Inspirála

logo

28.-30.09.2018 ANGLIČTINA V RYTMU, POHYBU a OBRAZECH pro začátečníky, Mgr.P.Vladyka, Praha

.
START UP – NASTARTOVÁNÍ ZCELA JINÉHO ZPUSOBU UČENÍ
.
pro úplné ZAČÁTEČNÍKY (+ falešné začátečníky)
3-denní kreativní jazykový kurz je zaměřen na rychlý pokrok
 • navazování na obraz, mapy mysli, pohyb, prožitek a relaxaci
 • odbourání vnitřních bariér a negativních zkušeností s učením
 • okamžité domluvení v základních situacích (cestování, hotel, orientace, restaurace, řešení problémů, osobní údaje, letiště apod)
 • oživení přirozené motivace k učení jazyka
 • použití mnemotechnických pomůcek a asociací
 • multisenzorické vnímání
 • upevnění jiných učebních metod a JAK ÚČINNĚ POKRAČOVAT

a zejména vám dá nástroje a silný impulz pro další studium a rozvoj vaší angličtiny

.
UPOZORNĚNÍ: Semináře by se neměli účastnit ti, co již mluví v jednoduchých větách (pro ty je pak určen kurz pro /velmi/mírně pokročilé, sledujte prosím program seminářů)
.

.

Zcela jiný způsob výuky boří tradiční představy o učení – mučení, že je to náročný proces. S využitím pravohemisferických pochodů, zákonitostí a vnímání vícero kanály, navazování na pohyb, zvuk a obraz, které tradiční přístup nevyužívá, stejně jako zážitkové přístupy, proces vždy urychlí a učení se zároveň stává zábavným. Tzv. Globální /pravohemisferické/ učení v celcích a ve větách vytváří „mapy“ a obrazy a spolu s audio aktivizací vede k zafixování poj­mů.

v programu:

„záchranný pás“ abyste se v cizině neztratili „tajemství cestovatelů“ a konkrétní témata:

 • orientace ve městě
 • restaurace a ubytování/hotel
 • představování a osobní údaje
 • zájmy a záliby
 • kladení otázek a odpovědi
 • nejjednodušší minulý a budoucí čas

K těmto tématům dostanete jako „pojistku“ učební aktivizační nahrávky, pomocí kterých si můžete látku kdykoli znovu aktivovat, i po letech, např.před cestou do zahraničí.

.

Kdy: 28.- 30.09.2018 (denní rozvrh bude upřesněn)

.

Kde: studio ARHA, Praha 6, V.P.Čkalova 26 (4 min od metra Dejvická)

(v prostorách studia je možnost provizorního přespání ve vl.spacáku za popl.100 Kč/os/noc, jen tam není sprcha, k dispozici je umývadlo v umývárně, karimatky, lednička, čajová kuchyňka/ není potřeba hlásit předem)

.

CENA: 2900 Kč /v ceně aktivizační nahrávky, uč.materiály, káva,čaj/

Kurz je pro dospělé, není koncipován pro děti a mládež do cca 20 let. Je určen pro začátečníky (ev.falešné začátečníky). Na kurz by určitě neměli jít ti, kteří se domluví v jednoduchých větách i když mají pocit že nesprávně a také ti, kteří si v duchu říkají že jim to stejně asi moc nepůjde…

.

VEDE: Mgr. Petr Vladyka

Jazykové zážitkové pedagogice se věnuje přes 20let, vede univerzitní semináře „Moderní, zážitkové a alternativní přístupy ve výuce“, školí učitele jazykových škol, klinické psychology, vede celostátní výcviky učitelů ZŠ a SŠ akreditované MŠMT.

.

Pro přihlášení na kurz zašlete prosím následující údaje mailem na info@inspirala.cz:

 • Název kurzu a datum a místo konání
 • Jméno a příjmení
 • Vaši mailovou adresu
 • Telefon
 • Bydliště

Následně Vám pak zašleme potvrzení o přijetí Vaší přihlášky s pokyny k platbě.

.

Přihláška je platná a vaše místo rezervováno až po úhradě zálohy ve výši 900 Kč Uhraďte prosím do 7 dnů. Pak jste automaticky zapsáni na kurz a s vaší účastí se počítá. V týdnu před kurzem obdržíte ještě informace provozního charakteru (co sebou, mapka, parkování apod.)

Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo je pak k dispozici jiným účastníkům.

Účastníci z ČR prosím hraďte pouze zálohu a jen na příslušný účet v korunách, č.ú. dostanete obratem po odeslání přihlášky. Doplatek je v hotovosti na místě konání.

Příp. účastníci ze SR hraďte prosím pouze zálohu, která činí €.35 na příslušný účet v eurech.

Při platbě zálohy vždy prosím uvádějte HESLO KURZU a JMÉNO účastníka, viz informace obdržené v automatické odpovědi po odeslání přihlášky, jinak je vaše platba neidentifikova­telná.

.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

Další organizační informace najdete v přiložené přihlášce a na www.inspirala.cz v rubrice „Podmínky účasti na seminářích“.

KONTAKT PRO ORGANIZAČNÍ INFORMACE a platby:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 944 482007

IT – 0039 338 2218605

.

Pro informace ohledně pokročilosti či náplně: vladyka1@volny.cz

Tel/sms: 7778 01234

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY