Inspirála

logo

MERKABA TURBINA JAKO PROSTŘEDEK K VZESTUPU VE VÝVOJI VĚDOMÍ

MER-KA-BA TURBINA zvaná také MER-KA-BA DUŠE působí na celý tělesný systém člověka (hrubohmotné i jemnohmotná těla, energetický systém těla) a jeho propojení s duší. Klasická Mer-Ka-Ba je určená pro každého, Mer-Ka-Ba Turbina je pro ty, kteří se vědomě chtějí dostat do synergie s duší a žít denně v hlubokém propojení s ní až do vysokých vibračních hodnot a vytvoření Antakarany a připravit se tak na současné vibrační změny a na světelné tělo. Mer-Ka-Ba Turbina nám umožňuje značný energetický posun díky postupnému propojování 3 vnitřních ohňů a díky jejich iniciačnímu principu. Mer-Ka-Ba Turbina je pokročilou formou Mer-Ka-By Drunvala Melchizedeka, kterému vděčíme za rozšíření základní Mer-Ka-By do celého světa. Při jejím provádění dáváme celý průběh meditace do rukou naší duše, která ví nejlépe, co je pro nás dobré, na co jsme připraveni a na co zatím ne.

MERKABA – CO TO ZNAMENÁ? MERKABA v překladu ze staroegyptštiny znamená Mer-světlo, Ka – duch, Ba-tělo. Vytvořením Mer-Ka-By se tyto části propojují a dostávají se do plné komunikace. Celé slovo v starověkém Egyptě odkazovalo na rotující světlo, které přenášelo ducha, duši i tělo z jednoho světa do jiného. Meditace Mer-Ka-Ba aktivuje mocné mezidimenzionální světelné vozítko za čas a prostor okolo našeho těla. Aktivovaná Mer-Ka-Ba nás spojuje s Vyšším Já, čistí energetické bloky, zvyšuje vědomí a pomáhá nám si vzpomenout na to, kdo opravdu jsme a co tu děláme, jaký je náš úkol.

iconCELÝ ČLÁNEK V souboru PDF ZDE

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články