Inspirála

logo

Co je to VDĚČNOST? - video

Vnímat krásu. On-line. Teď. Tady. S VDĚČNOSTÍ.

  • Při prožívání vděčnosti si ceníme každého dne svého života, který vnímáme jako dar a ne jako zátěž. Uvědomujeme si, že náš život je možný a jednodušší díky úsilí ostatních a vážímesi našich rodičů, kteří vždy reagovali nejlépe, jak v daném momentě byli schopni. I když přijdou některé nepříznivé události, najdeme jejich přínosný smysl, důvod a hodnotu. Často prožíváme pocit údivu a úžasu nad každou věcí, kterou nikdy nepokládáme za samozřejmost.
  • Poděkování není něco, co má co do činění s méněcenností, nestaví nás před naši neschopnost či to, co nejsme schopni mít, nebo udělat sami. Naopak, poděkování nás pozvedá, protože je to forma vděčnosti, která proudí ze srdce.
  • Projevení vděčnosti v nás může bránit pocit, že jsme pasivní oběti, pocit méněcennosti a bezcennosti, nízké sebevědomí a sebereflexe, přílišné zaměření se na hmotné aspekty života , narcismus. To nás vede k tomu brát to, co pro nás dělají druzí, jako samozřejmost a ne jako dar. Vytváříme tak přístup, který brání vzájemnosti.

  • Člověk, který není schopen cítit vděčnost, často upadá do závisti: to co nevlastní a má pocit, že mu právem patří, závidí. Závist pak dělá další krok, je destruktivní: když nemohu dosáhnout toho, co jsem přesvědčen, že mi má patřit, nemůžeš to vlastnit ani ty a tudíž to raději zničím. Odtud potom vyvěrají s velkou bolestí na obou stranách tvrdé útoky na to, co by člověk chtěl, ale nemůžete to mít či toho dosáhnout.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace