Inspirála

logo

CO SE DĚJE PŘI UVOLŇOVÁNÍ BLOKŮ? JAK PŮSOBÍ APLIKACE METAMORFNÍ TECHNIKY V PRAXI?

Od konce r. 2013 docházela ke mne na aplikaci MT 37 letá žena se silnými pocity méněcennosti a vlastní nedostatečnosti, s častými zdravotními problémy s plícemi (několikrát do roka léčená antibiotiky a kortisonem) a se silně vybočenými palci (haluxy), specificky na pravé noze, která měla po celý dosavadní život velké problémy ve vztazích a to jak osobních, tak pracovních – původ problému se nachází v 8.-10.týdnu těhotenství, kdy matka klientky zjistila, že je v jiném stavu. Protože však matka byla velmi mladá a otce dítěte téméř neznala, silně tuto realitu nepříjmala. Několikrát se tajně, ale neúspěšně pokoušela o potrat a celé těhotenství psychicky odmítala. Embryo toto vše vnímá, matčiny strachy a obavy se jej dotýkají a v následku těchto okolností se necítí vítané a akceptované. Matčinu paniku vnímá naprosto stejně jako sama matka a vytváří si vzorec: „NEJSEM ZDE VÍTÁNA, NEJSEM MILOVÁNA.“

Při aplikaci MT docházelo u klientky k postupné změně způsobu, kterým vnímá své okolí a sebu samou – stanovila si hranice respektu mezi sebou a vnějším okolím, což jí spolu s přílivem velkého životního elánu v průběhu 2 měsíců od první aplikace MT změnilo kvalitu jejího života. Po 3 měsících, na konci prvního cyklu aplikace MT, vyřešila žena svůj mnoholetý vztahový problém s partnerem, který ji velmi trápil. Po 4 měsících od první aplikace uznal ošetřující lékař zastavení růstu „haluxu“a žena zaznamenala jejich zmenšení. Vyhnula se tak plánované ortopedické operaci. Plicní infekce nyní vymizeli, objevuje se pouze občasné nachlazení bez nutnosti podávání antibiotik. Ze života ženy vymizely trýznivé situace, ve kterých se sama v sobě a také při komunikaci s druhými, cítila jako „nemožná“, jako vinná a jako „ta, co na to nemá“. Oproti celému předchozímu životu začala přirozeně vnímat, co jí dělá dobře a co ne a přirozeně si říká o své potřeby. Celá proměna proběhla v životě ženy pomalu, klidně a téměř nenápadně. Jednoduše si jednoho dne uvědomila, že žije a vnímá jinak, jak popisuje ve svých slovech sdílení.

*Vnitřním vyladěním inklinuji spíše k vnímání pocitů a k následování vnitřního vedení, než k provádění technik a metod. V posledních dvou desetiletích, kdy vědomě vnímám jemnohmotné energie a pracuji s nimi, jsem se setkala s mnoha alternativními metodami, způsoby a terapiemi. Před několika lety mne však bez vlastního úsilí velmi specificky oslovila metamorfní technika a to díky svému potenciálu, své jednoduchosti a jemnosti, hluboké účinnosti a dostupnosti doslova všem, kdo jen ji chtějí používat. Základní podstatou a strukturou lidské bytosti je její přítomné vědomí a jemnohmotné úrovně, které jsou pro naše oko neviditelné a na jejichž základě se teprve v následku vytváří naše fyzicko-emocionálně-psychické tělo. Vztah mezi naší duší, rozumem a tělem je ve své harmonii základem zdraví, v nesouladu původem nemocí. Uvedení těchto našich vnitřních součástí do souladu je také podstatou opravdového léčení a základem vyléčení.*

Aplikace metamorfní techniky působí přímo na jemnohmotnou úroveň naší bytosti. Nastávající změny v procesu naší obnovy probíhají tedy nejdříve na jemnohmotné a buněčné úrovni a v následku těchto nejhlubších změn naší matrice se změna dále projevuje na úrovni fyzické, emocionální a psychické. Mění se vibrace naší bytosti, která k sobě stále přitahuje jí odpovídající životní situace. V praktickém „hrubohmotném“ životě se pak změny projevují pozvolnou změnou našeho způsobu bytí, vnímání, toho, jak se cítíme, jak reagujeme a změnou toho, co k nám přichází. Metamorfika je také skvělým prostředkem pro zjemnění našich smyslů, pro zvýšení naší citlivosti ve vnímání. Je moudrým učitelem pro tuto extrémně materiálně a povrchně vyladěnou dobu. Svým příkladem ukazuje, že síla podstaty i opravdový potenciál jsou našima očima neviditelné.

*Díky častým individuálním aplikacím metamorfní techniky sobě i druhým lidem jsem krok za krokem vnímala její souvztažnost a úzkou provázanost s božskými či chceme-li vesmírnými principy, kterým se věnuji sledujíc je a praktikujíc je v denním životě. Metamorfika se dotkla mého srdce. Čím dále ji studuji a používám pro sebe, pro své blízké a terapeuticky a čím více ji předávám ostatním, kteří s naší asociací sdílí své cenné zkušenosti, tím více mne nepřestává udivovat její potenciál. Díky těmto svým principům se metamorfní technika stala pro mne nejen prostředkem k uvolnění mých vnitřních bloků a přesvědčení, kterých nebylo pravda málo, ale také životním stylem, který s velkou radostí a s motivací předávám dál.*

/Jitka Třešňáková/

Letní termíny kurzů METAMORFNÍ TECHNIKY v ČR a SR:

- 19.07. – základní kutz MT – BRATISLAVA, hotel Tatra****

- 20.07. – prohlubovací kurz MT – BRATISLAVA, hotel Tatra****

- 02.08. – základní kurz MT – PRAHA Vyšehrad

- 09.08. – základní kurz – Zvěřínek, NYMBURK

- 16.08. – základní kurz MT – pobyt – LUHAČOVICE, Vila u přehrady

- 17.08. – prohlubovací kurz MT – pobyt – LUHAČOVICE, Vila u přehrady

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS METAMORFNÍ (MOTÝLÍ) TECHNIKA proměny