Inspirála

logo

JAK TO DĚLAJÍ VĚDOMÉ ŽENY

Vědomé ženy nepatří jen k našim bláhovým představám o bílých čarodějkách z pohanských pověstí. Není třeba se ani domnívat, že je najdeme vtělené pouze jako šamanky, které žijí v přímém spojení s přírodou anebo jako oddané jogínky, co pobývají měsíce v indických ašrámech. Vědomé ženy jsou jednoduše reálné bytosti z masa a kostí, se kterými se můžeme setkat kdekoliv na světě. Jsou to ženy, které ze sebe vylily vázu nepotřebných kolektivních myšlenek, tzn. vyčistily si svoje vědomí od balastu a napojily se na vědomí jednoty, tzn. moudrosti a lásky celého Vesmíru.

Vědomé ženy září

Když se setkáte s takovouto ženou, máte pocit jako byste byli ozářeni poledním Sluncem v rovníkové Africe. Vnitřní světlo této ženy je energetickou lázní pro ni samotnou i její okolí. Jestliže do blízkosti takovéto ženy vstoupí muž, který touží otevřít svoji mysl a srdce, tato žena mu dokáže být velkou inspirací v jeho transformaci a růstu. Tato žena umí jen tak být a svítit, tzn. být aktivně pasivní. Světlo této ženy miluje, hladí a proměňuje. Muže doslova magnetizuje toto světlo a přeje si být v její blízkosti. Pokud má však v sobě muž nezpracované citové zranění, tato žena mu je odemyká, což je s velkou pravděpodobností emočně bolestivé ale zároveň blahodárně uzdravující.

Vědomé ženy si věří

Tato žena má plnou důvěru v sebe sama, v celý Vesmír, ve kterém je už vše stvořené, samu sebe i muže plně podporuje v záměrech. Tuto ženu přitahuje muž, který touží tvořit projekty svého srdce. S trpělivostí a všeobjímající láskou sleduje každý mužův další krok a další jeho úspěch. Tato žena oslavuje muže, jeho sílu a jeho dovednosti, tzn. jeho potenciál a s radostí vnímá, že mužovu sílu a dovednosti oslavují – oceňují i jiní muži a jiné ženy. Tato žena nevnímá další ženy jako konkurenci, protože cítí, že je naprosto jedinečná, a že se svojí neopakovatelnou jedinečností nemá konkurenci v celém Vesmíru.

Vědomá žena zná svůj talent

Díky tomu, že si tato žena uvědomuje svoji originální jedinečnost, tak většinou velmi dobře zná i svůj talent, to proč je tady na Zemi, tzn. jakou formou chce druhým předávat lásku a dost možná už se této činnosti naplno věnuje anebo se na ni připravuje. Tato činnost ženu ještě více rozsvěcuje, dodává jejímu srdci vášeň a chuť probouzet se každé ráno a žít.

Vědomá žena a přímá komunikace

Tato žena komunikuje přímo. Vyjadřuje, jak se věci mají, tzn. co si myslí a co cítí, i když se to vždycky nemusí líbit druhým. Přímou komunikaci vnímá jako cestu k evoluci vztahů a lidstva.

Vědomá žena jako vědomá tvůrkyně reality

Je to žena, jejíž duše je spojená a propojená s archetypem bohyně. A jelikož bohyně dokáže být vším, tak i vědomí této ženy se umí proměňovat podle toho, co chce daná žena v určitý okamžik prožívat a kým si přeje být. Tato žena si dovoluje stát se divokou a nespoutanou jako pozdní letní bouřka, čímž rozechvěje každý atom sebe samotné i muže. Tato žena dokáže být hravá a veselá, čímž vrací sebe i muže do bezprostřednosti a opravdové autenticity, tzn. podstaty toho, kým opravdu jsme. Tato žena má i tvář křehké a jemné květiny a nechá se od muže hýčkat. Tato žena si je vědoma, že v sobě chová srdečnou a vřelou lásku, kterou zaštiťuje teplo krbu domova, kam se muž nadšeně vrací. Ráda muži připraví něco výtečného k snědku, dopřeje mu celostní masáž a pomiluje se s ním na tisíce způsobů. Stejně tak jako dokáže rozmazlovat samu sebe a dát sama sobě to nejlepší, umí rozmazlovat muže a dát mu to nejlepší.

Vědomé ženy se nedá nabažit

Vědomá žena oplývá mnohými krásnými vlastnostmi, její mysl i srdce je kreativní, chodí jí stále nové nápady atd. a muž má tak pocit, že s ní pokaždé zažívá něco nového, vzrušujícího a úžasného. Muž nabývá jednoduše dojmu, že se jí nemůže nabažit, což samozřejmě rezonuje s faktem, že v této ženě dřímá zdroj celého Vesmíru, kterého se skutečně nabažit nedá, protože Vesmír je nekonečný:)

Barbora Kovářová

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články