Inspirála

logo

PORTÁL LVÍ BRÁNA 8.8.2021

Od 26.07. do 12.08. se každoročně odehrává vesmírné divadlo, které otevírá energetický portál. Aktivuje se Lví brána, jejíž vrchol nastává 8.8. Země, Slunce a Sirius budou vyrovnány, osmičky se položí do tvaru nekonečna a vyvrcholí síly, jejichž moc aktivuje Velkou pyramidu v Gíze. Slunce a Sírius jsou nejblíže k sobě. Sírius je nejzářivější hvězda a je považována za duchovní slunce. Proto je tento den nejsilnější proud energie ze seskupení Slunce a Síria. Tyto energie přicházejí již mnoho dní dopředu a několik dní poté. Světy se otevřou a dovolí nahlédnout.

Lví brána je považována za bránu hojnosti a nových příležitostí.

Letos nám na tento den připadá i novoluní ve Lvu, den kdy Slunce a Měsíc jsou připraveny na nový začátek cyklu. Proto se letošní Lví brána považuje za obzvláště silnou a magickou. Světelné záblesky, které k nám proudí Lví branou nás plně podporují v procesu našeho vzestupu na vyšší formu vědomí.

Jsou to světelné paprsky, které pomáhají při vzestupu do vyšších dimenzí.

V osobní rovině nás vedou k pramenu naší vlastní síly, k vědomí si sebe sama. Ukazují nám možnosti naší tvůrčí síly, naší odvahy až dosáhneme splynutí s naším opravdovým vlastním Já. Mnozí začínají vnímat volání své duše po aktivním postoji.

.

Kolik toho ještě vydržím?

Kterým směrem mám jít?

Co mám dělat?

Pokud vám ve vaší mysli vyvstává některá z těchto otázek, nebo dokonce všechny, je nejvyšší čas nedělat VŮBEC NIC. Průvodci naléhavě trvají na úplném klidu.

Abychom se dostali z chaosu, je potřeba se podívat tam, kam se běžně nedíváme. Dovnitř sebe.

Aktivuje se také lidská DNA a probíhá její dočišťování.

Dejme tomuto procesu čas a hlavně přesně to, co potřebuje – klid..

Věřme síle světla, věřme vesmírnému plánu.

Tyto síly vědí velmi dobře, co mají dělat, ale hlavně jak.

Kolem nás se rozpadá vše, co již dál nemůže fungovat, co již svou práci vykonalo. Protože během tohoto roku tento proces i fyzicky vidíme, mohou být zásahy Vesmíru silnější než v předchozích letech.

Fyzická těla jsou nyní citlivější, dejme jim tedy odpočinout, čistěme je. Nevpravujme do nich nic, co není přírodní.

.

Před plným otevřením Lví brány se nám vracejí staré emoce, programy z minulosti, které potřebují propustit, abychom se jich zbavili a vyčistili se. Je třeba si je uvědomit, ale bez hodnocení a posuzování. Nechte je skrz sebe projít s pocitem něčeho starého, již nefunkčního, co prostě k nám již nepatří a musí pryč.

Všechny tyto emoce jako jsou lítost, strach, úzkost, hněv, agrese si dovolme prostě mít naplno, tedy přijmout je a tím je zároveň propouštět.

Čím více nyní propustíme, tím více budeme otevřeni přijetí nových energií, které k nám v tuto chvíli proudí.

Není třeba do tohoto procesu nějak zasahovat. Vše se děje samo, bez našeho přičinění. Stačí se jen uvolnit.

Dovolit si péči a lásku více než kdy jindy.

Soustředit se na sebe sama a snažit se o uzemnění.

Některým lidem začínají chodit vzkazy na nové životní úkoly, novou cestu.

Nechme se unášet touto překrásnou a magickou energií, která přichází pro naše nejvyšší dobro.

.

„Šelma“ dostala smrtelný úder již loni.

Její moc ale odchází postupně, neodejde najednou, měla přece jen hodně dlouho nadvládu nad světem.

S dočištěním si poradí světlo. Není v naší kompetenci mu pomáhat.

Na nás pouze je dát najevo účast.

Našim napojením se na zdroj budou tyto světelné síly informovány, že se na nás mohou spolehnout, že jdeme s nimi.

Naším dalším úkolem je soustředit se na nové začátky.

Jít naproti cílům, které jsme si stanovili.

Tvořit nové, to, co nám přináší radost a naplňuje nás.

Naše cesta nemusí být správná, ale je naše. Abychom si byli správností jisti, je nejlepší se nechat vést srdcem a intuicí. Nikdy pak nemůžeme udělat chybu.

Mohou se nám dít věci, které logickým způsobem vysvětlit nepůjde. Ke strachu ale není jediný důvod. Pohleďme v takovou chvíli na nebe a poděkujme. Tenhle jednoduchý úkon bude znamením, že jsme přijali vedení a jsme v pokoře.

.

Vhodné jsou meditace.

MEDITACE KE LVÍ BRÁNĚ

V den vrcholu, tedy 8.8. jděte do lesa. Je důležité být mezi stromy.

Příroda nám poskytne ochranu, ale také dojde snadněji ke spojení se zdrojem. Gaia je připravena nás přijmout a obejmout.

Najděte si vhodný strom, ten, se kterým budete souznít, ten, který vás přijme jako přítele. Strom obejměte a poděkujte za součinnost.

Buďte kmenu čelem, můžete k němu přitisknout hrudník.

Ruce vztáhněte vzhůru, obličej vystavte koruně.

Zavřete oči a dýchejte.

Až budete dostatečně uvolněni, ucítíte energii shora, pomalu dejte ruce dolů.

Přiložte dlaně na kmen stromu.

Nic neříkejte, nechte se jen unášet tím, co vám energie stromu poskytnou.

Využijte možnosti nasávat očistnou a životadárnou energii, kterou potřebuje určitě každý aspoň trochu, dovolte se jí naplnit celé tělo, každou Vaší buňku, využijte té možnosti, tohoto daru, který Vám padá přímo z Nebe!

Zážitek může být silnější, nemějte strach. Je dost možné, že vás meditace pozvedne tam, kde byste nečekali, že se můžete ocitnout.

Přijměte ale s pokorou vše, co se vám bude dít.

Až meditaci skončíte, stromu poděkujte, obejměte ho, můžete ho i políbit.

Pokud se nebude dít nic z toho, nesmutněte. Vždy se totiž mohou síly projevit později, brána bude ještě pár dní otevřená.

Pozorujte sny, jež jsou jedním z jazyků duše.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..