Inspirála

logo

ABY SE Z NÁS STALI MOTÝLI...

Každý máme v sobě opravdový poklad ve formě talentů a specifického potenciálu. Abychom je objevili a dostali se k nim, je třeba uvolnit vnitřní bloky a nefunkční omezující vzorce a přesvědčení. Základní psycho-emocionální a fyzické nastavení člověka, které nazýváme základní matrice člověka, se vytváří v průběhu prenatálního období. Na náš „základ“ má vliv vše, co se v průběhu prenatálního vývoje uděje. Matrice je pak základem pro náš život po narození. Způsob, jakým vnímáme sebe samé, vztahy s druhými a svět i to, jak se stavíme k řešení problémů, to vše se vytvořilo už v prenatálu a má na to hluboký vliv všechno, co se od momentu přesunu našeho vědomí do tohoto prostoru a času odehrává. říká Jitka Třešňáková

 • Uvolněním bloků vzniklých v prenatálním období se zabývá METAMORFNÍ TECHNIKA.
 • Tuto jednoduchou a jemnou metodu je možné naučit se aplikovat a používat za jeden den a využívat ji pro sebe samé, pro svou rodinu, blízké i vlastní terapeutickou praxi. V prohloubení znalostí v uvolnění bloků je pak možné pokračovat na kurzech MT II. a MT III. V r.2016 bude také otevřen výcvik pro indtruktory MT. Součástí kurzů je popis fungujících principů a aplikace, praktické provedení techniky a dalších postupů pro uvolnění bloků, příklady, doporučení a meditace.
 • Termíny kurzů:
 • 23.05.2015 – Praha-Karlín – základní kurz MT
 • 24.05.2015 – Praha-Karlín – prohlubovací kurz MT II.-UVĚDOMĚNÍ
 • 25.07.2015 – Praha-Vyšehrad – základní kurz MT
 • 26.07.2015 – Praha-Vysehrad – prohlubovací kurz MT II.-UVĚDOMĚNÍ
 • 01.08.2015 – Luhačovice-přehrada – základní kurz MT
 • 02.08.2015 – Luhačovice-přehrada – prohlubovací kurz MT II.-UVĚDOMĚNÍ
 • 21.- 23.08.2015 – Rusava – MT III. – VĚDOMÍ

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace