Inspirála

logo

NOVÉ MISTROVSKÉ DÍLO GREGGA BRADENA – EXPERTA NOVÝCH POHLEDŮ NA SVĚT

Obálka knihy \

Obálka knihy \"SMYSL ZMĚN 2012\" vydaná v kooperaci nakl. EUGENIKA a MACRO EDIZIONI

SMYSL ZMĚN 2012 A DALŠÍ VÝVOJ ZEMĚ

FRACTAL TIME

Seriózní informace o roku 2012 vycházející z pohybu naší planety a Sluneční soustavy vesmírem.

I nejsložitější jevy mohou být převedeny do série jednoduchých schémat známých jako fraktální, které se opakují na základě předvídatelných okolností. Věhlasný vědec a autor bestsellerů Gregg Braden nám představuje takový pohled na svět, dle něhož každá věc a událost, od způsobu, jakým stárneme, až po války mezi národy může být předpovězena a tudíž změněna. Aplikuje při tom teorii fraktálů v koncepci času (fraktály jsou na prvý pohled nejsložitější geometrické objekty a tvary, které však mají často překvapivě jednoduchou matematickou strukturu a jsou generovány opakovaným použitím jednoduchých pravidel).

Díky výpočtu časových kódů, inovačního nástroje poznání, který nám vizionářský vědec dává k dispozici, můžeme prostřednictvím analýzy cyklů z minulosti vytvořit naši budoucnost.

Hlavní myšlenky knihy:

 Konec časů se blíží – je to konec jednoho cyklu a počátek dalšího?

 Moc změnit budoucnost máme ve vlastních rukou – díky poznání toho, co nás čeká a díky důkazům našich předků, můžeme předpovídat a změnit to, co bude.

 Výpočet časových cyklů – inovativní a originální analytický nástroj pro předpověď konkrétního časového úseku, ve kterém je pravděpodobné, že stavy a podmínky události uskutečněné v minulosti se znovu zopakují v naší budoucnosti.

 Změnit podmínky nebo stav znamená přerušit cyklus událostí – můžeme to udělat!

 Všechno ve vesmíru obsahuje kódy, na jejichž základě se vše uskutečňuje.

 Klíč k pochopení principů přírody a vesmíru.

 Kód Bible a poselství o naší budoucnosti.

 Magnetické pole Země a jeho vliv na život a vědomí.

 Pohled do budoucnosti s využitím časových cyklů.

Braden v knize nabízí jasné a podrobné vize, ke kterým došli vědci v různých oblastech a oborech vzhledem k osudově důležitému roku 2012. Osvětluje tak novým pohledem minulost naší civilizace a vnáší světlo do naší budoucnosti.

Tento aktuální titul, ve světě známý jako převratný prostředník v chápání budoucích událostí, vychází 30.11.2010 v na­kladatelství Eugenika, poprvé v co-edici s italským nakladatelstvím Macro Edizioni. Kniha vychází jak ve slovenštině, tak v češtině.

Dílo Gregga Bradena publikováno v 15 jazycích a ve 23 zemích světa nám dnes přes všechny oprávněné pochybnosti ukazuje, že máme moc a možnost zvrátit nemoci, předefinovat stárnutí či dokonce změnit realitu samou pokud uznáme sílu víry jako kvantový jazyk změn. ** Knihy Gregga Bradena a mnoho dalších najdete na www.eugenika.sk či na www.eugenika.cz**

iconRecenze knihy SMYSL ZMĚN 2012 zde:

Gregg Braden prezentuje české vydání knihy
Křest knihy \\\\\\\
Knihu představuje také Silvano Paolucci, přítel a spolupracovník Gregga Bradena

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Aktuálně o knihách