Inspirála

logo

JAK TO UDĚLAT, ABY SE NÁŠ ŽIVOT ČI VZTAHY OPRAVDU ZMĚNILI?

Proč si často do života přitahujeme ty samé typy partnerů, dostáváme se do stále se opakujících se situací a děláme často ty samé chyby? (jeden z dotazů účastníků kurzu ESEJSKÁ ZRCADLA VZTAHŮ) –

  • Vztahy jsou ve svém hlubokém smyslu prostředkem pro naši evoluci, pro náš posun vpřed. Technologie Esejských zrcadel nám umožňuje rozeznat chyby, které nás oddělují od souladu se sebou samými a s vesmírnymi (či chcete-i božskými) principy. I pokud známe chyby, které děláme a máme toho mnoho vyčteno a naučeno, ale nic z toho neaplikujeme a ve svých přesvědčeních a způsobech nezměníme, budeme se dostávat do stále stejných či podobných situací. Je při tom pravděpodobné, že jejich intenzita bude gradovat až do momentu, kdy si řekneme třeba: „A dost! Už nikomu nedovolím, aby se tak ke mně choval!“ A tím, že si uvědomíme svou hodnotu, změníme svůj vlastní přístup k sobě.
Je to celé vskutku úžasný systém. Jeho poznání nám dává možnost tvořit své životy vědomě tak, jak toužíme. Předpokladem pro to je převzetí zodpovědnosti za sebe, za své myšlenky, pocity, emoce, slova a činy. (Jitka Třešňáková, lektor kurzu EZ)

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

Ze Šamanské cesty k sobě v OnenessCentru na Rusavě

Ze Šamanské cesty k sobě v OnenessCentru na Rusavě

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace