Inspirála

logo

VYUŽIJTE SVÉ VLASTNÍ PŘIROZENOSTI: UČENÍ A PAMĚŤ PRAVOU HEMISFÉROU

Proč se učíme cizí jazyk dlouho a obtížně a stále nemluvíme? Připadá vám vynaložené úsilí při učení čehokoli neúměrné výsledku? Přitom zde nejde o to, že je někdo na něco „hloupý“ nebo „natvrdlý“ ale o to, že potřebujete trochu JINÝ způsob předávání informací. Sledovat děj, navázat na obraz, zážitek, pohyb, a pocit. Každý jsme jiný, proto potřebujeme nalézt náš vlastní specifický přístup.

Ten získáte pomocí testu a praktických návodů v průběhu 2-denního praktického semináře UČENÍ A PAMĚŤ PRAVOU HEMISFÉROU.

Levou hemisféru trénujeme povinně na všech stupních škol, pravou jen vyjímečně. Klasická škola nás s jejími možnostmi a zákonitostmi bohužel neseznámí, některé její projevy jsou dokonce staletí zakazovány…A přece – pravohemisferické postupy jsou skoro vždy při vnímání a učení mnohem výkonnější. Je snadné se tak přesvědčit, že vše jde mnohem rychleji, než při použití „klasických metod“ a zároveň se udrží v paměti.

Dále:

Techniky jak nezapomínat, popř. to „dávno zapomenuté“ zaktivovat

Jak se nejrychleji naučit cizí jazyk – „přímá metoda- okamžité mluvení“

Zákonitosti vnímání a pamatování, o kterých vám ještě nikde neřekli.

V programu :

Určení vašeho studijního typu a učebního stylu

Jak používat efektivnější pravohemisferické postupy

Techniky jak si pojmy zapamatovávat bez memorování

TEST jakými kanály a v jakém poměru přijímáte informace

Pro váš specifický modus praktické rady jak tyto kanály více využívat

Postupy superlearningu a konceptů jdoucí přes tělo, zrak i sluch

Cvičení na koncentraci a propojování hemisferického vnímání

Jak se dají u každého aktivovat „dávno zapomenuté“ znalosti

Použití hudby a zvukových doprovodů při procesu učení

Subliminální vjemy a jiné téměř „zázračné metody“

Navazování na mnemotechnické pomůcky

Tajemství cestovatelů a „Instant speaking“

Jak účinně pracovat s mgf. nahrávkami

Využití relaxací a pasívního vnímání

Cizí jazyk za 20 hodin

Termín: 17–18.11. v Praze, zač.v so 9–19.30h, ne 9–18h (plánek s místem konání bude zaslán mailem)

Cena: 1950 Kč (pro členy Inspirály 1850 Kč)

Forma : Seminář, zahrnuta účast na živých ukázkách + rozbory + testy + diskuse

Lektor kurzu – Mgr. Petr Vladyka

Petr vede jako externista specializované VŠ semináře na téma „Moderní zážitkové a alternativní přístupy ve vzdělávání“a „Odkrytá Komunikace“, celostátní Evropské výcviky učitelů ZŠ a SŠ akreditované MŠMT. Absolvoval profes.výcviky v nedirektivním přístupu /diplom PCA,v Gestaltu,Tran­sakční analýze, Superlearningu, aj. Již 19 let vede kurzy a zážitkové akce zaměřené na práci s pravou mozkovou hemisférou- propojení neurologických poznatků s praxí progresívního učení, psychologii, komunikaci a rozvoj kreativního myšlení.

Podrobné informace a rezervace míst:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156
SR – 00421 944 482007

Skype: jitka.t.it

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace