Inspirála

logo

CHCETE SE NAUČIT RYCHLE A EFEKTIVNĚ ITALSKY A UŽÍT SI PŘI TOM MNOHO LEGRACE?

Mate rádi Itálii? Rádi byste se na dovolené v Itálii či na jednom z našich poznávacích pobytů domluvili tímto krásným zvučným jazykem?
Po úspěšném kurze ITALŠTINA NA CESTY PRAVOU HEMISFÉROU RYCHLE a PŘIROZENĚ v minulém roce jsme připravili druhý ročník tohoto interaktivního, zábavného a zároveň efektivního work-shopu.

Mimo to, že si na kurze hrajeme, zpíváme italské písničky, ochutnávame italské dobroty a italské víno, se děje také následující:

  • POZNÁTE A PROŽIJETE, JAK SE UČIT PŘIROZENĚ A EFEKTIVNĚ zážitkovými metodami, využitím pravé mozkové hemisféry, na bázi superlearningu, propojení neurologických konceptů a konceptů jdoucími přes tělo, zrak i sluch.
  • DOMLUVÍTE SE NA DOVOLENÉ V ITÁLII – osvojíte si základy italského jazyka pro turistický kontakt.
  • Na kurze využíváme kreativních prvků, tvoření, písniček, hry, pohybu, spontánního učení a relaxací. Navazujeme na mnemotechnické pomůcky, techniky jak si zapamatovávat slova. Respektujeme zákonitosti vnímání a paměti.
  • Sami se přesvědčíte, že učení může být snadné, zábavné a přitom efektivní. Na tomto jedinečném kurze se učíte přirozeně prostřednictvím vlastních prožitků.
Superlearningový work-shop CANTARE, VIVERE! – ITALŠTINA NA CESTY PRAVOU HEMISFÉROU RYCHLE a PŘIROZENĚ se koná v Praze ve dnech 09.- 11.10.2015.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace