Inspirála

logo

VEN Z OMEZUJÍCÍCH POSTOJŮ, Z NEPŘÍJEMNÝCH STAVŮ A Z DEPRESE ZA MÉNĚ NEŽ 3 MĚSÍCE..

JEMNÝ DOTEK MOCNÉ TRANSFORMAČNÍ SÍLY… Při mém pobytu v severní Itálii mne zde kolem r. 2009 bez jakéhokoliv vlastního úsilí a velmi specificky oslovila ONA. Přitáhl mne k ní její potenciál a čistota, její jednoduchost a jemnost, hluboká účinnost a stabilita ve změně a také dostupnost doslova všem, kdo jen ji chtějí používat. Sama svým vnitřním vyladěním inklinuji spíše k vnímání pocitů a vizí a k následování vnitřního vedení, než k provádění technik a metod. Za poslední dvě desetiletí jsem potkala mnoho alternativních metod, postupů a terapií. Mé setkání s METAMORFNÍ TECHNIKOU však bylo stejné jako setkání dvou duší, stejně jako setkání se s celoživotní láskou.

ZÁKLADNÍ MATRICE ČLOVĚKA

Základní podstatou a strukturou lidské bytosti je její přítomné vědomí, energie a jemnohmotné úrovně, které jsou pro naše oko neviditelné a na jejichž základě se teprve v následku vytváří naše fyzicko-emocionálně-psychické tělo.

Tato základní struktura člověka, jež můžeme také nazývat základní matricí člověka, se tvoří v průběhu prenatálního vývoje, tj. od početí až do porodu, jež je pro další nastavení člověka také velmi zásadní.

Vztah mezi naší duší, myslí a fyzickým tělem je ve své harmonii základem zdraví, v nesouladu původem nemocí. Uvedení těchto našich vnitřních součástí do souladu je také podstatou opravdového léčení a základem vyléčení.

.

APLIKACE METAMORFIKY PROMĚŇUJE ČLOVĚKA V JEHO ZÁKLADECH

Aplikace Metamorfní techniky působí přímo na jemnohmotnou úroveň naší bytosti. Nastávající změny v procesu naší „obnovy“ probíhají tedy nejdříve na jemnohmotné a buněčné úrovni a v následku těchto nejhlubších změn naší matrice se proměna dále projevuje na úrovni emocionální, psychické a fyzické.

Změnou vnitřního nastavení se mění také naše vibrace, čímž k sobě přitahujeme nové, jí odpovídající životní situace.

V praktickém „hrubohmotném“ životě se pak změny projevují pozvolnou proměnou našeho způsobu bytí a prožívání života, vnímání, toho, jak se cítíme, jak reagujeme a změnou toho, co k nám přichází.

Metamorfika je také skvělým prostředkem pro zjemnění našich smyslů, pro zvýšení naší citlivosti ve vnímání. Je moudrým učitelem pro tuto extrémně materiálně a povrchně vyladěnou dobu. Svým příkladem ukazuje, že síla podstaty i opravdový potenciál jsou našima očima neviditelné a přitom naprosto zásadní pro náš život ve fyzickém těle a ve hmotě.

Díky častému kontaktu s Metamorfní technikou prostřednictvím kurzů a individuálních aplikací sobě a druhým lidem jsem stále jasněji vnímala její souvztažnost a úzkou provázanost s vesmírnými principy. Právě na jejich základě s určitými specifiky funguje také prostor na Zemi, a tak tyto principy a zákony léta studuji, pozoruji a sleduji v denním životě a učím se je respektovat a být s nimi ve vědomém souladu.

Metamorfika se dotkla mého srdce. Čím dále ji studuji a používám pro sebe, pro své blízké a terapeuticky a čím více ji předávám ostatním, kteří s naší asociací sdílí své cenné zkušenosti, tím více mne nepřestává udivovat její potenciál.

Díky těmto svým principům se metamorfní technika stala pro mne nejen prostředkem k uvolnění mých vnitřních bloků a přesvědčení, kterých není pravda málo, ale také životním stylem, který s velkou radostí a s motivací předávám dál.

(Jitka Třešňáková)

Aktuální termíny kurzů METAMORFNÍ TECHNIKY v ČR a SR:

  • 02.- 04.08.2019 – RUSAVA, OnenessCentrum
  • 16.- 18.08.2019 – KRKONOŠE, Lánov u Vrchlabí, Zahrada živlů a Energeticke lázně
  • 18.- 20.10.2019 – VYSOKÉ TATRY, Malý Smokovec, horská vila Zvonica
  • 25.- 27.10..2019 – MODRA – Harmonia u Bratislavy, Penzion Harmónia
  • 23.- 24.11.2019 – PRAHA – Acentrum

Prohlubovací kurz METAMORFNÍ TECHNIKA III.- VĚDOMÉ BYTÍ: 23.- 25.08.2019 – KRKONOŠE, Lánov u Vrchlabí, Zahrada živlů a Energeticke lázně

Lektor kurzů: Jitka Třešňáková

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..