Inspirála

logo

JAK VNÍMÁTE SOUČASNÉ ZMĚNY?

Procházíme úžasným a zároveň namáhavým obdobím. Vše v nás a kolem nás je doslova ve víru změn. Všichni, ať již chceme nebo ne, procházíme velmi důležitou vývojovou etapou. V následku faktu, že vše je propojeno, se tato událost projevuje na všech úrovních. CO JE PŘÍČINOU ZRYCHLENÉHO ČASU, ZMĚN, NESTÁLOSTI A CHAOSU? JAK TOTO OBDOBÍ ZVLÁDNOUT CO NEJLÉPE?

Procházíme úžasným a zároveň namáhavým obdobím. Vše v nás a kolem nás je doslova ve víru změn. Všichni, ať již chceme nebo ne, procházíme velmi důležitou vývojovou etapou. V následku faktu, že vše je propojeno, se tato událost projevuje na všech úrovních. Z našeho úhlu pohledu vnímáme tyto změny samozřejmě nejvíce ve vlastní každodennosti. Dochází k velkým změnám ve vztazích (partnerských, rodinných, přátelských, pracovních), ve vnímání životní situace (pocity odtrženosti, samoty, zdravotní problémy..), ve struktuře a způsobu fungování firem a společností, prožíváme kolapsy v systémech, v ekonomické, sociální a politické sféře (nepokoje a nespokojenost na celé Zemi, odkrývání manipulátorských praktik). Na povrch se pomalu a jistě dere pravda.

Můžeme mít pocit, že vše jde rychleji, máme stále málo času. Rodí se v nás otázky o smyslu života apod. Na fyzické úrovni pak můžeme zažívat závratě, bolení hlavy, zvýšený stres, paniku, bušení srdce.

Také naše matka Země prochází stejnou evolucí, která se na venek projevuje v její zvýšené geologické aktivitě – zemětřesení, záplavy, uragány, zvýšená sopečná činnost. Vše se zesiluje – jak kladné tak záporné a nezpracované aspekty. Vyšší principy mají silnější a rychlejší účinek. Podstatou je očista. Klíčem je láska. Pokud jste na vědomé cestě k vlastní evoluci, pravděpodobně i při náročnosti tohoto období prožíváte pocity vnitřní radosti. Pokud jste prozatím ve víru skupinové iluze, můžete zažívat stres, deprese, sílící pocity tísně či beznaděje a lhostejnosti.

JAK TOTO OBDOBÍ ZVLÁDNOUT CO NEJLÉPE?

Základem je změna myšlení – otevření mysli a každodenní vědomá aplikace pocitů lásky namísto pocitů strachu (v pocitech, v myšlenkách, při rozhodování, při komunikaci, v činech).

Pro ty z vás, kteří cítíte potřebu se dozvědět více informací, změnit své myšlení, pracovat se svým charakterem či vyléčit a jste ochotni tomu věnovat svou energii, připravuje INSPIRALA programy nesoucí informace, praktické aplikace a následné reálné změny.

Podstatou a styčným bodem programů je urovnání láskyplného vztahu k sobě samým a přítomné období transformace. Způsoby řešení kritických a stresových situací, práce s pocity strachu, kontakt se sebou samými a se svou duší, otevření se principu lásky. Práce s bloky a omezujícími přesvědčeními. Práce s některými stránkami vlastního charakteru. Přenesení se z reality neklidu, nejistot, samoty a uzavřenosti do úrovně radosti, otevřenosti a lásky. Vnitřní uvědomění si toho, že není třeba hledat Boha a víru v okolí, ale že každý máme Boha v sobě spolu se všemi jeho vlastnostmi a schopnostmi. A že to, co nás od toho rozděluje, jsou pouze naše vlastní vnitřní omezení, získaná v běhu času a životů.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..