Inspirála

logo

16.- 17.11.2019- seminář ESEJSKÁ ZRCADLA VZTAHŮ A ŽIVOTNÍCH SITUACÍ- Jitka Třešňáková- ZLÍN, Centrum Arkána

JAKÝ JE SMYSL TOHO, CO SE NÁM DĚJE V NAŠICH ŽIVOTECH? PROČ SE K NÁM DRUZÍ CHOVAJÍ ZROVNA TAK, JAK SE CHOVAJÍ? PROČ SE NÁM ČASTO SITUACE V ŽIVOTĚ A VE VZTAZÍCH OPAKUJÍ? MŮŽEME TO ZMĚNIT? JAK?

 • Můžeme se rozhodnout pro radost, hojnost, zdraví a pohodu. Můžeme se rozhodnout přestat strádat emocionálně, duševně i ekonomicky, ve ztazích i v životě.. Jak na to?
 • Každý vztah obsahuje poklad cenných informací o nás pro nás, o tom, jak se stavíme k sobě, ke světu a k životu. I ten zdánlivě nejprotivnější člověk, který nám ubližuje nejvíce, je za závojem naší pozemské reality našim velkým pomocníkem a mistrem.
 • Změníme-li postoje, emoce a úhly pohledu, přestaneme si do života přitahovat podobné typy partnerů či se dostávat do stále stejných situací. Náš život se začne proměňovat.
 • ZRCADLA VZTAHŮ jsou prostředkem a klíčem pro rozpoznání smyslu toho, co a proč se nám v našem životě děje.
 • TENTO KURZ JE SOUČÁSTÍ PROGRAMU „TERAPEUT NOVÉ ÉRY“ A JE DOPORUČEN V RÁMCI PŘÍPRAVY LEKTORŮ METAMORFNÍ TECHNIKY

Srdečně Vás zveme na:

seminář praktické metody pro všechny, kteří chtějí pochopit či změnit vztahy a životní situace ve svém životě a pro terapeuty provozující individuální či skupinové terapie

Průvodkyně, terapeutka a badatelka v oblasti práce s energiem

JITKA TŘEŠŇÁKOVÁ

provází

TECHNIKOU STAROVĚKÝCH ESEJCŮ – mistrů duchovních postupů a léčení

ESEJSKÁ ZRCADLA VZTAHŮ A ŽIVOTNÍCH SITUACÍ

--

Jediný reálný svět máme ve svém nitru a vše venku je pouhým jeho odrazem, jež nám zrcadlí naše přesvědčení, vyladění, obavy a vzorce chování. To, jak se k nám chovají druzí, vždy odráží náš vztah k sobě samým a naše vnitřní postoje. Sedm esejských zrcadel je nástrojem pro rozpoznání a pochopení toho, co nám tento vnější odraz ukazuje. Člověk tvoří svou vlastní realitu skrze pocity, myšlenky a emoce; jejich změna může ovlivnit a zcela změnit jak vlastní život, tak blízké okolí i v globálu celý svět. Změníme-li sebe, změníme realitu kolem nás…

--

UNIVERZÁLNÍ KLÍČ A DAR MOUDROSTI NAŠICH PŘEDKŮ K POCHOPENÍ SMYSLU NAŠICH VZTAHŮ A ŽIVOTNÍCH UDÁLOSTÍ

Kdy: 16.- 17.11.2019

.

Kde: ZLÍN, Centrum Arkána, nám. TGM 1281

.....

DĚJE SE VÁM:

• Prožíváte napětí a problémy ve vztazích s partnerem, s dětmi, s rodiči, v práci?

• Máte pocity vlastní nedostatečnosti či nízké sebehodnoty, uzavíráte se před ostatními?

° Vyvádějí vás z rovnováhy určité situace či lidé a vy se pak cítíte nepříjemně?

• Nepříjemné situace, ve kterých se necítíte dobře, se stále opakují?

• Zažíváte pocity bránící vám žít v harmonii a v radosti, i když zdánlivě k tomu máte všechny prostředky?

• Snažíte se vyhovět vašemu partnerovi, dětem, vedoucímu v práci či vašemu okolí a sebe dáváte na poslední místo?

POZNEJTE, JAK TO MŮŽETE ZMĚNIT..

--

ZÁMĚR SEMINÁŘE:

• VYTVOŘENÍ VNITŘNÍHO SOULADU a následné prožívání RADOSTI a ŠTĚSTÍ v životě a ve vztazích

• Porozumíte základním principům, prostřednictvím kterých si vytváříme vztahy a životní události čili vlastní realitu.

• Zjistíte, jak se vaše konkrétní přesvědčení a myšlenky odráží ve vašich vztazích a v životních událostech.

• Pochopíte, proč se v životě dějí, často i opakovaně, určité situace.

• Přímou aplikací této praktické techniky na svou životní situaci a prožité zkušenosti odhalíte postoje, kvůli nimž strádáte.

• Získáte konkrétní obraz o svém momentálním stavu.

• Naučíte se jednoduše „číst“ vzorce vnitřních přesvědčení a rozpoznat mentální schémata, a to jak u sebe samých, tak u druhých. To vás povede k pochopení a k vyřešení situací (partnerských, v rodině, v práci..)

• Osvojíte si kroky potřebné ke změně příčiny problémů ve vztazích a v životě směrem k vnitřnímu souladu, ke „zcelení“.

• Porozumíte, na základě čeho si vybíráme partnery a proč vlastnosti, které nás na partnerovi nejdříve přitahovali, jsou ty, které nám později vadí.

--

O ESEJSKÝCH ZRCADLECH:

 • EZ jsou hlubokým a silným prostředkem pro sebepoznání, změnu našich vztahů i pro pochopení druhých.
 • Jsou skvělou technikou pro terapeuty při práci s jednotlivci i pro práci se skupinami.
 • EZ jsou jedním ze základních kamenů na cestě vědy moderní psychologie. Díky celkovému a komplexnímu pojetí všech aspektů lidské bytosti jsou Esejská zrcadla opravdovou perlou dávné moudrosti.

Jitka Třešňáková metodu pracuje s EZ od r. 2009. Dalšími jejími šiřiteli jsou Jitčini spolupracovníci – italský lektor a terapeut Silvano Paolucci a americký vědec Gregg Braden.

--

„Neexistuje nešťastný člověk, ale člověk, který si nevšimne chyb, které neustále opakuje. Účast na semináři znamená chtít změnit svůj život a jeho chod a chuť žít dle nových modelů a schémat, které nám umožňují žít život naplno a v radosti tak, jak si všichni přejeme.“ – Silvano Paolucci

Program:

• Principy zrcadlení – Božský Matrix

• Princip práce s Esejskými zrcadly

• 1.- 7. Esejské zrcadlo – teorie a praktická cvičení

• Aplikace EZ na vlastní situace v životě každého účastníka jako prostředek pro jejich rozklíčování

• Meditace

• Sdílení

..........

TISÍCE LET STARÝ A PŘITOM NOVÝ POHLED NA NAŠE VZTAHY A UDÁLOSTI V ŽIVOTĚ.. Je čas změnit stará a nefunkční strachů-plná paradigmata a přesvědčení za nové postoje, spojené s důvěrou, sebepřijetím a poznáním, za nové pohledy na sebe samé, na druhé, na naši realitu. JE ČAS..

..........

Registrace účastníků na kurz v sobotu 16.11.2019 od 09.30 – 10.00hod. v salónku hotelu Adamantino. Začátek programu v sobotu v 10 hod. ukončení v 18 hod., v neděli začátek v 09 hod., ukončení v 16 hod.

CENA SEMINÁŘE: Kč 2.980,– či €. 120,00

• Rezervace Vaší účasti na semináři je platná ode dne obdržení úhrady kurzovného na účet. • Pro členy klubu Inspirala je kurzovné sníženo o 5%, tudíž hradí Kč 2.830,– či €. 114,00.

ÚČASTNÍCI KURZU MOHOU POŽÁDAT O ČLENSKOU KARTU INSPIRÁLY UMOŽŇUJÍCÍ MIMO JINÉ ZAJÍMAVÉ SLEVY NA DALŠÍ KURZY, SEMINÁŘE A AKTIVITY.

.........

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

UBYTOVÁNÍ:

Možnost pohodlného ubytování přímo v budově, v níž sídlí centrum Arkána v apartmánech se soc. zařízením a kuchyňským koutem za Kč 350,– /noc. K dispozici jsou také jednoduché pokoje typu buňka se soc. zařízením vždy pro dva pokoje za cenu Kč 290,–/os.÷noc. V případě zájmu si můžete rezervovat ubytování přímo u provozovatele MSI Zlín.

Další možností ubytování je přenocování přímo v sále Centra Arkána ve vlastním spacáku na vlastní kalimatce. Sociální zařízení vč. sprchy je k dispozici na chodbě. Cena tohoto ubytování je Kč 150,–/noc. V případě zájmu o toto ubytování nás prosím kontaktujte na naší mailové adrese.

.

DOPRAVA:

Centrum Arkána, nám. T.G.Masaryka čp. 1281 se nachází v budově MSI – 4.budova nad Kongresovým centrem. Před objektem je možné parkovat. Snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží ve Zlíně (cca 15 min. pěší chůze).

.

STRAVA:

V prostorech centra Arkána bude k dispozici malé zdravé občerstvení. Můžete zde konzumovat vlastní potraviny. Na oběd si můžete objednat čerstvě připravené jídlo u dovážkové služby restaurace.

.......

PŘIHLÁŠENÍ A ÚHRADA KURZOVNÉHO:

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka

Následně Vám pak zašleme potvrzení o přijetí Vaší přihlášky.

.

Vaše místo na semináři je rezervováno po úhradě kurzovného Kč 2.980,– či €. 120,00 vkladem do banky či převodem. Členové klubu Inspirála hradí cenu o 5% nižší z kurzovného(Kč 2.830,– či €. 114,00).

Číslo účtu pro platbu v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.

Číslo účtu pro platbu v €. v SR a z dalších zahraničních států je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky.

IBAN: CZ21201000000­02200400091 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy pro příjemce heslo EZ-ZL-11.2019 a jméno a příjmení přihlášeného (+ případně členské číslo) .

Přihláška na seminář je platná a Vaše místo je rezervováno po úhradě ceny semináře – do té doby je vaše místo na semináři pouze registrováno a pokud se kapacita semináře naplní mezi vaším přihlášením prostřednictvím e-mailu a připsáním zálohy na náš účet, bude vám záloha vrácena v plné výši, nebo se dohodneme na vaší účasti v jiném termínu či na jiném semináři. Počet účastníků je omezen kapacitou sálu a ubytovacích prostor, proto prosíme o včasné zaregistrování.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení či započtení zaplaceného kurzovného.

Další organizační informace najdete v přiložené přihlášce a na www.inspirala.cz v rubrice „Podmínky účasti na seminářích“.

KONTAKT:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156
SR – 00421 949 333509
IT – 0039 338 2218605

STÁT SE SVOBODNÝM A VOLNÝM A ŽÍT SVŮJ ŽIVOT

Na kurze budou k dispozici také italské aromaterapeutické produkty VÍLY – ELFI – ANDĚLÉ – ESEJCI, dlouhé sukně podporující ženskost zn.InspiralaMODA i italská ponča.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

Připravujeme semináře a vzdělávací kurzy..

Připravujeme semináře a vzdělávací kurzy..

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY