Inspirála

logo

STARODÁVNÉ ŠAMANSKÉ TRADICE PRO ZÍSKÁNÍ ZDRAVÍ A RADOSTI V SOUČASNOSTI

CESTA K PROBUZENÍ NAŠICH SCHOPNOSTÍ LÉČENÍ, OSOBNÍ SÍLY, OSVOBOZENÍ SE OD NEFUNKČNÍCH VZTAHŮ A SITUACÍ, CESTA K UZDRAVENÍ A RADOSTI ŠAMANSKÁ CESTA V PRAXI

CO JE TO ŠAMANSKÁ CESTA?

Šamanská cesta je jeden z velmi účinných nástrojů práce s vlastním vědomím. Z pohledu vnějšího světa není něčím nepřístupným a tajemným. Je vhodná pro velmi široký okruh lidí. Nevnucuje žádné doktríny, či dogmata. Přesto může být dosaženo pomocí jednoduchých a bezpečných technik změněných stavů vědomí. Ty umožňují uvědomit si naše archetypální nastavení, které si neseme ze svého rodu, která jsou vlastní naší kultuře či společnosti. Zároveň umožňuje jejich přeměnu tak, aby se náš život stal snadnější, více naplněný a radostný. Je to otevřený systém, který vede člověka k odpovědnosti za sebe, svůj život. Tato cesta se dotýká naší podstaty, naší duše. Vede ke svobodě, sebepoznání i poznání, k proměnám na všech úrovních.

JAK NÁM ŠAMANSKÉ TRADICE MOHOU POMOCI V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ? Osvojení si základních technik práce s přírodními energiemi a léčení na základě šamanských tradic je vhodné pro praktické denní použití, jako například metody, které byly vyvinuty pro diagnostiku zdraví a harmonizaci a které se může naučit každý i bez předchozích znalostí a zkušeností. Šamanská tradice poskytuje srozumitelné odpovědi pro pochopení vlastních snů a vizí z meditací. Průchod šamanským tunelem je úžasným prostředkem pro porozumění předchozím i současným životním situacím. Najdeme zde také neskutečně cenné a po mnoho staletí sbírané zkušenosti o spolupráci s přírodními elementy – jak pracovat s kameny a křišťály a jak je programovat tak, aby nám pomáhali při léčení a dalších záměrech Šamanská cesta rozvíjí a posiluje každého jedince prostřednictvím poznání sebe sama na nejhlubší možné úrovni a otevírá tak možnosti vlastní volby v životě, rozšiřuje úroveň vědomí, kreativitu a schopnost vědomě ovlivňovat vlastní realitu.

iconCELÝ ČLÁNEK ZDE

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články