Inspirála

logo

ŽENSKÁ ENERGIE UKRYTÁ V SUKNI...

Jak můžeme podpořit projevení vnitřní ženskosti svým oděvem KOUZLO DLOUHÉ SUKNĚ si můžete vyzkoušet v sobotu 23.06.2018 od 19hod. PRAZE na Vyšehradě v prostorech centra IndigoKids, Štulcova 1, kde se setkáme při improvizovaném slunovratovo – svatojánském setkání v podporujícím kruhu žen.

  • Sukně, nebo kalhoty? Není to jedno!
Mnoho žen je přesvědčeno, že kalhoty jsou pohodlněji, ale věřte, z vlastní zkušenosti vím, že je to jen otázka zvyku. Byla jsem naprosto kalhotový typ a v mém šatníku bylo místo jen pro sukně kalhotové.

Osobně jsem potřebu nosit sukně začala vnímat v období, kdy jsem si začala uvědomovat, že mé myšlení a konání je hodně mužské, ať již působením výchovy, vzdělávacího systému či všeobecně společnosti, v níž žijeme. Na cestě hledání mé podstaty a přirozenosti mne to táhlo k poznání a posílení ženskému principu ve mne, tudíž k měkkosti, k něze, transformovat prostřednictvím láskyplnosti a přijetí… Začala jsem shánět dlouhé sukně, v nichž jsem se cítitila stále lépe a lépe. Nyní vím, že široké dlouhé sukně jsou skvělým terapeutickým nástrojem .

A protože je mou přirozeností jít do hloubky a poznávat podstatu, podíváme se, jak na toto téma z pohledu energetického působení.

Jedním z hlavních atributů ženství můžeme nazvat sukni, a nejen proto, že je krásná. Sukně hromadí ženskou energii a dává jakýsi posvátný smysl každé ženě. Odpradávna ženy různých národů nosily sukně a šaty: Slovanky měly sarafán, Řekyně chitón, Římanky tuniku, indické ženy sárí nebo Japonky kimono.

Za dávných časů lidé zřetelně cítili spojení s přírodou a věděli, že muž a žena se liší nejen fyzicky, ale že mají i jiný energetický systém. Muž čerpá energii shora, z vesmíru. Ženská energie proudí ze Země a naplňuje ženu láskou, starostlivostí, citlivostí, něžností, milosrdenstvím a dalšími vlastnostmi vyjadřujícími ženskost.

Sukně tvarově připomíná zvon a tělo ženy srdce zvonu, který jí napomáhá čerpat energii a sílu Země, její plodnost a hmotné statky.

Ženská energie se hromadí v děloze. Muži tento orgán nemají a berou si sílu Země od ženy. Avšak jestliže si žena oblékne kalhoty, uzavře tak spojovací kanál se Zemí a proudění energie se zastaví. Její děloha zůstane prázdná, v důsledku čehož se žena nemá o co s mužem podělit. Přitom ženská energie, kterou žena daruje muži, ho uklidňuje, harmonizuje, stabilizuje a navádí k tvůrčí činnosti.

Mužská hrubá síla pokořená sukní?

Muži, kteří trpí nedostatkem ženské lásky a něhy, a tudíž i síly Země, začnou být hrubí, suroví a agresivní. Žena, jež neustále nosí kalhoty, nabíjí a posiluje svého ducha mužským způsobem a komunikuje pak s mužem jako muž. V jemnohmotné rovině se naruší energetická výměna, ale ve fyzické vznikají nemoci, hádky a nedorozumění.

V dnešní době mnoho žen dává přednost kalhotám, protože jsou pohodlné, stylové, moderní a praktické. Samozřejmě že v riflích pohodlněji udělají mužskou práci, rychleji se pohybují a snadněji unesou těžká břemena, zatímco šaty nebo sukně je přirozeně brzdí. Přitom jsou pro ženy velmi prospěšné, neboť je obdaří harmonií a klidem. Opravdovou ženu ani nenapadne zvedat těžké věci nebo dělat těžkou práci, počká na muže, jenž jí nedokáže odmítnout pomoc.

Když si žena oblékne krásné šaty nebo sukni, cítí, jak se mění její stav, probouzí se ženská energie, jak přitahuje pohledy mužů, kteří se raději podívají na ženu v šatech než v kalhotách, třebas nejmódnějších.

Maxi, nebo mini?

Velký význam má také tvar a délka sukně. Dlouhá sukně až na zem pomáhá ženě čerpat a uchovávat sílu Země. Široký okraj sukně, jenž se houpe a vlní při pohybu, vytváří torzní pole zesilující energii Země. Kromě toho okraj sukně představuje zvláštní záchranný kruh. Chrání sexuální centra ženy, jejichž správná činnost odpovídá za zdraví reprodukčních orgánů a jejich normální fungování.

Čistota, nevinnost, mravnost

Dlouhá široká sukně pomáhá ženě zachovat čistotu, nevinnost a mravnost, chrání před smyslnými pohledy, které jsou schopny perforovat spodní čakry a způsobit unikání sexuální energie, a tedy i ztrátu ženské přitažlivosti a životní síly. V důsledku se žena energeticky ochuzuje, nemá co dát svému muži, a tak pro něho přestává být zajímavá. Stále se ptáme: „Kam se poděli rytíři a ruští bohatýři? Odkud se mají brát, jestliže jsme přestaly být ženami v pravém smyslu tohoto slova?

Móda posledních let nám dává možnost vrátit se ke skutečně ženskému oděvu, načerpat do sebe sílu Země a darovat ženskou energii svým milovaným mužům. Oblečte si dlouhou sukni nebo šaty a budete se cítit opravdovou Ženou!

Ráda bych zdůraznila tento aspekt: Dlouhá široká sukně… chrání před smyslnými pohledy, které jsou schopny perforovat spodní čakry a způsobit unikání sexuální energie, a tedy i ztrátu ženské přitažlivosti a životní síly.

Žena jako sexuální objekt

Z tohoto hlediska je minisukně, přestože představuje výlučně ženské oblečení, stejně nevhodná jako kalhoty. Jestliže dlouhá sukně chrání před smyslnými pohledy, jež způsobují porušení biopole ženy, pak krátká sukně je naopak přitahuje. Když si žena obleče minisukni, automaticky se stává sexuálním objektem a muži, kteří se geneticky liší od samců opic pouze o 1,6 procenta, ji vnímají právě v této pozici.

Samozřejmě že mladá žena vždy ráda vypadá přitažlivě a sexy, ale věřte, dlouhé sukně vzrušují muže stejně jako krátké, jenom vztah začíná úplně jinak.“

V době kolem roku 2013, kdy jsem začala v rámci mých „procesů“ dlouhé sukně shánět, nebyly v módě a tak jsem se znovu po dvaceti letech pomalu pustila do jejich tvoření pod zn. INSPIRALA MODA. Tentokrát však ne sama, ale ve spolupráci s blízkými úžasnými ženami, jež toto tvoření naplňuje radostí.

Naše originální ručně vyráběné sukně si můžete vyzkoušet spolu s italskými krajkovými tílky zn.Intimissimi a Tezenis a spolu s barevnými ponči a bolerkami na kurzech asociace INSPIRÁLA a na ženských setkáních neoficiálně nazývaných BABINEC. Konání „Babince“ se připravuje v různých místech Čech, Moravy a Slovenska několikrát do roka v souladu s tématy ročních období.

Více se dozvíte na www.inspirala.cz.

Brzy také najdete naše módní tvoření na našich www.inspiralashop.cz a .sk

V textu jsou použity také citace z knihy Valerie a Vladimira Dubkovských O lásce a vztazích, již vydalo nakladatelství Eugenika v roce 2016

Jitka Třešňáková

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Články