Inspirála

logo

29.- 31.10.2021- UČENÍ A PAMĚŤ PRAVOU HEMISFÉROU- Mgr.Petr Vladyka, Praha

Připadá vám učení čehokoli těžké a neúměrné výsledku? Proč se učíme cizí jazyk dlouho a obtížně a stále nemluvíme? – jak to změnit! Nejde totiž o to, že je někdo na něco „hloupý“ nebo „natvrdlý“ ale o to, že každý potřebujeme JINÝ způsob předávání informací. Důležitých zákonitostí vnímání je vícero, škola vás s nimi ale neseznámí. Navíc, každý jsme jiný, proto potřebujeme nalézt váš vlastní specifický přístup, pomocí testů a praktických postupů jej zde získáte.

Levou logickou hemisféru trénujeme povinně na všech stupních škol, kreativní a intuitivní pravou jen vyjmečně. Klasická škola vás s jejími možnostmi a zákonitostmi bohužel neseznámí, i když moderní neurologie důležité zákonitosti zná. Pravo-hemisferické postupy jsou skoro vždy při vnímání a učení mnohem výkonnější. Je snadné se tak přesvědčit, že vše jde mnohem rychleji, než při použití „klasických metod“ a zároveň se udrží v paměti.

Dále: Jak se nejrychleji naučit cizí jazyk a přímá metoda- okamžité mluvení

Nácvik technik a přístupů jak si pamatovat mnohem více bez zapomínání

Jak dávno zapomenuté rychle zaktivovat

Jak se učit když nemáte čas

Konverzační metoda cizí jazyk za 20 hodin v rozsahu 1000 slov

Jak si zapamatovat 40× až 50× více než „normálně“

Techniky a zákonitosti vnímání a pamatování, o kterých vám ještě nikde neřekli.

.

Praktickým seminářem vás bude provázet terapeut a lektor

Mgr. PETR VLADYKA

„Během své 25-leté praxe jsem shromáždil a vyvinul postupy na bázi Sugestopedie, Superlearningu a neurologických zákonitostí, které vám pomohou postupovat mnohem rychleji jak v učení cizích jazyků, tak studiu odborných předmětů i obecném zapamatování velkého množství informací. Důležité je nejdříve "Poznat sebe sama“ – rozložení vašeho způsobu vnímání informací (diagnostika součástí kurzu), abyste si sami mohli nalézt a sestavit z prezentované široké nabídky, sami vaši cestu a co vše použít. Takto vám vybrané postupy znásobí rychlost i objem zapamatovaných vědomostí. Také retence (=délka udržení v aktivní paměti) se výrazně zvětšuje, u něčeho můžete dosahovat i permanentní znalosti." (Mgr.Petr Vladyka)

.

V programu:

 • Určení vašeho studijního typu a učebního stylu
 • Jak používat efektivnější pravohemisferické postupy
 • Techniky jak si pojmy zapamatovávat bez memorování
 • TEST jakými kanály a v jakém poměru přijímáte informace
 • Pro váš specifický modus praktické rady jak tyto kanály více využívat
 • Tajemství cestovatelů a „Instant speaking“ – okamžité mluvení bez učení
 • Postupy superlearningu a konceptů jdoucí přes tělo, zrak i sluch
 • Cvičení na koncentraci a propojování hemisferického vnímání
 • Jak se dají u každého aktivovat „dávno zapomenuté“ znalosti
 • Použití hudby a zvukových doprovodů při procesu učení
 • Subliminální vjemy a jiné téměř „zázračné metody“
 • Navazování na mnemotechnické pomůcky
 • Jak účinně pracovat s učeb. nahrávkami
 • Využití relaxací a pasívního vnímání
 • Techniky pamatování čísel/+vzorců/
 • Metoda „Cizí jazyk za 20 hodin“

Kdy: 29.- 31.10.2021

(začátek v pátek 16h do cca 20.30h, SO 09 – 19.45h, NE 09 – 17.30h)

Kde: studio ARHA, Praha 6, V.P. Čkalova 26 (5 min od metra Dejvická)

(pro mimopražské ve studiu lze přenocovat ve vl.spacáku za popl. 200,– Kč/os/noc – hradí se na místě, k disp. sprcha, lednice a čajová kuchyňka, není potřeba hlásit předem)

.

Cena: 2.900,– Kč /cena zahrnuje 23h výuky, diagnostiku studijního typu – dvoudimenzionální test typologie vnímání (= tedy jakými postupy se učit nejlépe), desky, uč.materiály, pomůcky, kávu, čaje/

.

INFO: Seminář je pro dospělé, není koncipován pro děti a mládež do cca 25 let.

Je zaměřen především na učení jazyků a pamatování většího množství informací nejazykových obsahů. Může být i praktickou inspirací pro učitele čehokoli. Není zaměřen na levo-hemisferické oblasti jako např. řešení matematických úloh, fyzikální a chemické úlohy apod.

Forma : Praktický seminář, sebezkušenostní část, živé ukázky + rozbory + testy + diskuse

.

Lektor kurzu: Mgr. Petr Vladyka

.

PŘIHLÁŠENÍ A ÚHRADA KURZOVNÉHO:

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následujícími údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Případná poznámka

.

Vaše místo na semináři je rezervováno po úhradě zálohy ve výši 900 Kč vkladem do banky či převodem do 7 dnů od přihlášení. Bez zálohy je vaše přihláška neplatná.

 • Číslo účtu pro platbu v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.
 • Číslo účtu pro platbu v SR: IBAN: CZ21201000000­02200400091, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX, účet je vedený u Fio banky.

.

Při platbě uveďte prosím do pozn. pro příjemce heslo: UC PH 10.2021 a jméno a příjmení přihlášeného

.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200,– Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

Další informace najdete v rubrice „Podmínky účasti na seminářích“.

.

KONTAKT:

Mail: info@inspirala.cz

**Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 949 333509

IT – 0039 338 2218605

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY