Inspirála

logo

METAMORFIKA JE VE SVÉM PRINCIPU VĚDOMÁ PRÁCE SE SVĚTLEM

Více než polovinu mého života vnímám a pozoruji na spoustě konkrétních příkladů všedního života, jak to jemnohmotné (pocity, přesvědčení..) tvoří to hrubohmotné – fyzické (tělesné zdraví, životní situace a to, co k nám přichází, vztahy, hmotné zabezpečení…). Časem jsem začala rozeznávat ještě jemnější nuance vědomé jemnohmotné „práce“, jež můžeme nazvat „práce se světlem“.. .

  • Co je to práce se světlem? Princip práce se světlem tak, jak ji provozovali staří Egypťané, je i dnes základním principem této práce s vědomím. Lidský organizmus bez jakýchkoliv bloků je jasný a vyzařuje průsvitné pulzující světlo. Objeví-li se v lidském těle emocionální či psychické bloky, jsou určitá místa zanesena negativními zkušenostmi a pocity. Taková místa jsou spíše tmavá a tělu vlastní vitální energie již nemůže plynně proudit.

Práce se světlem je vědomá práce s energií kosmického (božského) světla.

Kořeny tohoto druhu práce s vědomím nalezneme již u starých Egypťanů, kteří se „světelnou energií“ pracovali již od pradávna. Byli velmi uvědomělou vyvinutou kulturou. Prováděli práci se světelnou energií na nohou a na dalších místech reflexních zón páteře na těle a snažili se tak vnést staré a překonané životní vzorce do vědomí a přeměnit je. Vzývali slunce a využívali ke své práci jeho světelnou energii a sílu. Jejich pokrývky jejich hlavy byly uzpůsobeny tak, aby na ně dopadalo co možná nejvíce slunečního světla. Tyto klobouky byly směrem nahoru otevřené, aby sluneční světlo mohlo proniknout až k hlavě. Tímto způsobem mohla být sluneční energie zachycena a svázána do paprsků.

Přes svou temenní čakru směřovali sluneční, respektive světelnou energii, společně s informací s ní spojenou, skrze svá těla, aby ji nakonec předali prostřednictvím svých rukou, které přikládali buď na nohy či na jiné části těla, další osobě. Pomocí této energie tak dokázali rozpustit energetické bloky v lidském organizmu a harmonizovat jej. Metodu práce se světlem používali k léčení a k rozšiřování vlastního vědomí.

.

Co se při stimulaci reflexních zón páteře děje?

Působením světla na nohou a dalších reflexních zónách páteře, zprostředkovaným doteky toho, kdo Metamorfiku aplikuje, začne síla světla rozpouštět a uvolňovat zanesená a zatuhlá místa, kde jsou uloženy negativní zkušenosti. Energetické bloky se uvolní a do vědomí vstoupí obrazy nebo pocity. Dostaly se právě z podvědomí do vědomí a mohou organizmus opustit.

Během procedury tak klient může prožít dávno potlačené pocity. Vynoří se kupříkladu myšlenka: „Matka byla přetížená,“ embryo pocítí matčino přílišné zatížení tak, jako kdyby se jednalo o jeho vlastní. Náhle je jasné, proč klienta tento pocit neustále přepadá, i když vnější okolnosti v současnosti ani zdaleka nejsou natolik stresující, aby takový pocit vyvolaly.

Je možné, že během procedury se tyto vzpomínky uvolní a klient se rozpláče nebo pocítí strach. Často takové zablokované zkušenosti z minulosti vstupují v následujících dnech do vědomí ve snech nebo bývá klient po dobu několika dnů zmatený, aniž by dokázal říci proč. Jedná se ale jen o přechodný stav a po týdnu se dostaví osvobozující výsledek masáže. Klient vše prožívá jako zmatenost a nesoustředěnost, protože jeho buněčné struktury se nově uspořádávají a mění se směrem k zdravější a plynulejší aktivitě. Je-li transformace příslušného tématu uzavřena, dojde na místě zablokované zatuhlé energie k proudění. Rozvinou se jak lehkost, tak i pozitivní vlastnosti dané oblasti. Vyjasní se a nastoupí harmonický životní pocit, který se, podle druhu oblasti, může projevovat jako radost, láska, síla či jako určité uzemnění a vystředění. Negativní vlivy prenatálního období se v organizmu postupně rozpouštějí a probíhá transformační proces. Na jeho konci klient pociťuje úlevu a očištění od stop své minulosti.

Negativní životní vzorce se svým omezeným rámcem konání, negativní programy, které klienta nenechají svobodně se rozhodnout, jak se má v té či oné životní situaci zachovat či jak na ni má odpovědět, ustupují větší svobodě jednání. Nyní je klientovi umožněno získat docela jiné, nové, dosud nepoznané zkušenosti.

.

Příklad

Člověk naprogramovaný prenatálními vlivy v jejich důsledku často zažívá od svého okolí odmítnutí nebo pocit, že není přijímán a milován. Když se uvolní blok v této oblasti, jeho srdce se otevře a on náhle nalézá lidi, kteří ho milují a přijímají takového, jaký je. Jeho srdce se nyní může otevřít lásce a prožívat radost s ní spojenou. Nádherná zkušenost, kterou mu ale kvůli jeho blokujícím vzorcům nebylo dříve umožněno zažít. To, jak metamorfóza účinkuje, patrně nejlépe vystihuje následující základní věta: Zbavuji tě tíhy prostoru a času.

Toto je jedinečný dar metamorfózy.

.

Autor článku: Kniha „Jemná masáž – Metamorfní technika“ a Jitka Třešňáková

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jmén autoů a aktivním odkazem na stránky www.inspirala.cz včetně této poznámky.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě