Inspirála

logo

19.-21.04.2013-přednášky a work-shopy lektorů as. Inspirála - Veletrh EVOLUTION, Praha, Pražské Výstaviště

SILVANO PAOLUCCI – GREGG BRADEN (video-dokument, video-pozdrav) – JITKA TŘEŠŇÁKOVÁ – PETR VLADYKA – ANATOLIJ NĚKRASOV (video-live-konference)

INSPIRÁLA na veletrhu ESOTERIKA/BIO-STYL – Praha 2013

Téma:

• HLEDÁNÍ CESTY K SOBĚ V SOBĚ – sebepoznání jako základ šťastného a vyrovnaného života


MGR.PETR VLADYKA

- Pátek 19.04.2013 – 13.00 – 14.50, sál S4 Inspirace – work-shop – Učení a paměť pravou mozkovou hemisférou, tvořivá síla vnitřního dialogu a rozvoj intuice - Objevme a využijme vlastní potenciál ve svůj prospěch – ušetříme čas, energii, peníze i nervy a budeme se cítit dobře. 1–3 hodinový work-shop s 1–2 praktickými testy (dle prostoru v programu).

- Sobota 20.04.2013 – 19.30, hlavní sál S1 – tance – Etnické kruhové tance – Okruh světadíly Země prostřednictvím tradičních kruhových tanců a zpěvů různých oblastí a kultur. Tyto tance oslavují jednotu a radost ze spolubytí a pohybu. Každý tanec provází krátký výklad etnických specifik daného národa.


SILVANO PAOLUCCI (Itálie)

– Pátek 19.04.2013 – 17.00 – 18.00, hlavní sál S1 – přednáška – Žít život, který stojí za to žít – aneb co po nás chce Bůh? – Být vědomý znamená být imunní vůči vlastnímu i okolnímu strachu, stresu, nemocem a manipulaci. Jak přerušit schémata, která nás ukotvují v různých formách strachu e nedovolují nám jít dál? Co nám přináší oto období?

- Sobota 20.04.2013 – 11.00 – 12.50, sál S4 Inspirace- work-shop – Probudit vnitřní vedení a porozumět vnějším signálům – vše k nám promlouvá a vede nás – naučme se rozumět tichému jazyku naší duše

Stejnojmenný 1-denní seminář se Silvanem Paoluccim se koná v Praze dne 21.04.2013 – více zde


JITKA TŘEŠŇÁKOVÁ

-Sobota 20.04.2013 – 14.00 – 14.50, sál Eso S5 – přednáška – Sedm esejských zrcadel – vše kolem nás zrcadlí naše postoje a přesvědčení. Jednoduchá technika pro sebepoznání a pro pochopení a proměnu našich vztahů.

-Neděle 21.04.2013 – 13.00 – 13.50, sál S4 Inspirace – přednáška – Vliv prenatálního vývoje na porod a na kvalitu života po narození – O hlubokém působení kvality prožitků, stresů a traumat vnímaných dítětem v jednotlivých vývojových fázích těhotenství na jeho charakter, zdraví, formování postojů v průběhu života a vytvoření pouta s matkou.

Děti počaté s láskou a ve svém prenatálním vývoji ušetřené traumat nebo ty, které je mají vyřešeny, se stávají jedinečnými bytostmi: jsou více duchovně vyvinuté, vykazují vyšší úroveň lidského potenciálu a mají rychlejší vývoj. Oproti neléčeným a traumatizovaným dětem jsou sebevědomé, mají vyšší IQ, jsou empatické, citově zralejší, spolupracující, tvůrčí, loajální, milující, soustředěné a uvědomělé. Ošetřením traumat prenatálního vývoje se zabývá METAMORFNÍ TECHNIKA – výjimečná, hluboce účinkující a nesmírně jemná metoda pro uvolnění negativních duševních vzorců a traumat, strachů a stresů vytvořených v období před početím, při početí, v průběhu prenatálního vývoje a při porodu, které nevědomě ovlivňují naše životy a blokují a omezují náš přirozený stav bytí a kvalitu a kvantitu naší životní energie.


ANATOLIJ NĚKRASOV (Rusko)

– Sobota 20.04.2013 – 15.30 – 16.30, hlavní sál S1 – live video-konference – Přijmout bohatství života: Pokud si myslíme, že nám něco chybí, máme problémy ve svém vědomí. Poklad, který nazýváme „ŠTĚSTÍ“, má každý schovaný uvnitř.

VŠECHNY TITULY KNIH ANATOLIJE NĚKRASOVA BUDOU V PŘŮBĚHU PŘEDNÁŠKY K DISPOZICI


GREGG BRADEN (USA)

- Sobota 20.04.2013 – 17.00 – 17.45, hlavní sál S1 – Nejhlubší pravda – záznam konference a pozdrav se zprávou získaný od amerického vědce pro tento veletrh prostřednictvím asociace Inspirála

VŠECHNY TITULY KNIH GREGGA BRADENA BUDOU V PŘŮBĚHU PŘEDNÁŠKY K DISPOZICI

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..