Inspirála

logo

CESTOU PROMĚNY K OPRAVDOVÉMU ŽITÍ

Rozhovor s Jitkou Třešňákovou, lektorkou metody Metamorfní technika žijící v Miláně, badatelkou v oblasti práce s energiemi a zakladatelkou mezinárodní holistické asociace Inspirála o cestě životem a metodě MT.

Jitko, jak dlouho se problematikou uvolnění bloků a tudíž vnitřními změnami člověka zabýváte a co Vám to osobně přináší?

Něco málo více než 20 let se aktivně zabývám souvislostmi mezi nebem a zemí, mezi myšlenkami a ovlivňováním vlastní reality ve všech oblastech. Stále s velkým okouzlenímm sleduji, jak vnitřními pocity a podvědomými přesvědčeními ovlivňujeme své fyzické i duševní zdraví a učím se žít v souladu s vesmírnými – božími principy. Mohu s rukou na srdci a s radostí říci, že mi toto hledání, poznávání a nacházení zcela změnilo život. Dříve jsem nevěděla, kdo jsem, co chci, byla jsem plná vnitřního neklidu, zmatku a nevyrovnanosti. Dnes znám sama sebe, naučila jsem se akceptovat každý svůj aspekt a miluji se každým dnem víc a víc. Můj život je neustálá změna a kvalita jeho prožívání se zlepšuje krok za krokem dalšího a dalšího uvědomění si a otevření dalšího prostoru v srdci.

Jaké konkrétní změny jste pocítila?

Poznala jsem, že pro návrat k sobě samým je nezbytné probudit v sobě pokoru, úctu a respekt, pochopení, důvěru a lásku, a to jak dovnitř – k sobě, tak následovně ven – k lidem, ke všemu živému i neživému, k vyššímu řádu. Naučila jsem se vidět věci, situace a bytosti takové, jaké jsou. Bez mlhy přání a vysněných vidin. Odložit vlastní představy toho, jak by to mělo být a očekávání je jedním z předpokladů pohodového života. Každým dnem jsem v údivu, jak neskutečně úžasně je vše provázané a jak spolu mohou souviset věci zdánlivě velmi vzdálené. Byla mi ukázáno, jak je důležité postupně rozpoznat a odstranit jednotlivá oka řetězů, jež nás vážou ke škodlivým, zastaralým či nefunkčním přesvědčením, závislostem a schématům vyplývajícím ze společenských systémů či tradic, z rodových zkušeností (zkušenosti a traumata našich rodičů, prarodičů a zpět do minulosti..). Pomalu zkoumám naši pravou podstatu, to, že my lidé jsme úžasné bytosti, malí bohové s neomezenými možnostmi, jejichž základním principem je láska. Vnímám rozdíly mezi sílou a kvalitou energie myšlenky a několikatisíc­násobně silnější energií srdce nebo chcete-li lásky. Miluji hledání a nacházení souvislostí a prožívám velký entuziazmus a hlubokou úctu a respekt při každodenním „zažívání“ vesmírného – božího řádu. Poznávání a cesta k podstatě – jednotě jsou mým největším osobním koníčkem, mou zábavou a mou prací. Způsobem mého bytí je téměř permanentní rozšířený stav vědomí, tam se cítím skvěle, přirozeně, doma.

Dnes již prostřednictvím vlastních prožitků vím, že ten nejblaženější stav zde na Zemi můžeme zažívat odevzdáním se vyššímu záměru (umělé vyhledávání tohoto stavu nirvány je jedním z důvodů drogových závislostí). Nazvala bych to skokem do propasti blaženosti, což zní zřejmě lákavě a přitažlivě. Odhodlání se kompletně svěřit do rukou božích je však velmi šikovně pozdržováno vlastní osobností, neboli egem, které se zuby nehty drží své vlády a čím jste blíže k okraji propasti blaženosti, tím více se snaží a nachází ty nejsofistikovanější způsoby, jak se udržet, je to jeho boj o život.

iconCELÝ ČLÁNEK V souboru PDF ZDE

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články