Inspirála

logo

VŠECHNY CESTY VEDOU DO ŘÍMA...

… a my máme pro vás dvě jedinečné možnosti ;-) , pokud:

 • Milujete Itálii, její přátelskou a pohodovou atmosféru, italské jídlo a jazyk.
 • Potřebujete vystoupit z denní rutiny a uvidět sebe a svůj život z jiné perspektivy.
 • Rádi poznáváte sebe, druhé kultury, jejich tradice a nová místa.
 • Máte rádi netradiční akce a spojování příjemného s užitečným.
 • Máte chuť dostat se do víru vášně k životu a uvědomit si a prožít, co opravdu znamená těšit se ze sebe, ze svého života, z každého dne…
 • Pokud máte záměr dostat se do středu své osobní síly a potenciálu, vzít svůj život do svých rukou.
 • Toužíte po evropském jaru o pár měsíců dříve.

15.- 20.03.2018 – CIAO ROMA - POJĎTE SI UŽÍT ŘÍM s možností osvojení si základů italského jazyka pro turisty s programem ITALŠTINA NA CESTY PRAVOU HEMISFÉROU RYCHLE A PŘIROZENĚ

Lektory a průvodci pobytu jsou Mgr.Petr Vladyka & Jitka Třešňáková & Alexandra D´Innocenzo

INTENZIVNÍ CESTA DOVNITŘ SEBE PROSTŘEDNICTVÍM UŽÍVÁNÍ SI ŘÍMA, města, z nějž sálá vášeň pro lásku k sobě i k životu a jeho krásu..

NASLOUCHAT SI, RESPEKTOVAT SE, DOVOLIT SI TĚŠIT SE a PROJEVIT SE..

Při pobytu Římě využívame působení energie tohoto prastarého města na harmonizaci aspektů spojených se spodními třemi čakrami.

.

Římané věděli hodně o moci osobního potenciálu a uměli a umí své životy prožít a těšit se z nich. Vědomě jsme toto místo vybrali pro poznávací pobyty zaměřené na objevení osobního potenciálu, vlastní krásy a lásky k sobě a k životu. Při práci s jednotlivými čakrami a aspekty budeme cíleně navštěvovat známá i méně známá ač velmi zajímavá místa, která v turistických průvodcích nejsou. Budeme tak poznávat italské tradice a toto historické a úchvatné město a s použitím jeho energie spojené s poznáním a s prožitkem uděláme také mnoho pro sebe.

.

Navštívíme ANTICKÉ PAMÁTKY ŘÍMA A SILOVÁ MÍSTA a budeme pracovat s jejich energií, objevíme MODERNÍ ŘÍM, užijeme si ŘÍM PO ITALSKU, PARKY, VILY, CAPPUCCINO, APERITIVO, TRADIČNÍ JÍDLO, VÍNO I ZVYKY. V rámci našeho programu budeme tam, kde chodí všichni a také tam, kde to znají jen římané ;-) ..

Můžeme vidět, prožít, vnímat a cítit toto „souladně chaotické“ město a použít tak co nejlépe propojení témat programů pobytu s jeho energií a potenciálem.

Tato cesta i program jsou vhodné pro ženy i muže všech generací. Budeme se hodně pohybovat a chodit.

Ubytování: B&B Casa Voldina v centru Říma
Odlety jsou 15.03.2018 z Bra­tislavy (jeden večerní let) a z Prahy (4 lety za den se 4 společnostma).

V březnu se průměrné teploty v Římě pohybují kolem 15 – 22°C° ve stínu… Pobyty jsou organizovány v rámci programu „Vědomé cestování Inspirála“.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..