Inspirála

logo

O SÍLE MYŠLENKY, PŘÁNÍ, AFERMACE A MODLITBY

Skvělým příkladem toho, jak funguje síla myšlenek, jsou afirmace. Znám lidi, kteří je používali každý den – měli je načmárané na kouscích papíru, a ty měli přilepené na zrcadle v koupelně, na přístrojové desce auta a na okrajích monitoru v práci. Stokrát i tisíckrát za den opakovali věci jako: „Již brzy se v mém životě objeví můj dokonalý partner/dokonalá partnerka.“ Nebo: „Dostává se mi hojnosti ve všech aspektech mého života.“

Občas jsem se jich zeptal, jak jim to jde a jestli jejich afirmace fungují. Někdy tomu tak bylo, ale často spíše ne. Když se zdálo, že afirmace selhávají, ptal jsem se svých přátel, proč tomu tak je. Co si o tom myslí? Všechna vysvětlení měla jedno společné: ten, kdo afirmace používal, málokdy udělal něco víc, než že jen bezmyšlenkovitě drmolil slova – jeho slova nebyla podpořena žádnou emocí. Pokud chceme na svém životě něco změnit, je potřeba afirmace posílit láskou a chovat se tak, jako by už změny bylo dosaženo. Věřím, že to je klíč k úspěšnému použití afirmací a právě to je odlišuje od přání a prázdných myšlenek.

Myšlenky a přání

Jak už bylo řečeno, myšlenka je prostě obrázek v mysli – zobrazuje to, co je možné nebo co by se mohlo stát v jakékoli situaci od vztahů až po léčení nemocí; ale bez energie, kterou jí dodá láska nebo strach, nemá příliš velkou moc a není to nic víc než pouhá myšlenka. Vezměme si například případy léčení, jež jsem uváděl dříve v této kapitole. Představa toho, jak by se člověk mohl vyléčit a jak by se mu změnil život, to jsou příklady myšlenky. Je sice důležité vědět, jak by mělo léčení začít, ale samotná myšlenka je nespustí. Touha nebo naděje, že se myšlenka uskuteční – ale bez emoce, jež by je uvedla v život – je pouhé přání – zobrazuje prostě to, co je možné. Pokud není přání podloženo emocí, jež je potřebná k tomu, aby se uskutečnilo, pak má toto přání otevřený konec. Může přetrvat sekundy, roky nebo celý život jako vize toho, co by mohlo být, zachycená v čase. Příklad: To, že někdo jen doufá v uzdravení, přeje si je nebo řekne, že léčba bude úspěšná, na skutečnou situaci nemá valný vliv. V takovém případě jsme ještě nedošli k přesvědčení – jistotě, jež vychází z toho, že přijmeme to, o čem si myslíme, že je pravda, spolu s tím, co tělesně cítíme jako pravdu – to mění přání v realitu.

Afirmace a modlitby

Z myšlenky prostoupené silou emocí vzniká pocit, jenž ji uskutečňuje. Jestliže k tomu dojde, znamená to, že jsme vytvořili afirmaci i modlitbu zároveň. Obojí se zakládá na pocitu – a ještě přesněji na pocitu, jako by k žádané změně už došlo. Studie ukazují, že čím jasnější a specifičtější jsme, tím větší máme šanci na úspěch. Právě v tom se skrývá síla opatových slov, když řekl, že „pocit je modlitba“. Tato slova pocházejí z prastarého učení, jež se nezměnilo po více než pět tisíc let. Příklad: Úspěšná afirmace nebo modlitba vztahující se k vyléčení nemoci bude založená na pocitu, že již nastalo uzdravení. Tím, že budeme vděční za to, k čemu už došlo, do svého života přivedeme změny, jež budou zrcadlit naše pocity..

Úryvek z knihy:

Gregg Braden – Kódy vědomí – Změň svá přesvědčení, změníš svůj život

Poutavé vysvětlení, založené na moderním vědeckém výzkumu, jak naše myšlenky a přesvědčení ovlivňují naši skutečnost. Zároveň návod, jak se vymanit z pout starých, omezujících názorů. Impulzy našich myšlenek se šíří jako vlny na vodě a přinášejí nám buď zdraví, hojnost a spokojenost, anebo nemoci, nedostatek a utrpení. Myšlenky ale můžeme směrovat tak, aby nás vedly k tomu, co si zvolíme. V tomto vesmíru, kde se vše od atomů a buněk mění podle toho, čemu věříme, jsou naše možnosti omezeny pouze tím, jak o sobě smýšlíme.

Súvisiaci článok – Gregg Braden – Liečenie rakoviny pomocou našej vlastnej emočnej technológie (video) – http://www.2012rok.sk/…ologie-video

Autor: Nevšedko , Blog EUGENIKA – http://www.2012rok.sk/wp/

iconCELÝ ČLÁNEK V PDF ZDE

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články