Inspirála

logo

12.05.2019- METAMORFNÍ TECHNIKA II.- prohlub. kurz UVĚDOMĚNÍ-Jitka Třešňáková- BRATISLAVA, Hotel TATRA

aneb CO SE DĚJE V PRENATÁLU.


Kurz prohlubuje znalosti v tématu vzniku (početí), vývoje a formování člověka – fyzického těla, emocí, psychického zdraví a životních vzorců a postojů. Přináší další poznání možností uvolnění bloků a uvolnění osobního potenciálu (SCHÉMA POČETÍ). V průběhu prenatálního vývoje se formuje základní struktura, nebo-li matrice budoucího člověka, která je základem pro jeho zdraví, sebedůvěru, reakce na životní situace, množství životní energie, použití vlastního potenciálu.
 • Jak a čím působí kvalita prožitků matky v jednotlivých vývojových fázích těhotenství na charakter, zdraví, formování psychických a emocionálních postojů dítěte, praktické příklady.
 • Souvislosti vývoje člověka na úrovni hmotné (fyzického těla) a nehmotné (vědomí).
 • Prenatální schéma vývoje a vývoj energetického systému člověka – tělesných čaker.
 • POČETÍ , TĚHOTENSTVÍ, POROD a vliv jejich prožitku
 • Další témata: O nemožnosti otěhotnění; Proč po adopci mnoho žen otěhotní; Umělé oplodnění; Císařský řez…

SEMINÁŘ PRO VŠECHNY ZÁJEMCE O VLASTNÍ ROZVOJ, O POHODU A ZDRAVÍ V RODINĚ, PRO TERAPEUTY, MASÉRY, LÉKAŘE, PRO PRACOVNÍKY S POSTIŽENÝMI OSOBAMI…

Terapeutka a instruktorka metody Metamorfní technika a badatelka v oblasti prenatálního vývoje, uvolnění bloků a práce s energiemi

JITKA TŘEŠŇÁKOVÁ

Vás provede prohloubením metody MT

METAMORFNÍ TECHNIKA II. – UVĚDOMĚNÍ

aneb

CO SE DĚJE V PRENATÁLU?

VLIVY PŮSOBÍCÍ NA PRENATÁLNÍ VÝVOJ A NA KVALITU ŽIVOTA PO NAROZENÍ

Kdy: 12.05.2019

Kde: Hotel Tatra ****, Nám. 1 mája 5, 811 06 Bratislava

MT je výjimečná a zároveň jednoduchá a příjemná metoda pro uvolnění bloků vzniklých z traumat, strachů a stresů vytvořených v průběhu prenatálního vývoje a při porodu, kdy se formuje základní struktura – matrice naší bytosti. Tyto bloky nevědomě, ale silně ovlivňují naše zdraví a blokují a omezují náš přirozený stav bytí a kvalitu a kvantitu naší životní energie. Uvolnění bloků zlepšuje zdraví, přísun vnitřní síly, radosti a psychické a emocionální vyrovnanosti. Mění omezující duševní vzorce a umožňuje plně využít vlastní potenciál, talenty a tvořivost.

PROGRAM: Teorie, praktické příklady, praktické provedení technik

• vliv prenatálního vývoje na kvalitu života

• vliv prenatálního vývoje na porod

• vliv prenatálních traumat na vytvoření pouta mezi matkou a dítětem

• koncept psychosomatiky a psychosomatická mapa souběžného vývoje těla a vědomí

• propojení mysli a těla

• prenatální schéma vývoje a systém tělesných čaker

• úrovně ovlivňované prenatálním vývojem a jejich vztah k jednotlivým fázím prenatálního vývoje (úroveň fyzická, emoční, mentální, chování)

• AKTIVNÍ MEDITACE PRO KONTAKT S VNITŘNÍM VEDENÍM

• MOŽNOSTI VLASTNÍHO POTENCIÁLU V PRAKTICKÉM ŽIVOTĚ

• SCHÉMA POČETÍ jako praktika pro uvedení čehokoliv do plného potenciálu


Registrace účastníků v neděli 12.05.2019 od 09.30 do 10.00 v salonku hotelu Tatra. Začátek kurzu v 10.00 hod., ukončení do 18 hod. V programu je hodinová pauza na oběd.

KURZ JE OTEVŘEN POUZE ABSOLVENTŮM ZÁKLADNÍHO KURZU MT.

PŘÍSPĚVEK ZA KURZ €. 60,00 k úhradě předem na účet.

Rezervace Vaší účasti na semináři je platná ode dne obdržení úhrady kurzovného.

ÚČASTNÍCI KURZU OBDRŽÍ TIŠTĚNÝ DOKUMENTAČNÍ MATERIÁL, CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ KURZU MT A ČLENSKOU KARTU INSPIRÁLY UMOŽŇUJÍCÍ MIMO JINÉ ZAJÍMAVÉ SLEVY NA DALŠÍ KURZY A AKTIVITY.

 • ČLENOVÉ KLUBU INSPIRÁLY MAJÍ SLEVU 5% Z CENY KURZOVNÉHO.
 • KURZOVNÉ PRO ABSOLVENTY PROHLUBOVACÍHO KURZU MT €. 20,00.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Salonek je vybaven kobercem a židlemi. Doporučujeme vzít si s sebou na seminář pohodlné oblečení, malý polštářek, blok a psací potřeby. Doporučujeme účastníkům kurzu, aby minimálně po zbytek dne po ukončení kurzu zůstali v klidu a bez náročnějšího programu.

UBYTOVÁNÍ:

Pro mimo bratislavské MOŽNOST VELMI KVALITNÍHO UBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA HOTELU TATRA **** ZA €. 27,00/noc vč. bohaté snídaně k úhradě na recepci hotelu. V případě zájmu vepište prosím do poznámky přihlašovacího formuláře či přímo mailem: info@inspirala.cz

DOPRAVA:

Poloha: Hotel v centre Bratislavy, ľahko dostupný z diaľnice a letiska. Príchod z: Z Viedne/ Prahy: Z D2/ E65 zíďte na D1/ E75 smer centrum, Žilina. Potom zíďte na smer Bratislava Incheba 61/2 smer centrum, Háje. Odbočte doprava v smere centrum, Aupark a pokračujte cez most a Staromestskú ulicu a Hodžovo námestie.

Zo Žiliny: Z D1/ E75 zíďte na zjazde smer centrum, Dvory, Incheba na Einsteinovu. Potom odbočte doprava na most a pokračujte cez most, Staromestskú ulicu a Hodžovo námestie.

Z Hlavnej autobusovej stanice: Nastúpte na trolejbus č. 208, vystúpte na zastávke Kollárovo námestie.

Z Hlavnej železničnej stanice: Nastúpte na autobus č. 93, vystúpte na zastávke Hodžovo námestie.

Vzdialenosti: Hlavná železničná stanica 1,4 km Hlavná autobusová stanica 3 km Historické centrum 0,5 km Parkovat můžete v garážích hotelu Tatra.

STRAVA:

V salónku hotelu Tatra bude k dispozici malé občerstvení – ovoce, sušenky. Můžete zde konzumovat vlastní potraviny. V hotelu Tatra je možné využít hotelové restaurace a jejího obědového menu a hotelový bar.

PŘIHLÁŠENÍ A ÚHRADA KURZOVNÉHO:

**Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka

Následně Vám pak zašleme potvrzení o přijetí Vaší přihlášky.

.

Vaše místo na semináři je rezervováno po úhradě kurzovného (€. 60,00 či Kč 1490,–) vkladem do banky či převodem. Členové Inspirály mají 5% slevy z kurzovného, tudíž hradí €. 57,00 či Kč 1370,–).

Číslo účtu pro platbu v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.

Číslo účtu pro platbu v SR je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky. IBAN: CZ21201000000­02200400091 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy pro příjemce heslo MT2-BA-05.2019 a jméno a příjmení přihlášeného (+ případně členské číslo) .

Přihláška na seminář je platná a Vaše místo je rezervováno po úhradě ceny semináře – do té doby je vaše místo na semináři pouze registrováno a pokud se kapacita semináře naplní mezi vaším přihlášením prostřednictvím e-mailu a připsáním zálohy na náš účet, bude vám záloha vrácena v plné výši, nebo se dohodneme na vaší účasti v jiném termínu či na jiném semináři. Počet účastníků je omezen kapacitou sálu a ubytovacích prostor, proto prosíme o včasné zaregistrování.


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

Další informace najdete v rubrice „Podmínky účasti na seminářích“.


KONTAKT:

Mail: info@inspirala.cz

**Telefon: ČR – 00420 776 089156
SR – 00421 944 482007
IT – 0039 338 2218605

K dispozici budou italské aromaterapeutické produkty VÍLY – ELFI – ANDĚLÉ – ESEJCI a dlouhé sukně zn. InspiralaMODA.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY