Inspirála

logo

TO, CO SE DĚJE V NÁS, ROZHODUJE O TOM, CO SE UDĚJE VENKU

Jaký je smysl toho, co se nám děje v našich životech? Proč se k nám druzí chovají zrovna tak, jak se chovají? Proč se nám často situace v životě a ve vztazích opakují? Jak to pochopit a změnit svůj život a vztahy k lepšímu?…

 • „Jediný reálný svět máme ve svém nitru a vše venku je pouhým jeho odrazem – odrazem našich přesvědčení, vyladění, obav a vzorců chování. To, jak se k nám chovají druzí, vždy odráží náš vztah k sobě samým a naše vnitřní postoje. Člověk tvoří svou vlastní realitu skrze pocity, myšlenky a emoce; jejich změna může ovlivnit a zcela změnit jak vlastní život, tak blízké okolí i v globálu celý svět.“ říká Jitka Třešňáková
ESEJSKÁ ZRCADLA VZTAHŮ provádí poznáním, jak a jaké vnitřní přesvědčení, pocity, postoje a schématické vzorce myšlení působí a tvoří vztahy a situace ve vnĕjšku.. Jedná se o moderní pojetí starodavného poznání komunity Esejců, jež tato univerzální moudra zanechali v tzv. svitcích z Mrtvého moře"…
 • ESEJSKÁ ZRCADLA jsou praktickým nástrojem zakomponovatelným jak do běžného denního života, tak do terapeutické praxe pro práci s jednotlivci i skupinami. Jsou klíčem pro rozpoznání smyslu událostí se záměrem harmonizovat své vztahy i životní situace…
 • Pochopíte, proč se v životě dějí, často i opakovaně, určité situace.
 • Přímou aplikací této praktické techniky na kurze získáte obraz o vašem momentálním vnitřním stavu, přesvédčeních a postojích.
 • Naučíte se jednoduše „číst“ vzorce vnitřních přesvědčení a rozpoznat mentální schémata, a to jak u sebe samých, tak u druhých. To vás povede k pochopení a k vyřešení situací (partnerských, v rodině, v práci..)
 • Osvojíte si kroky potřebné k vnitřnímu souladu, ke „zcelení“.
 • Porozumíte, na základě čeho si vybíráme partnery a proč vlastnosti, které nás na partnerovi nejdříve přitahovali, jsou ty, které nám později vadí.
 • Setkání s ESEJSKÝMI ZRCADLY se letos uskuteční v LUHAČOVICÍCH v hotelu Adamantino v kouzelném prostředí lesů a vody přímo na břehu luhačovické přehrady v termínu 19.- 20.08.2017. Pří­jemnou procházkou je na dosah nádherné lázeňské městečko Luhačovice se svými léčivými vodními prameny, kolonádou a kavárničkami. Luhačovice jsou svou polohou také strategickým místem na pomezí mezi Českem a Slovenskem.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace