními sdělují. Měly by být tedy spíše analyzovány pro „zprávy“ samotné, než abychom se nechali emocionálně strhávat jejich obsahem. Toto pozání přináší ESEJSKÁ ZRCADLA VZTAHŮ, jež jsou souborem poznání a principů shrnutých v programu kurzu, který se koná v Luhačovicích u přehrady ve dnech 19. a 20.08.2017.

Vztahy jsou ve svém hlubokém smyslu prostředkem pro naši evoluci, pro náš posun vpřed. Proto pokud nezměníme chyby, které děláme, budeme si do života stále přitahovat například stále ty samé typy partnerů nebo se budeme dostávat do stále stejných či podobných situací. Je přitom pravděpodobné, že intenzita situací bude gradovat až do momentu, kdy si řekneme třeba: „A dost! Už nikomu nedovolím, aby se tak ke mně choval!“ A tím, že si uvědomíme svou hodnotu, změníme svůj vlastní přístup k sobě. Máme možnost tvořit své životy vědomě tak, jak po nich toužíme. Jedním z předpokladů pro to je probudit se a převzít zodpovědnost za sebe, za své myšlenky, pocity, emoce, slova a činy.

O principech zrcadlení vnitřní reality ve vnějším světě skvěle hovoří také americký vědec a spisovatel Gregg Braden ve své knize MATRIX – BOŽSKÝ ZDROJ, vydané u nakladatelství Metafora

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

Kde sídlí naše duše?

Kde sídlí naše duše?

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS ESEJSKÁ ZRCADLA VZTAHŮ A UDÁLOSTÍ