Inspirála

logo
 

14.-16.06.2013-Cesta muže, cesta ženy a jejich vzájemné propojení v kruhu života

7. 6. 2013 Jedinečná příležitost setkat se stařešiny kanadského kmene indiánů, kteří žijí , pracují, učí a vedou obřady společně v páru. Můžeme tak čerpat z jejich zkušeností v tomto hledisku, poznat důležitost vztahu k sobě samým, důležitost partnerského propojení, mužskou a ženskou energii v souladu. Součástí programu bude i ženský a mužský kruh zvlášť s Lucy a zvlášť s Camillem. Celý článek

26.- 29.04.2012 - PROBUZENÍ DO REALITY ŽIVOTA - RAJEEV RAMASWAM (Indie)-Olomouc, Praha, Bratislava, Brno

25. 4. 2012 Srdečně Vás zveme na akci pořádanou našimi přáteli – 4 hodinový intenzívní transformační kurz vedený indem RAJEEVEM RAMASWAMEM – 26. 4. 2012 – Olomouc; 27. 4. 2012 – Praha; 28. 4. 2012 – Bratislava – 29. 4. 2012 – Brno. Celý článek

JEDINEČNÁ MOŽNOST V ČR - KURZ KVALITY ŽIVOTA - 24.- 26.2.2012 - OnenessCentrum Rusava

10. 12. 2011 Přichází čas opustit koncepty, vědomosti, nauky či popisy realit, a začít prožívat skutečnou kvalitu života, uskutečnit onu blaženost a hojnost vyššího vedomí ve své každodenní realite, nebot bez toho není transformace možná. Jsme obklopeni energetickým polem neomezených možností. Všude kolem nás existuje pole nezmerné životní síly, hojnosti a blaženosti. Proc to ale nezažíváme ve svém živote? Duvodem jsou tzv. nesprávné náhledy, které urcují a omezují kvalitu životních prožitku. Je zapotřebí obnovit spojení s tímto jednotným polem života, pres vystopování a odstranení nesprávných náhledu osobnosti, abychom tuto osobnost mohli „prerust“ a vejít do prostoru cistého vedomí – neohranicené životní síly. Srdecne Vás zveme !…MY Z INSPIRÁLY NEBUDEME CHYBĚT (-: Celý článek

15.- 16.10.2011 - OnenessCentrum Rusava - setkání s italskou vedmou Luisou Muratori HLUBOKÝ NÁVRAT DOMŮ

16. 10. 2011 Pozvánka na „zásadní“ víkendové setkání s italskou vedmou Luisou Muratori a Alfredem Ruckstuhlem „Hluboký návrat domu“ – otvírání planetárního a vesmírného vedomí Velmi srdecne Vás zveme na 2 denní pobyt s Luisou Muratori, neobycejne srdecnou, ryzí a reálnou ženou, která je zároven jasnovidnou bytostí, pusobící z planetárního a vesmírného vedomí. Když jsme hledali název pro toto setkání, vycházeli jsme z vlastního prožitku pri jarním kurzu s Luisou u nás na Rusave. Toto setkání v nás i v našich dospívajících detech vyvolalo pomerne ohromující pocit „hlubokého návratu domu“ a otevrelo intenzívní dej oživování genetické pameti a rozvzpomínání na to, kdo skutecne jsme a proc tady jsme. A to je presne to, co Vám seminár s Luisou muže nabídnout. Luisa je ženou, která celý život zasvetila práci pro planetu Zemi a lidstvo. Napomáhá probouzení lidských bytostí, aby prohlédly iluze, které po tisíciletí jednotlivce i spolecnost ovládaly, a aby uskutecnily zmenu, která povede k vytvorení spolecnosti postavené na principech vedomí a srdce. Proc je seminár „zásadní“ ? Celý článek

 

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS OnenessCentrum Rusava