Inspirála

logo

HLUBOKÝ ČERVENÝ ÚPLNĚK v pátek 27.07.2018 se zatměním luny a její působení

Luna zrudne, Mars zoranžoví. Obloha zažije nejdelší úplné zatmění luny

  • Doporučení, co dělat a jak náročné období několika dnů kolem úplňku a novoluní zvládnout.
Úplněk umocněný zatměním nastane v konjunkci s Marsem a v kvadratuře s Uranem, což znamená velice náročné období, zejména po emocionální stránce. Mars přináší agresi a zlost, Uran přináší zkratovité reakce a odpor vůči omezením, byť jen zdánlivým.

Úplné zatmění Měsíce, které nastane v pátek o půl desáté večer a potrvá 103 minut, bude nejdelší úplné zatmění, jaké se na noční obloze odehraje v tomto století. Navíc ho doprovodí neobvykle jasná planeta Mars, která se ve stejné době dostane do velké opozice se Sluncem. Podle meteorologů lze v době úkazu čekat dobré, i když ne úplně ideální pozorovací podmínky.

Patrně si všimnete nejen své podrážděnosti, ale zejména frustrace. Vše bude probublávat z hloubky nitra, kde je jinak vše pečlivě uschováno a utěsněno. Čím míň si budete vědomi příčin svých nepříjemných nálad, tím silnější mohou být vlny nespokojenosti až vzteku.

Agrese a emocionální problémy přivodí celou řadu problémů. Mezi nimi budou převládat poruchy příjmu potravy, gynekologické problémy, obtížné porody, poporodní deprese a odmítání dítěte, úmrtnost novorozeňat a v neposlední řadě nárůst počtu sexuálních napadení.

Úkolem, který nadnáší náročný úplněk se zatměním měsíce, je naučit se udržet klid, nadhled, odstup i ve velmi vypjatých situacích. Pro mnohé půjde o nesmírně těžký úkol. Nebojte se proto vyhledat odbornou pomoc, která bude v následujícím období skutečně důležitá.

Omezující vlivy úplňku přinesou velké vnitřní přetlaky spolu s tím, jak budou aktivovat hluboce ukryté strachy z podvědomí. Jde o nejdelší zatmění měsíce v tomto století, což znamená, že jeho vliv na váš život je o to silnější a déle působící. Zatmění měsíce doplňuje témata zatmění Slunce ze 13.7.2018 a bude navíc obohaceno o další zatmění slunce v srpnu. Kompletní „balíček" bude mít účinnost minimálně do ledna 2019, ne-li déle.

Bude potřeba naučit se zvládat silné emocionální reakce. Jakmile si všimnete blížící se emocionální bouře, berte to jako signál k ústupu do ústraní a jako výzvu k obnově klidu. Bude nutné uvolnit emocionální přetlaky, jinak smetou vše, co je v dosahu.

Vše bude posilováno silným sexuálním napětím a frustrací. Nárůst sexuálních útoků, obtěžování, ale také vynořování starých vzpomínek týkajících se zneužívání, znásilnění a prožitého sexuálního násilí bude vyžadovat větší opatrnost a v mnoha případech spolupráci s odborným terapeutem na zpracování traumatických zkušeností. Bohužel tyto zkušenosti nelze zvládnout bez pomoci specialisty, což poznáte právě v nadcházejícím období, kdy se budou otevírat stará zranění.

Symptomy jako zlost, vztek, podrážděnost, impulzivní reakce, rychlé změny nálad, lekavost, netrpělivost jsou skutečně pouze symptomy, ukazateli větších problémů, které zmiňuji výše. Můžete tak reagovat na jakékoli náznaky nebo snahy vás omezit, ovládnout, přinutit k něčemu. I proto bude opravdu náročné uklidnit se, uvolnit se, získat odstup. Místo toho budete neustále připraveni se chránit nebo bojovat za svá práva, připraveni, že v jakékoli chvíli může vyskočit nebo vás překvapit něco nebezpečného.

Z uvedeného vyplývá, že nastává období, kdy je rozumnější odložit důležitá rozhodnutí a zásadní životní změny. Napětí bude jednoduše příliš mnoho a stejně tak krize, náročné situace i vnitřní stavy budou přinášet pro mnohé lidi pochybnosti, zda je možné takový nápor vůbec zvládnout.

Aktuální nastavení bude mít naprosto nejsilnější vliv na ty, kdo mají narozeniny v období kolem úplňku, zhruba 3–4 dny před i po úplňku, dále pro všechny narozené v prvních 10 dnech znamení Lva nebo Vodnáře. Tito lidé musí počítat s ročním působením popsaných vlivů. Nicméně aktuální úplněk zesílený zatměním měsíce zasáhne všechny.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..