Inspirála

logo

JAK JE ŘÍZEN VESMÍR A VÝVOJ NA ZEMI?

Hierarchie světla, nazývaná také „Velké Bílé Bratrstvo“ (Logia Bianca), se skládá z mocných světelných bytostí, které z části vyšly z našeho lidstva, ale z největší části v minulých vývojových periodách nalezly tyto bytosti světla svoji dokonalost v jiných slunečních systémech. K tomu mezi jiným říká mistr El Morya: „Přicházejí ve své nezměrné dobrotě, aby pozemským dětem byly nápomocny při jejich dalším rozvoji. Jejich nepředstavitelná láska je lidem stále ještě cizí a proto ji také jenom ztěžka mohou pochopit. Jenom ten nejkrajnější okruh jejich mohutného vyzařování může být postřehnut ve formě blahodárného chvění, nebo světla sršícího barvami a ty mu dávají na srozuměnou, že se v něm tyto dary začínají účinně uplatňovat. Tak se světlo na Zemi stále a stále zvětšuje, neboť jako by zakořeňovalo do stále rostoucího počtu lidských bytostí a prostřednictvím jejich vlastního úsilí se dále rozšiřuje.“

O tom, jak je řízen vesmír, planeta Země a jak jsme s vesmírem propojeni my se dozvíte a naučíte na pobytovém intenzivním semináři ŽIVOT V SOULADU SVESMÍRNÝMI PRINCIPY:

15. – 17.06.2012 – pobytový intenzivní seminář ŽIVOT V SOULADU S VESMÍRNÝMI PRINCIPY aneb JAK NAJÍT SVOU CESTU

Jak prakticky fungovat v měnícím se systému života na Zemi v propojení s vesmírnými principy; o holistických provázanostech událostí, o podstatě existence života, Země a vesmíru a jejich fungování ve společném kontextu Jednoty. Život v propojení hmoty a ducha. Jak se vnitřně vyladit pro to, abychom našli svou cestu? Příprava na MERKABA TURBINA a MERKABA SRDCE. Meditace Jednoty, pro Matku Zemi, Triangolace duše, Meditace souladu (pročištění energetického kanálu, čaker a propojení se s duší).

Web: http://www.inspirala.cz/index.php?…

Lektor: Silvano Paolucci, Giorgio Maras

Kde: Rusava, ONENESS Centrum

iconCELÝ ČLÁNEK V souboru PDF ZDE

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články