Inspirála

logo

..VŠECHNY CESTY VEDOU DO ŘÍMA..

Rímske Forum

Rímske Forum

… a my máme pro vás jedinečnou příležitost… „JÍT, POZNÁVAT A MILOVAT“ … Pokud potřebujete vystoupit z denní rutiny a uvidět sebe a svůj život v jiné perspektivě. Pokud rádi poznáváte sebe, druhé kultury, jejich tradice a nová místa. Pokud milujete Itálii. Pokud máte rádi neplánované akce a spojování příjemného s užitečným. Pokud máte chuť dostat se do víru vášně k životu a uvědomit si a prožít, co opravdu znamená těšit se ze sebe, ze svého života, z každého dne… ..... Přijeďte na pár dní do Říma v rámci předpremiéry-generálky našich inspirálových pobytů v Itálii, které vždy spojují energii poznávaného místa s tématy pro vnitřní posun. Můžete se mnou projít celý program za poloviční cenu oproti pŕipravovaným oficiálním pobytům!!

  • Navštívíme solečně ANTICKÉ PAMÁTKY ŘÍMA A SILOVÁ MÍSTA a budeme pracovat s jejich energií, objevíme MODERNÍ ŘÍM, užijeme si ŘÍM PO ITALSKU – PRAVÉ ŘÍMSKÉ LÁZNĚ, PARKY, VILY, CAPPUCCINO, APERITIVO, TRADIČNÍ JÍDLO, VÍNO I ZVYKY. V rámci našeho programu budeme tam, kde chodí všichni a také tam, kde to znají jen římané..

ŘÍM je městem, ze kterého sálá vášeň pro lásku k životu a jeho krásu.Římané věděli hodně o moci osobního potenciálu a uměli a umí své životy prožít a těšit se z nich. Vědomě jsme toto místo vybrali pro poznávací pobyty zaměřené na objevení osobního potenciálu, vlastní krásy a lásky k sobě a k životu. Při práci s jednotlivými čakrami a aspekty budeme cíleně navštěvovat známá i méně známá ač velmi zajímavá místa, která v turistických průvodcích nejsou. Budeme tak poznávat italské tradice a toto historické a úchvatné město a s použitím jeho energie spojené s poznáním a s prožitkem uděláme také mnoho pro sebe.

......

Záměrem předpremiérového pobytu či generálky je projít všechna již vybraná místa spolu s celým programem a tím vidět, prožít, vnímat a cítit všechny možnosti a eventuality v tomto „souladně chaotickém“ městě a propojit a použít tak co nejlépe propojení témat programů pobytu s jeho energií a potenciálem.

.....

Tato cesta i program jsou vhodné pro ženy i muže všech generací (nyní se jej zůčastní také má maminka a dospívající dcera). K dispozici jsou 2 2–3l. pokoje ve stylovém B&B v centru Říma Casa Voldina (tudíž max. 6 míst). Odlety jsou z Bratislavy (moje maminka odlétá večer 05.11. s RyanAirem z Bratislavy, zatím velmi dobrá cena zpáteční letenky) a z Prahy (4 lety za den se 4 společnostma).
Předpověď hlásí pro období pobytu krásné slunečné dny s teplotami kolem 20 – 22°C°…Vypadá to na prodloužení babího léta ♥…
(Jitka Třešňáková)

  • Kdy? 05.- 10.11.2015
  • Kde? Bydlet budeme v krásném tématickém B&B Casa Voldina v centru Říma
  • Za kolik? Za €. 300 (kvalitní ubytování 5 nocí, snídaně, program, průvodce)
  • Více ZDE

Koloseum
Jitka & Alexandra v parku Villa Borghese
Spanelske namesti a schody
Andelský hrad
Fontana di Trevi
Park Villa Borghese
Pohled na Andelsky hrad od reky Tiber
Podzim v Rime
Typicky rimska alej rimskych borovic u rimskych lazni QC Terme :-)
Rimske lazne QC Terme
Rimske lazne QC Terme
Aperitiv v rimskych laznich
Venkovni bazeny v rimskych laznich
Klasicky italsky aperitiv
Dalsi italska specialita :-)

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace