Inspirála

logo

11.-15.03.2020 - CaVa Bien? FRANCOUZŠTINA pro začátečníky SUPERLEARNING, Mgr.Petr Vladyka, Bášť u Prahy 9

Můžete zjistit, že učit se dá zcela jinak než znáte. Vedeno formou tvořivé dílny + Komenského škola hrou. Zážitkovými metodami, využití pravé mozkové hemisféry, na bázi superlearningu, koncepty jdoucí přes tělo, zrak i sluch. Využívá se kreativních prvků, písniček, pohybu, spontánního učení a relaxací, navazování na mnemotechnické pomůcky. Každý dostane na konci kursu ještě aktivizační nahrávku, díky které si může zvětšit a upevnit slovní zásobu a také zafixovat ji aby zůstávala v „aktivní“ permanentní paměti /tzn. bez zapomínání/. Tento seminář je jen pro úplné zaátečníky a pro dospělé

CÍL KURZU

 • rychlý průlom do jazyka
 • nejzákladnější dorozumění, dorozumění v turistickém kontaktu
 • dosažení základní orientace v jazyce
 • jednoduchá konverzace na nejzákladnější témata
 • slobní zásoba v rozsahu cca 600 slov
 • vyjádření svých potřeb

Další aktivity

 • aktivní odpočinek
 • ochutnávky francouzských vín a sýrů
 • večer šansonu
 • večerní /nepovinné/ hry ve francouzštině
 • možnost domluvit nízkonákl. výpravu do Francie

.

Kdy: 11.-15.března 2020 (zač.ve středu v 9.30h, dále denně 9–19.30h, neděle 9–17h + po večerech nepovinný zábavný program – hry ve francouzštině. Součástí kursu jsou relaxace a ochutnávky)

Kde: Jógacentrum Dany Líbové, Bášť u Prahy 9

.

CENA: 5400 Kč zahrnuje 55h výuky, učební pomůcky, ochutnávky specialit a vín, aktivizační CD nahrávku s celým textem K ceně se každému připočítává popl. za (veget.) stravu ve výši 1200 Kč/os, v této ceně je i možnost přenocování (v učebně na matraci ve vl.spacáku/či lůžkovinách) Případné nevyužití stravy (a ubyt.) nemá vliv na snížení nebo odpočet této částky.

.

Seminář není vhodný pro děti a účastníky do cca 18 let

Praktickým seminářem vás bude provázet

Mgr. PETR VLADYKA + francouzská mluvčí

Petr Vladyka po výcviku metody v GB-Ipswich, vede 24 let superlearningové jazykové kursy, jako externista přednáší specializované VŠ semináře „Moderní zážitkové a alternativní přístupy ve vzdělávacím procesu“, vede celostátní výcviky psychologů a učitelů SŠ a ZŠ akreditované MŠMT, dále kurzy zaměřené na komunikaci, progresívní učení a rozvíjení kreativity.

.

CO SEBOU Obuv na přezutí, spacák jestliže přespáváte, popř.něco stylového z oblečení či doplněk, láhev francouzského vína (nepovinné) a dobrou náladu.

.

Pro přihlášení se k účasti vyplňte prosím přihlášku níže, obdržíte obratem instrukce a č.ú. pro složení zálohy ve výši 900 Kč, s kterou je vaše přihláška platná

V případě že se ve vašem prohlížeči nezobrazuje okénko přihlášky, pošlete prosím mail na adr: info@inspirala.cz s oznámením

 • Přihláška na kurz Francouzštiny + násled.údaje:
 • jméno a příjmení
 • mail.adresa
 • tel.spojení-mobil

.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

Telefon: ČR – 00420 776 089156 ; SR – 00421 944 482007

Mail: info@inspirala.cz

Pro informace ohledně pokročilosti či náplně: vladyka1@volny.cz Tel/sms: 7778 01234

.

JAK SE do Bášti DOSTANETE:

 • MHD: autobusem 368 /1× za hod!/ ze stanice metra C Ládví do stanice „Bašť“ (stanice busu 368 je na opačné straně hlavní silnice, než stanice metra, tj. nutno použít podchod),

v Bášti je zast u Obecního úřadu, pak už jen 50m ulicí hned za Ob.úřadem, dům č.p.280

 • autem z Prahy:

1/ po silnici č. 243 přes Březiněves, v Líbeznicích zahnout doleva na Bašť 2/ sjet z E55 u Zdib do Klíčan, uhnout doprava přes most nad E55 do Baště, k Obecnímu úřadu.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY