Inspirála

logo

PROSINCOVÝ ÚPLNĚK VE ZNAMENÍ OSOBNÍ VNITŘNÍ SÍLY A NOVÝCH SMĚRŮ

14.12.2016 v noci v 01:05 se měsíc zjeví ve své úplné kráse ve znamení blíženců a přináší nám energii bojovníka světla. Rozvoj síly vůle, odvahy a především schopnosti vybrat si, rozhodnout se a ukončit, schopnost důstojně říci ne. Vytvořit si a hájit své hranice a bojovat pouze za to, co je skutečně důležité. Udělat pořádek ve vztazích, ale nejprve v ve vlastních myšlenkách. Vyčistit je od všech vlivů, které si neseme v sobě a které nás často nutí žít život, který není úplně náš.. Celý článek zde:

Prvním úkolem, který nám tento úplněk svěřuje, je schopnost chránit si naše hranice, ukázat ostatním, že jsme schopni se bránit sami a že to není tak snadné nám nahnat strach.

Vyčistěme a hajme prostor srdce, o kterého nemůže vstoupit kažý a kde je třeba udělat velký úklid. Do srdce somatizujeme všechna zranění a bolest a tím jej blokujeme a zatvrzujeme.

S tímto úplňkem je náš osobní Bojovník světla díky svému meči uvědomění schopný odseknout všechny formy nezdravých a omezujících vazeb. Probuzení pozitivní agrese, kterou můžeme také definovat „sebevědomí“, důvěra ve vlastní schopnosti, odhodlání ujasnit si záměry a vymanit se z vlivů osudu.

Meč bojovníka světla přesekává vazby a představuje schopnost oddělit se od všeho, co již není užitečné, má sílu přeseknout pupeční šňůru a konečně překonat strach ze samoty.

S tímto úplňku v Blížencích je na čase vzdát se role dítěte, abychom našli svou vlastní cestu zralého a nezávislého Muže či Žen, kteří jsou schopni se o sebe postarat.

Podíváme-li se dopředu před nás, uvidíme nový směr k následování ;-) Vezměme tedy příležitost za pačesy, jak se u nás říká a využijme sílu vlny této energie!

Přejeme vám hodně štěstí a odvahy a vzhůru do toho :-)

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články