Inspirála

logo

JAK V PRAXI PŮSOBÍ METAMORFNÍ TECHNIKA?

METAMORFNÍ TECHNIKA neboli MOTÝLÍ MASÁŽ jako prostředek jemné a zároveň hluboké osobní proměny prostřednictvím uvolnění bloků. Rádi sdílíme několik ZPĚTNÝCH OHLASŮ Z ÚČINKŮ PO JEJÍ APLIKACI (v původním znění bez jakýhkoliv úprav):

  • „Absolvovala jsem základní kurz Metamorfní techniky v Brně. Píšu Metamorfní s velkým „M“, a myslím právem Emoticon smile:-) Mám s ní výborné, úžasné kouzelné zkušenosti.. MT má na mé klienty vliv už od prvního sezení, myslím tím pocítitelný účinek. U jedné klientky se hned po prvním sezení upravil vztah se synem (spravil se v podstatě problém, s kterým za mnou přišla).

Další měla stav vyhoření a pocit špatného plynutí v životě, deprese atd., po prvním sezení byla jak sluníčko a hned chtěla za týden další „dávku“ U jedné pacientky se dostavila dokonce docela převratná změna. Dokonce i u jednoho muže nastala hned po první aplikaci velká změna. A to jsem si myslela, že to nezafunguje – pán podnikatel, stále bolesti páteře, astma. Ani tu aplikaci si moc nevychutnal, pořád se nemohl zklidnit, cítila jsem to reflexně i na sobě. Tak jsem si říkala, ten že asi nepřijde znovu. A on mi pak po 10 dnech volal, že je mu hrozně fajn a po dlouhé době ho nebolí záda!
U každého klienta vidím velký posun již po první aplikaci – že bych měla nějaký turbo efekt ?
Já sama jsem si prošla od září minulého roku několika aplikacemi. První terapie mně ovšem dostaly až na dno a a asi po 3 aplikacích se vše začalo spravovat a já nyní vidím, jak mně MT posunula hooodně dopředu.
Asi jsem měla v sobě hodně bloků. Takový negativní účinek v prvních fázích aplikace u svých pacientů nevidím, hned je obrat k lepšímu – tak snad to není špatně.

Už se moc těším na prohlubovací kurz MT 2 a moc si přeju, aby byl brzy opět v Brně a myslím, že nejsme sama. A těším se opět na shledání na MT!“

/Simona Kvačková, fyzioterapeut, celostní přístup, Brno/


Som vdacna za kurz MT, len na rychlo tolko, ze po piatej aplikacii MT sa mi zlepsil zrak tak, ze nepotrebujem okuliare na citanie, a je toho viac, tuzim tuto techniku sirit medzi ludi.

/Alena Barszczova/


„Bola som na kurze Metamorfky v Bratislave. Keď mi organizátorka kurzu zavolala či idem,vôbec neviem prečo, ale bez slova som povedala, že prídem, aj keď to bolo po noci na plese… Keď si hovorila a hovorila, stále som si myslela, že si rozšírim vedomosti a použijem ich pre svojich klientov. A zrazu to prišlo: Bola som tam hlavne kvôli svojmu 13 ročnému synovi Jurajovi, ktorý mimochodom prepadol v škole – na 8.ročnom gymn. z 2 predmetov. Veľmi nás to s manželom trápilo a myslím, že to dosť zasiahlo aj Juraja. On je našim 4 tým dieťaťom. V tehotenstve pri kontrole hodnôt alfafetaprote­inových testov to vyšlo zle. Robili ich opakovane a znova zle… Mladý lekár mal obrovské ego a ja som to teda veľmi nezvládla a doma som plakala 4 dni. Podpísala som mu 6 reverzov a odfrčala som domov, vôbec neviem ako…Bola som rozhodnutá, že dieťa sa narodí. Bolo to krátko pred Vianocami, ktoré sú mojou srdcovkou. Nakoniec mi manžel dohovoril a povedal, že to budeme riešiť, keď sa stane, že na svet príde postihnuté dieta. Teraz som pocítila obrovské pochopenie a hlbokú vďačnosť, že môžem napraviť to čo som Jurajovi urobila…Pochopila som, že on si svoj boj už vyhral v mojom bruchu a všetko čo prichádza teraz je preňho prechádzka ružovým sadom. Urobila som mu skrátenú 1/2 hodinovú terapiu minulý týždeň, lebo mal pred sebou 2 zápasy v Prahe a chcela som zistiť ako to bude fungovať aj v škole. Juraj v Prahe exceloval a z 5 víťazných gólov dal 4. A v škole sa začal učiť a pani profesorka sa ho včera na Slovenčine pýtala, keď sa prihlásil na odpoveď, či má horúčku, lebo ešte nikdy neodpovedal tak dobre, dostal 2. Chcem ti poďakovať za tvoju jemnosť a zároveň obrovskú silu, ktorú odovzdávaš a za možnosť takto krásne riešiť zranenia, ktoré nám boli spôsobené a ktoré aj my spôsobujeme. Zatiaľ s láskou..“

/Júlia Borčinová, Bratislava/


„Veliké díky za tu metamorfiku – je to fantastická věc!!!!!
Hned na začátku mě rozbolely obě chodidla, úplně jsem v nich cítila mravenčení a tlak. Pak skutečně nejdříve na pravé noze, hlavně po straně pod malíčkem až k patě – dost silná bolest ale jakoby uvnitř nohy, tak zvláštně – ani ne kost, ale jako svaly zevnitř, pak se to trochu zmírnilo a pak zase silná bolest, zase uvnitř nohy pod palcem, ten kloub a pak zase po celé straně až k patě., to trvalo asi těch 10 minut, pak se vše zklidnilo a cítila jsem jen jako chladný vánek na celém chodidle. A máš pravdu, i na kotníku jsem cítila bolest, jako kdyby mi za něj někdo tahal – jak kdyby za něj tahali při porodu. Pak se bolest přestěhovala do levé nohy, ale skutečně byla menší – a zase nejdříve uvnitř nohy, pak jen vánek. Na rukou to bylo jen jemné, pouze zápěstí mne pak rozbolelo, pravé. A hlava byla úplně OK – to jsem byla jakoby mimo sebe, takový příjemný stav, jako omámená. A po skončení jsem měla nádherný pocit uvolnění, radosti, pohody, ale byla jsem strašně unavená, hned jsem si šla lehnout a spala až do rána úplně tvrdě.

A ještě důležitá věc – ráno hned po probuzení jsem najednou měla takový radostný pocit, že jsem na světě!!!!! Uvědomila jsem si jak je tady hezky, jaká je Země krásná a jak mi je dobře, – a tento pocit trvá. Píšu o tom proto, že je to u mne něco nového – já vlastně nikdy nebyla nějak ráda na světě, moc mě tady nic nebavilo – a najednou je to úplně jinak!!!!!

A ještě k tomu porodu – nechtělo se mi na svět, narodila jsem se císařským řezem a vím, že jsem sem fakt nechtěla, že jsem se bála – měla jsem ten pocit v sobě, ale po včerejšku se najednou cítím na Zemi v pohodě!!!!! Takže skutečně veliké díky!!!!!

A ještě jsem tě chtěla poprosit, zda by bylo možné udělat metamorfiku i synovi – vím, že by mu to ohromně prospělo!!! Ani jeho početí nebylo plánované a ani jsem ho nechtěla, žádné nadšení v době těhotenství jsem necítila, proto je v něm tolik smutku. Při narození také byly nějaké potíže, chvíli se dusil, takže i to na něj působí dodnes. A metamorfika by ho krásně uvolnila – vidím to sama na sobě!!!!!. Je to skutečně fantastická metoda!!!!!“ /Zdenka, Praha/

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě